עזרה הוצאת ספרי אור החיים וספרים חרד"ליים - הילכו יחדיו?

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
כבר כתבתי את זה כאן בעבר: אני מחפשת להוציא לאור את ספריי בהוצאה מוכרת שיש לה גב שיווקי חזק. אך כיוון שאיני שייכת למגזר החרדי בעיקרון (יותר למגזר הדתי־תורני), ומצד שני הספרים שלי "דוסיים" מדי להוצאות חילוניות - אני לא מצליחה למצוא הוצאה שתסכים לקבל את ספריי. (ניסיתי את דברי שיר ואת דני ספרים, בינתיים בלי הצלחה).
חשבתי שאולי הוצאת ספרי אור החיים יותר תתאים לי. האמנם?
או שאולי יש הוצאה אחרת שאני יכולה לנסות בה את מזלי?
תודה!

הגיבן (ת)

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אולי תפארת? בחנויות של המו"ל ראיתי ספרים דת"ל. בחנויות יפה נוף גם ראיתי הצע רחב קצת יותר מהחרדי הסטנדרט, אם כי הספרים לא בהוצאה שלהם.

נערך לאחרונה ב:

ifatrosh

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אור החיים מתאים.
אבל לפי התיאור שלך, נראה לי שספריית בית אל תתאים יותר.
אגב, הוצאות לאור בוחרות ספרים לפי פרמטרים שונים ולא רק בגלל סיבה מגזרית... הסבירו למה הם לא מעוניינים?

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
@7שבע7
אם הספר הוא חרדי קלאסי, אין סיבה שיפסלו לפי מראה המחברת. מקסימום מתלבשים קצת אחרת לפגישה...
בגדול, קשה להיכנס להוצאות הגדולות, יש להם רף מאוד גבוה. לפעמים בהוצאות קטנות יותר, קל יותר.
תמיד לימדו אותנו ללכת על הוצאות קטנות, ככה נשארות הכנסות גדולות...

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
איך יוצרים איתם קשר?
ספריית בית אל
הם כבר פחות פעילים... אבל גם להם ניסיתי לשלוח.
הסבירו למה הם לא מעוניינים
בדרך כלל לא מסבירים דברים כאלה... (יכול להיות שבאמת הספר לא כתוב טוב...)
אם הספר הוא חרדי קלאסי
הוא לא חרדי קלאסי, זה העניין... אין בו נושאים בעייתיים, כמובן, אבל העולם שלו מתאים לעולם הדתי (תורני).
ללכת על הוצאות קטנות
השאלה אם הוצאות קטנות יודעות לשווק כמו שצריך... (כי להוציא בעצמי מאל"ף ועד תי"ו - אני יודעת את התהליך. עשיתי את זה. הבעיה העיקרית שלי היא שיווק הספרים ופרסומם בחנויות ספרים).
צודקת בהחלט, רק שהם כנראה עמוסים מדי ופחות מכוונים לספרות, כי בינתיים הם עוד לא קיבלו ספר שלי להוצאה לאור...

תודה לכולם!

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
הוא לא חרדי קלאסי, זה העניין... אין בו נושאים בעייתיים, כמובן, אבל העולם שלו מתאים לעולם הדתי (תורני).
כנראה שההוצאות מפחדות לשווק כזה ספר. אבל אותי סיקרנת לגמרי... יש מהדורה דיגטלית?...

הגיבן (ת)

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי

ליליאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עמוסים מדי ופחות מכוונים לספרות, ?
לסיפרות? או לסופרות?
לא כ"כ מסכימה, חלק גדול מההוצאות שלהם זה פרוזה וע"י נשים.
הם באמת לא הוצאה שמוציאים בקצב רצחני כמו אור החיים...

בטוחה שהוצאות חילוניות לא הוציאו?
הבנתי שהיו דברים מעולם

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
יש מהדורה דיגטלית?...
בינתיים לא... אולי זה יקרה אם אתייאש מהדפסה אמיתית.
תבקשי הסבר. תנדנדי. אין לך מה להפסיד.
חוששת שזה לא מקובל... (יש הוצאות ספרים שמצהירות זאת בפירוש, שההוצאה אינה מנמקת את דחייתה.)
הם בעיקר מוציאים ספרים תורניים. (אני מכירה מקרוב - עובדת אצלם כפרילנסרית...)
הבנתי שהיו דברים מעולם
אכן, היו דברים מעולם, אבל מלבד ספרי הרב חיים סבתו (שהם רמה אחרת מעל כולם) - לא זכור לי ספר שמתאים לגמרי לציבור התורני שיצא בהוצאה חילונית. אבל אני עדיין מנסה לקוות...

ifatrosh

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
חוששת שזה לא מקובל... (יש הוצאות ספרים שמצהירות זאת בפירוש, שההוצאה אינה מנמקת את דחייתה.)
אם לא אמרו בפירוש, תנסי לשאול.
מקסימום, יענו לך.
ככה תדעי אם הבעיה בכתיבה, הסירוב הפיך, ותוכלי לשכתב ולשפר ואז להגיש שוב.

ליליאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אכן, היו דברים מעולם, אבל מלבד ספרי הרב חיים סבתו (שהם רמה אחרת מעל כולם) - לא זכור לי ספר שמתאים לגמרי לציבור התורני שיצא בהוצאה חילונית. אבל אני עדיין מנסה לקוות...

אורנה בורדמן הוציאה דרך ידיעות - זה לא הסגנון?

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
הי @7שבע7 באמת מסקרן. ומאכזב שלא מקבלים.
הולכת על כיוון אחר לחלוטין. הדסטארט.
מה אומרת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה