עזרה הוצאת תאים עובריים מהעין

יוגורט

משתמש מקצוען
מי שיש לו נסיון..
לבן שלי יש גושון תחת הגבה. מדובר בתאים עובריים שניתן להוציא אותם בניתוח פשוט. אשמח לשמוע ממי שיש נסיון בענין..

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
האם אתם מתכוונים ל"ניתוח להסרת כלזיון (שעורה כלואה)" ?

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לבן שלי יש בדיוק את מה שמתואר כאן
אמרה לי רופאת עיניים של הקופה שמדובר בגוש שערות וכדומה שהתמקם המקום לא נכון לפני הלידה
יש לו מין בליטה קטנה מעל הרקה, שכמובן שכהוא היה קטן זה היה בליטה משמעותית יותר
פשוט - הוא גדל וזה לא - אז היום לא רואים את זה
ההמלצה הגורפת בד"כ היא לנתח, אנחנו התיעצנו, ושלחו אותנו לפורפסור מסוים בתל אביב (לא זוכרת שם, סורי) שאמר שבכל השנים שלו הוא לא נתקל במקרה של התפוצצות כזו צ'יסטה, ולדעתו לא צריך לנתח
מה שכן - לעקוב, אם המקום מתנפח באופן חריג או פתאומי, או קיבל מכה משמעותית - לבוא לביקורת ומקסמום ינתחו.
כל הנ"ל היה כבר לפני כ-5 שנים, הבן שלי היום כבר בן 6.5 וכמעט לא רואים זכר לצ'יסטה
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה