עזרה הורדת טפט לשיש

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

Gitty R

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
למי שעדיין מנסה להוריד שאריות דבק מהטפט הכסוף . אחרי שעות של קרצופים ועבודה.

סוף סוף מצאתי משהו שממש מוריד בקלות את שאריות הדבק, נסקוטש, שמיועד לניקוי סירים ונירוסטה.

(אצלי זה שיש גרניט, בלי אחריות על שישים מסוג אחר). כמה ווישים קלים וכל שאריות הדבק יורדות.
חבל שגיליתי את זה רק בחלק האחרון של השיש : (

עדיין לא שלמתי למשווק על הטפט הזה, לא הספקנו להעביר פרטי אשראי.

שוקלת לבקש מהם הנחה רצינית (ואולי גם הנחה מלאה), ממש מאוכזבת!

Trouble Maker

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שמחה, בעצם עצובה לראות שאנחנו לא המאוכזבים היחידים.
פעם ראשונה ששמחתי שיש לי שיש קטן.
את הדבק שנשאר הורדתי עם שפשוף מברשת בתוספת אקונומיקה ואנטי קאלק לסירוגין

אבא טוב

משתמש פעיל
אפשר עם סכין יפני להחזיק אותו בשכיבה שכל הסכין יושב על השיש זה מוריד מאוד טוב את שאריות הדבק רק צריך להיזהר לא לעשות קריצים.

יש לקנות שפכטל עם סכין יותר נוח לעבודה.

ענינית

משתמש פעיל
אני קניתי בשנה שעברה את הגרמני, בצבעי השיש, אכן היה צריך קצת כח לקלף אותו ברגע שהוא התחיל להתקלף אז הוא רץ, תוך כמה דקות זה היה בפח, היה תענוג.
השנה התפתיתי לקנות את הכסוף/חצוף:mad::mad::mad: ואכלנו קש, שעות לקח לגרד את האלפי חתיכות, זה כל רגע התפרק לעוד ועוד חלקים, סיוט לשמה!
ואחרי זה לקרצף את השיש מכל הדבק, זוועה!
כנ"ל, היה קשה מאד, מאכזב ומתסכל כעסנו מאד אתמול בלילה שעתיים שלמות חמישה מבוגרים מגרדים את השישים. חבל שהתפתינו.

שושן ורד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני קניתי בשנה שעברה את הגרמני, בצבעי השיש, אכן היה צריך קצת כח לקלף אותו ברגע שהוא התחיל להתקלף אז הוא רץ, תוך כמה דקות זה היה בפח, היה תענוג.
השנה התפתיתי לקנות את הכסוף/חצוף:mad::mad::mad: ואכלנו קש, שעות לקח לגרד את האלפי חתיכות, זה כל רגע התפרק לעוד ועוד חלקים, סיוט לשמה!
ואחרי זה לקרצף את השיש מכל הדבק, זוועה!
איפה קונים אותו?
רוצה לרשום ברשימות לשנה הבאה בעז"V

osshlo

משתמש רשום
גם אני השתמשתי בכיסוי החדש השנה זה שהיה רשום עליו "כיסוי הפלא" שיורד בקלות וולא סימנים.
בתכלס עבדו כשעתיים לגרד אותו מהשיש, היה נורא.
בסופו של דבר ירד וכל השיש נשאר דביק ממש.
פניתי לחברה, מקווה שיפצו אותנו כמו שצריך ויתקנו לי את השיש.

אני מציעה שלמי שיש את הבעיה שיתלונן שלא יחשבו שהכל בסדר.
050-3885160 (וואטסאפ)

אבירים

משתמש פעיל
מצטרפת למאוכזבים, גרדנו את הטפט הכסוף הזה שעות, חתיכות חתיכות, עם הציפורניים,
אחכ עם שפפכטל- היה יותר קל
ואז עוד שעה של קרצופים עם סקוצ' ושפכטל על הסימני דבק מהשיש....
אני פעם ראשונה עם הטפט
וכמו כולם עבדנו כמה שעות
עד שבסוף שפכנו מים רותחים ושפכטל
אבל עדיין השיש דביק

Trouble Maker

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

osshlo

משתמש רשום
ממש מעניין אותי האם כל אלו שמתלוננים על הכסוי הכסוף הדפוק הזה, האם היה לכם את הדוגמא עם הפסים או עם הריבועים?
כי בחברה אמרו לי שהייתה תקלה רק בדגם עם הפסים, רוצה לדעת האם זה נכון.

C

משתמש מקצוען
ממש מעניין אותי האם כל אלו שמתלוננים על הכסוי הכסוף הדפוק הזה, האם היה לכם את הדוגמא עם הפסים או עם הריבועים?
כי בחברה אמרו לי שהייתה תקלה רק בדגם עם הפסים, רוצה לדעת האם זה נכון.
לי היו ריבועים. עבודה של 2 אנשים שעתיים וחצי ועדיין נותרו סימני דבק. (שיש קטן)

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איזה נס,
כמעט וקניתי את הטפט המדובר, אבל החלטתי שבגלל שהוא חדש ניתן לאחרים לנסות ואחרי פסח נשאל את פרוג איך היה.
אז קבלתי את התשובה רק טפט גרמני.
תודה לכם.
(ומצטערת בשבילכם...:()

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לי היה דבק חזק על המקרר ממדבקה(אותו רעיון של טפט)
מה שלא עשיתי לא ירד
עד שפשוט השפרצתי סנט מוריץ וחיכיתי כמה דקות
ועם ננס פשוט ירד הכל!
משם לקחתי את הרעיון גם לכלים לפני שטובלים אותם
כמה שפריצים של סנטמוריץ ..
אז אולי תנסי גם
בהצלחה רבה!

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עכשיו דברתי עם משהו שעובד בחנות גדולה של טמבור שבשנה שעברה מכר לו סוכן טפט שהובטח כגרמני ויורד בקלות למעשה חזרו אליו עדרות עם התאורים שלהלן. מתסבר שיש חיקוי שמסתובב בשוק והרבה חנויות נופלות בזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה