הוצאת ספרים לאור

מרימוש

משתמש מקצוען
היי לכולם!
בעיקרון אני שייכת לקהילת המאיירים(: אבל נכנסתי בשביל חברה שפשוט לא עושה את הצעד הזה של לבוא ולשאול פה...
החברה הזאת היא סופרת. היא לא למדה שום דבר שקשור ובכלל היא מורה, אבל יש לה כישרון כתיבה מדהים! יכולת התבטאות ,הומור,שפה,הכל!
והיא התחילה לכתוב קצת פה ושם ספרים. לעצמה בלי לפרסם אותם.

מישהו יכול לתת לה עצה איך היא מפתחת את זה הלאה מכאן?
לאן היא יכולה לפנות כדי להוציא לאור סדרת ספרים?
איך בכלל עובד כל העסק הזה?

עוד שאלה קטנה...עלה לה רעיון של משהו יותר לימודי,מין כרטיסי לימוד באנגלית לבתי ספר.
מה היא בעצם צריכה לעשות עכשיו כדי לגרום לכך שכולם יעזרו בו ללימודי אנגלית?

מקווה מאוד שהשאלות שלי מובנות
ומקווה שזה קשור לפורום הזה...
והמון המון תודות מראש:) :)

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הי לך וערב טוב...

בעיקרון אני לא ממש עמוק בתוך תחום הכתיבה, אבל כן נוגעת ולא נוגעת בו, ולכן אני מרשה לעצמי לעזור ולייעץ.

לדעתי, חבל שהיא תתחיל לכתוב למטרה כזו גדולה כמו כתיבת ספר.
שתכתוב הרבה. הרבה. הרבה. ובמקביל, אם מתחשק לה באמת ללכת על הכיוון הזה, שתיצור קשר עם סופרת שמסכימה, בתשלום או שלא, לעבור על חומרים שכתבה ולכוון אותה.

בקשר לכרטיסי האנגלית, רעיון יפה מאוד.
הוא דורש השקעה כספית בעיצוב והדפסת הכרטיסים, ולא בטוח שההשקעה תוחזר. שתתייעץ אולי עם מורות שמלמדות אנגלית אם זה משהו שיכול לעזור להן, או שתפתח כאן סקר.
אני חושבת שבשביל להכנס לבתי ספר, כדאי לה להתחיל לקבוע פגישה עם מנהלות ולהציע להן את הרעיון שלה, למרות שנראה לי קשה להכנס לתוך תוכנית לימודים קיימת.
אפשר גם דרך חוגי אנגלית.

בהצלחה לך ולחברה שלך. שתלך על כל הקופה ותנסק מעלה מעלה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה