כללי הזדמנות חד פעמית לבנות אתר בעצמך לעסק שלך!

יאיר22

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שלום,

קוראים לי יאיר, ויצרתי קורס חינמי שמיועד לבעלי עסקים קטנים ומלמד איך לבנות אתר אינטרנט לעסק שלך בעצמך.

עסק בלי אתר אינטרנט במיוחד בתחומי הדיגיטל מפסיד המון לקוחות פוטנציאליים בכל יום שעובר. החשיפה ללקוחות שתקבלו באינטרנט היא עצומה.

יש המון אנשים שלא רוצים לשלם אלפי שקלים על אתר אינטרנט לעסק שלהם ומצד שני לא מנסים בעצמם כי לא מוצאים את ההדרכה הנכונה ומפחדים לנסות.

בקורס שלנו תקבל/י בחינם ארבעה סרטונים שמסבירים בפשטות מאוד על כל התהליך מהרגע הראשון ועד לאתר המוכן.

מי שנרשם לקורס מקבל אתר מוכן וכל מה שנשאר זה לערוך את האתר ולהכניס מידע של העסק שלך בצורה מאוד פשוטה ועם הסברים מאוד מקיפים ומובנים..

אתר לדוגמא שאפשר לקבל ולערוך למידע על העסק שלך:

אתר לצלמים/מעצבים/ציירים

ודבר אחרון בניגוד לרוב הקורסים שזמינים באינטרנט אנחנו עובדים כרגע רק עם חרדים ודתיים בתור התחלה, ולכן יש לנו פתרונות למי שהסינון חוסם חלק מהתכנים.. מוזמנים לנסות אותנו.

כנס/י לכאן עכשיו ותקבל את הקורס שלנו מתנה למייל שלך.

בנוסף מוזמנים לשאול שאלות כאן בתגובות אשמח לשמוע!

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

chanush

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
בעצם יש תשלום של 3 דולר לחודש בלבד.?

יאיר22

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
3.95 דולר לחודש בלבד כולל הכל. גם לא משלם את זה לי הקורס שלי בחינם לגמרי.. משלם את זה לחברת האחסון שעליה נבנה האתר ועל דומיין..

מלינה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תודה על הסירטונים!!!

מלינה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כן! עדין לא גמרתי לעצב אתר אבל הוא בדרך...

י. מאיר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נרשמתי 3 פעמים ולא קיבלתי כל תגובה.

י. מאיר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

יאיר22

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני מקבל כסף מחברת האחסון על כל אחד שנרשם דרכי.
ומי שבונה אתר בכל מקרה חייב לקנות אחסון.
וכך שני הצדדים מרוויחים. וכשאני נותן גם קורס בחינם וגם פלטפורמה ותבנית עיצוב מתנה, גם אתה מרוויח כסף כי יכול לבנות אתר לבד ולא צריך לשלם וגם אני מרוויח מההפניה לחברה.
מצב ששני הצדדים מרוויחים בעסק הוא במצב האידאלי בעיני.

סתילה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
עוד אפשרי?
כי אני לא הצלחתי...

elisheva18

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בס"ד

יש מצב לשים פה קישור שרלוונטי? תודה רבה!

שלום,

קוראים לי יאיר, ויצרתי קורס חינמי שמיועד לבעלי עסקים קטנים ומלמד איך לבנות אתר אינטרנט לעסק שלך בעצמך.

עסק בלי אתר אינטרנט במיוחד בתחומי הדיגיטל מפסיד המון לקוחות פוטנציאליים בכל יום שעובר. החשיפה ללקוחות שתקבלו באינטרנט היא עצומה.

יש המון אנשים שלא רוצים לשלם אלפי שקלים על אתר אינטרנט לעסק שלהם ומצד שני לא מנסים בעצמם כי לא מוצאים את ההדרכה הנכונה ומפחדים לנסות.

בקורס שלנו תקבל/י בחינם ארבעה סרטונים שמסבירים בפשטות מאוד על כל התהליך מהרגע הראשון ועד לאתר המוכן.

מי שנרשם לקורס מקבל אתר מוכן וכל מה שנשאר זה לערוך את האתר ולהכניס מידע של העסק שלך בצורה מאוד פשוטה ועם הסברים מאוד מקיפים ומובנים..

אתר לדוגמא שאפשר לקבל ולערוך למידע על העסק שלך:

אתר לצלמים/מעצבים/ציירים

ודבר אחרון בניגוד לרוב הקורסים שזמינים באינטרנט אנחנו עובדים כרגע רק עם חרדים ודתיים בתור התחלה, ולכן יש לנו פתרונות למי שהסינון חוסם חלק מהתכנים.. מוזמנים לנסות אותנו.

כנס/י לכאן עכשיו ותקבל את הקורס שלנו מתנה למייל שלך.

בנוסף מוזמנים לשאול שאלות כאן בתגובות אשמח לשמוע!

יאיר22

משתמש צעיר
עיצוב גרפי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה