הופעה של טלי אברהמי

עדינה אקרמן (קלופפר)

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה לא צחקו אפילו פעם אחת?? :(:mad::eek:

היו פה ושם דברים מצחיקים אבל ההופעה לא היתה סקאצ'ים ממש לא
על מה את כועסת?(האימוג'י שלך...)
היא כתבה במפורש:
"הפקה חדשנית ייחודית ואחרת, שתיקח את הצופות למסע פנימי, עמוק מעצים ומרגש"

ShirliStudio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היה משהו שונה וייחודי! אומנותי, איכותי, עמוק ומעורר מחשבה
מומלץ מאוד מאוד!!!
(מי שרוצה רק לצחוק, אולי זה פחות בשבילה - שזור הומור כמובן, אבל לא מדובר במופע צחוקים סטנדרטי.)
לנשים ובחורות שחושבות קצת מעבר....

נהניתי מאוד, גם מההפקה המקצועית. המון הצלחה!

sari1100

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
למה היא לא נתנה לבחורות בוגרות להכנס????????
חברות שלהם כבר עם ילדים...........
מה הם אשמות??????
אמרו שזה לנשים ובחורות בוגרות!
מה, לא נתנו לבחורות להכנס???

משה 10

משתמש צעיר
אני לא הייתי
אבל שמעתי ממישהי שהיתה
שכך היה..........
ממש לא יפה!!!!

עדינה אקרמן (קלופפר)

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אז כנראה נגמרו הכרטיסים...
כי אני בחורה-והייתי שם.......
וישבו מימיני ומשמאלי בחורות...

ובכללי לא חושבת שזה "לא יפה"-במודעה נכתב לנשים בלבד

רותינה

משתמש מקצוען
הייתי שם
היה ממש יפה!
ונתנו לבחורות להיכנס (אני ההוכחה) כי המסר התאים גם לבחורות למרות שההצגה של הנושא היתה יותר בדוגמאות שמתאימות לנשים (הקשר עם הבעל ,ילדים וכו')

סודה לשתיה

משתמש מקצוען
אני לא הייתי, אבל אחותי ובת דודה שלי היו שהם נערות צעירות
ולא עשו להם שום בעיה בכניסה...
מה שהבנתי מאמא שלי ואחותי שהיה יפה מאד
אבל- המחיר לא היה מוצדק בכלל!!!!

עדינה אקרמן (קלופפר)

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני לא הייתי, אבל אחותי ובת דודה שלי היו שהם נערות צעירות
ולא עשו להם שום בעיה בכניסה...
מה שהבנתי מאמא שלי ואחותי שהיה יפה מאד
אבל- המחיר לא היה מוצדק בכלל!!!!

אל תשכחי שההופעה היתה בביניני האומה-זה היה דיי ברור שזה יעלה יותר מהופעה במתנס או אולם "ארמונות חן" וכד'

נעמי פ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
ההופעה היא עם השחקניות הקבועות - מיכל לויטין ויהודית אריה?
(פשוט, לא מצליחה לדמיין אותן בסיטואציות שהן לא קומיות...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה