דרוש מידע הזמנת מקומות מראש בנסיעות בינערוניות-בעד ונגד

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
בעד!
זה יחייב אותם להביא מספיק אוטובוסים!

הבעיה, שרק המנומסים (כמוני) יזמינו....
ואז יהיה צפוף יותר..... כי יביאו רק אוטובוסים לפי ההזמנות.... וכל הפרזיטים יבואו ככה... ויש כל כך הרבה כאלה אצלינו...:(

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
הנקודה מה עושים למי שצריך בפתאומיות לנסוע?
אם מעיפים בחור מהישיבה פתאום ביום שישי בבוקר, איך הוא יגיע הבייתה לצפת? :(
אם הוא גם עף ביום שישי, וגם לא נשאר לו מקום אחד על בסיס מקום פנוי, הוא כבר ממש שלימזל...

זושא כץ

משתמש מקצוען
במודיעין עילית יש הזמנת מקומות מראש לקווי הצפון כבר כמה שנים, זה לא משהו מחייב או בתשלום מראש
אלא בקשה של החברה להזמין מקום כדי לקבל אינדיקציה לגבי העומס.
לא ידוע לי כמה אנשים באמת מזמינים, אבל מדובר בתופעה רחבה שאחרי הרבה פרסומות אנשים מזמינים.

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם הוא גם עף ביום שישי, וגם לא נשאר לו מקום אחד על בסיס מקום פנוי, הוא כבר ממש שלימזל...
בכלל לא שליימזל..... יהיה לו תירוץ לראש ישיבה, אין לי איך לנסוע הביתה...........
אבל זה רעיון מצוין!!
רק לסופי שבוע......

נערך לאחרונה ב:

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
סליחה על הסטיה הקלה.
אני מבין שמדובר רק בקוים מסויימים שבהם ניתן לקבוע נקודת יציאה אחת. האם זה אומר שאנחנו לקראת סוף עידן הטיולים הארוכים של הקוים הבינעירוניים בתוך העיר?

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
בעד
אבל שלא יהיו אוטובוסים רק בהזמנה מראש, אלא יהיה גם אופציה לנסיעה על בסיס מקום פנוי.
אבל למה בעצם?
רוב גדול של הנסיעות בסופ"ש הן ודאי מתוכננות מראש, ובדרך כלל ביום חמישי כבר יודעים אם נוסעים או לא. אז למה לא לקחת 3-4 דקות ולהזמין מקומות מראש לטובת כולם?

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
נכתב ע"י @יוסי ב.ק :
אם צריך להזמין מקומות מראש ולא הזמנתי, אני אשאר באוטובוס ושהנוסעים שאולי הזמינו יסתדרו
בקווים שיש הזמנה מראש לא מעלים קודם את אלו שהזמינו?

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
סליחה על הסטיה הקלה.
אני מבין שמדובר רק בקוים מסויימים שבהם ניתן לקבוע נקודת יציאה אחת. האם זה אומר שאנחנו לקראת סוף עידן הטיולים הארוכים של הקוים הבינעירוניים בתוך העיר?
המסלולים נשארים בעינם..

chaia

משתמש מקצוען
אבל למה בעצם?
רוב גדול של הנסיעות בסופ"ש הן ודאי מתוכננות מראש, ובדרך כלל ביום חמישי כבר יודעים אם נוסעים או לא. אז למה לא לקחת 3-4 דקות ולהזמין מקומות מראש לטובת כולם?
ענית לבד את התשובה:
רוב הנסיעות מתוכננות מראש.
מה יעשו אלו שנאלצים לנסוע בפתאומיות ולא הזמינו מקומות מראש?

אחד הטיפשים

משתמש פעיל
במודיעין עילית יש הזמנת מקומות מראש לקווי הצפון כבר כמה שנים, זה לא משהו מחייב או בתשלום מראש
אלא בקשה של החברה להזמין מקום כדי לקבל אינדיקציה לגבי העומס.
לא ידוע לי כמה אנשים באמת מזמינים, אבל מדובר בתופעה רחבה שאחרי הרבה פרסומות אנשים מזמינים.
מנסיון הרבה אנשים לא מזמינים (מסיבות מוצדקות יותר או פחות), וזה יוצר לפעמים באלגן- בעיקר בחזור שיש הרבה פחות אופציה לתיגבור

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
לא
אולי בקווי אילת וכאלה, ששם נראה לי גם קונים בפועל את הכרטיס מראש
אני בעד ההצעה של @דדד לשתי חלופות מקבילות, אחת עם הזמנה מראש ומקום מובטח, והשנייה להיפך.
הזמנה מראש ללא מקום מובטח הינה מתכון ברור לחוסר אמון של הציבור בהזמנה.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
ענית לבד את התשובה:
רוב הנסיעות מתוכננות מראש.
מה יעשו אלו שנאלצים לנסוע בפתאומיות ולא הזמינו מקומות מראש?
נראה לי שהנסיעות הספונטניות לשבת הם בכמות כזאת שהם יוכלו להסתדר עם המקומות הפנויים שישארו באוטובוס.
הבעיה היא כשהרוב שמתכננים לנסוע (או לכה"פ כמעט בטוח יסעו וכבר יכולים להזמין מקומות ומקסימום..) לא מזמינים, ואז לא נשאר מקום לאלה שהנסיעה באה להם בהפתעה, וגרוע מכך לכאלה שהזמינו מקום.

אבידובי

משתמש מקצוען
אני נגד מוחלט של הזמנת מקומות מראש!
רוב האנשים לא מזמינים, חברת האוטובוסים מסתמכת על כמות האנשים שהזמינו ולפי זה מוציאים אוטובוסים,
ורק תחשבו על התסכול של מישהו שהזמין ואין לו מקום, כי רוב האנשים לא חושבים להזמין!!!

קרה לנו כבר כמה פעמים!!
אנחנו תמיד מזמינים מקומות, בדר"כ תופסים 2-4 מקומות ומזמינים 9, שיהיה בשפע.
לדוג- לפני כמה שבועות הגענו במוצ"ש לתחנת יציאה והאוטובוסים התמלאו כמובן באנשים שלא הזמינו ואנחנו חיכינו שעה וחצי עם ילדים בוכים ועייפים, כשדיברנו עם נציג של חברת התחבורה הוא ריחם עלינו אבל לא יכל לעזור- הם טוענים שאין להם אפשרות להוריד אנשים מהאוטובוס שלא הזמינו מקומות, אבל הם הוציאו אוטובוסים לפי מספר המקומות שהוזמנו,
אז מה הועלנו???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה