עזרה הזמנתם תאורה מאלי?

אבן שלמה

משתמש מקצוען

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני הזמנתי מאותה חנות 3 גופי תאורה

זה:
וזה
(ק"ש)

הגיעו ומשניהם אני מאוד מרוצה- מאירים יפה וגם שלט לאור חם או קר(צריך לסמן את האפשרות בהזמנה!))

והזמנתי עוד אחד שעד הרגע הזה לא הגיע:(
באופן כללי לוקח זמן עד שזה מגיע (לפחות מהמוכר הזה) אבל זה יפה בסופו של דבר.

נערך לאחרונה ב:

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הוא דורש את התשלום על המשלוח בנפרד. למעשה בסיכום זה די זהה במחיר למוכרים אחרים שנותנים את המשלוח חינם.;) (לפחות ממה שאני בדקתי)

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אם יש למישהו קישור למנורה לשבת אני ממש אשמח. חפרתי שם ולא מצאתי.

חוה ש

משתמש מקצוען
לאיזה גודל חדר זה מאיר?
מחפשת לחדר 4*4 שצריך הרבה אור.
מתאים?
ועוד, האם אפשר לקצר את החוטים שיעמוד קרוב יותר לתקרה?
תודה מראש

אבן שלמה

משתמש מקצוען
לאיזה גודל חדר זה מאיר?
מחפשת לחדר 4*4 שצריך הרבה אור.
מתאים?
ועוד, האם אפשר לקצר את החוטים שיעמוד קרוב יותר לתקרה?
תודה מראש
אנחנו לקחנו את הגודל האמצעי (כיוון אור פנימי) לחדר 4.5 על 4.5 בערך וזה מצוין, אפשר להאריך ולקצר רק בזהירות כי ברגע שמנמיכים א"א להעלות חזרה! זה כזה אל חזור.

רחלללל

משתמש פעיל
אני הזמנתי מאותה חנות 3 גופי תאורה

זה:
וזה
(ק"ש)

הגיעו ומשניהם אני מאוד מרוצה- מאירים יפה וגם שלט לאור חם או קר(צריך לסמן את האפשרות בהזמנה!))

והזמנתי עוד אחד שעד הרגע הזה לא הגיע:(
באופן כללי לוקח זמן עד שזה מגיע (לפחות מהמוכר הזה) אבל זה יפה בסופו של דבר.
אני הזמנתי מהם את המנורה הזאת ונהרסה לי אחרי חודש וחצי.....

חוץ מזה הזמנתי עוד שתי נברשות לסלון מהממות בינתיים עובדות מעולה במחירים מצויינים.

נערך לאחרונה ב:

ברכון

משתמש מקצוען
מחפשת קישור לתאורת תיקרה של צילינדר בצבע זהב.. (נמוך יחסית..)
אם יש למישהו המלצות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה