כללי הוספת תת פורום למקצוענים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

זלפה

משתמש רשום
אני מבקשת מחילה מכל מי שנפגע ממני.

אני מנסה לקדם את ההצעה של: "תת פורום סגור" או אפילו רק "פורום סגור"
בגלל שני נקודות:

א. "פורום פרוג" הופך מיום ליום לפורום חרדי של מתכונים, שמות לתפילה, קניות וכו'. ומנגד מאבד את המקצועיות שלו. וחבל.
כבר כתבתי ואכתוב זאת שוב, לענ"ד צריך להקים פורום חרדי בהכשר הרבנים ובפיקוח החסימות למיניהם, ולהעביר לשם את פורום מתכונים, פורום רכב ותחבורה, וכל שאר הפורומים שנחוצים מאוד אבל אין כל קשר בינם לבין מקצועיות.

ב. בפורום זה ונדמה לי שגם בפורום ציור וצילום זה כך, יש מענה בעיקר לצרכים של המתחילים ומנגד של הגדולים מאוד בתחום. למה כוונתי?
המתחילים- אינם חוששים להעלות כל עבודה שהיא, והם מעלים סקיצות כבר מהשלבים ההתחלתיים בלי חשש ומקבלים הכוונה והדרכה.
הגדולים- לרוב אין להם צורך בביקורת ממש, הם מעלים את המודעות המוגמרות שלם כדי לקבל פידבק ופרסום.
אבל הבינונים נופלים בין הכיסאות.
הם, (וגם אני), שכבר התחילו להתבסס, ויש להם לקוחות גם בפרוג, מרגישים לא מתאים להעלות סקיצות לקבלת חוו"ד והכוונה בפני קהל רחב כ"כ. הם יודעים לעצב די טוב, ומוציאים עבודות יפות, אבל לפעמים הם מתלבטים קשות בין שני גוונים. ומה לעשות הם לא מרגישים בנוח לשאול שאלה שיכולה להראות טיפשית בעיני לקוח, בפני כל עם ישראל.
כדי לתת מענה לבינונים הללו- אני חושבת שכדאי שהפורום יהיה סגור.
ואני מדגישה שוב- סגור לכל עמ ישראל אבל פתוח לגרפיקאים. (לאו דווקא מהשורה הראשונה, אלא כאלה שעוסקים במלאכה או שגמרו עכשיו קורס ורצים להתחיל לעסוק במלאכה)

מתנאל

משתמש רשום
בס"ד

אני בעד להפריד את הפורומים לפי תוכנות (פורום אינדיזיין, פורום אקרובט, פורום פוטושופ וכו')
וכך מי שאין לו תכנה מסויימת אין לו מה לחפש בפורום
ומי שיש לו - יכול להיכנס וגם לתת חוות דעת על עבודות באותה תוכנה

דאבל אימפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י מתנאל;1873380:
בס"ד

אני בעד להפריד את הפורומים לפי תוכנות (פורום אינדיזיין, פורום אקרובט, פורום פוטושופ וכו')

עבור רוב המעצבים כל התוכנות רלוונטיות במידה כזו או אחרת ולפעמים בו זמנית. כלומר, להפריד לתוכנות יסרבל את החיפוש ואת אופי השאלות.
אבל לא ברור לי עדיין, למה באמת יש פורומים פתוחים לתגובות רחבות לעומת פורומים אחרים?

איציק כרמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מתנאל;1873380:
בס"ד

ואנשי הקריאייטיב, שתוכנת העפרונדף היא נר לרגליהם, אנה הם יפנו?

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
נכתב ע"י איציק כרמי;2206489:
ואנשי הקריאייטיב, שתוכנת העפרונדף היא נר לרגליהם, אנה הם יפנו?

אני מציע שאתגר סיעור מוחות הבא יהיה כיצד מחזירים את המוחות (קרי: הגרפיקאים המקצועיים) לפורום.
זה יכול להיות מעניין (הניתוח מה גורם להם להדיר רגליהם מהפורום, חוסר עניין, עיסוקים דחופים יותר, וכו' ובאלו אמצעים ניתן להשיב אותם לכור מחצבתם:eek:) ותועלתי.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לא נעים... אבל אני מתאפקת לא לכתוב את האמת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה