כללי הוספת תת פורום למקצוענים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

shoshi

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
בעד פורום סגור
מטבעי אני אוהבת ופתוחה לשמוע חו"ד. אין כמו דעה של ראש נקי להאיר ולפתוח את הראש שאיפשהו הולך לאיבוד במהלך העבודה.

במצב הנוכחי אני לא רואה טעם לעלות עבודה ולקבל תגובות בנוסח של מעלףףף, מדהים וכו'

כמו שאמרו כאן
פורום מקצוענים - לחו"ד איכותית, מזוקקת
פורום פתוח - לשיתוף, יח"צ, צומי, או איך שתקראו לזה.

ולגבי גרפיקאים מתחילים (ואני מדברת על כאלו שיש להם זיקה כלשהי לגרפיקה)
לא יודעת אם כתבו כאן קודם, אולי שיוכלו רק לראות בלי להשתתף?

האורות

משתמש פעיל
אני בעד שיוכלו לראות מבלי להגיב
אם ממש דחוף מגיבים בפרטי.

פורום הפתוח לכולם יש בו את החסרונות שציינו כאן, אך יש בו גם מעלה, שזה תורם למתחילים הרבה ידע וזויות הסתכלות כמו גם מה שהם רואים הערותיהם המחכימות של המנוסים. לכן, לנעול אותו בפני כולם זה חבל.
מה גם, שבטוח שאם יהיה כזה תת פורום, הרי שרמתו של הפורום הכללי תרד פלאים...

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י אברהם;1865819:
ומה עם אלה שבקורס עכשיו? למה ייגרע חלקם?

אני מניחה שאלו שבקורס עדיין לא נתקלים בשאלות של ותיקים.
חוץ מזה, אחד הדברים שכתבתי הוא - שאחד מתנאי ההשתתפות כתנאי בל יעבור הוא - השתתפות פעילה גם בפורום הפתוח.

ויגרע חלקם של הטריים הלומדים בקורס, במה בדיוק?
הרי בקשות של כל חומר שהוא (אקשנים, תמונות וכו') - בפורום הפתוח.
אבל חוו"ד רגישות - לא תמיד מתאים להעלות בפורום פתוח וחשוף לעין כל (כן, גם לומדים בקורסים, ויהיו הכי רציניים שיש)!

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י האורות;1867996:
אני בעד שיוכלו לראות מבלי להגיב
אם ממש דחוף מגיבים בפרטי.

פורום הפתוח לכולם יש בו את החסרונות שציינו כאן, אך יש בו גם מעלה, שזה תורם למתחילים הרבה ידע וזויות הסתכלות כמו גם מה שהם רואים הערותיהם המחכימות של המנוסים. לכן, לנעול אותו בפני כולם זה חבל.
מה גם, שבטוח שאם יהיה כזה תת פורום, הרי שרמתו של הפורום הכללי תרד פלאים...

לפני כחמש שנים הפורום היה מקצועי הרבה יותר מהיום!
היום, כשפרוג הפך להיות אתר חרדי פופולרי ומסתובבים גם כאלו שלא ממש מעצבים, הרמה ירדה פלאים.
ולכן - אלו שנמצאים בפורום הכללי - שיערב ויבושם להם. אני בעלת מקצוע ולא יכולה להעזר! לא מגיע לי המטרה שלשמה הקימו בעלי האתר את האתר?
ונכון, מתחילים לא יראו את כל ההערות של המנוסים, אבל ממה שהם עצמם יעלו - יוכלו ללמוד לא פחות. ומתחיל שישתתף בצורה רצינית, עקבית, יעלה תמונות, יגיב ויצלצל - יצורף אוטומטית אחרי תקופת זמן מסויימת לפורום הסגור.

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תכל'ס זה בעיה - שמתחיל קריטריונים - ההפסד כולו של אלו שלא מצליחים לגעת ברף הקריטריונים (ראה ערך 'פורום סופרים בדרך' שיש לו קריטריונים, וגם אם יש משהו שיש לו זיקה לספרות, אבל אם הוא לא עמד בקריטריונים שנקבעו, הוא פשוט מפסיד פורום שיכל לקדם אותו!! הוא מפסיד פורום שיש לו כן זיקה אליו, אבל נעבאך הוא לא עמד בקריטריונים!)
ולא לעמוד בקריטריונים יכול להיות כי הם רק עכשיו התחילו, עדיין לא משופשפים, המקצועיות שלהם נרכשת יותר איטי והם לומדים יותר מתגובות של אנשים, מהערות, משזיפת עין לעוד ועוד עבודות מקצועיות והם יותר שותפים פסיביים, אבל בכל אופן שותפים, ערים, מחכימים ומתמקצעים!!
תודו, שגם אתם לא נולדתם מקצוענים - גם אם יש לכם כשרון גרפיקה מוכח! אומנם, בטוח שיש גם ביינכם כאלה שצ'יק צ'ק נהפכו למקצוענים, אבל הרבה מכם הם כאלה שהתהליך היה יותר איטי - אבל הם רכשו את המקצועיות שלהם דווקא ע"י שזיפת עיניהם בעבודות מקצועיות, ושימת לב לתגובות המקצוענים!!

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י א-ירושלמית;1868077:
אמרו את זה לפני שנה, שנתיים, חמש ושבע שנים.
המתחילים מתקדמים, ומרגישים שהפורום לא מספיק מקצועי בשבילם...
ושוכחים איפה הם בעצמם היו לפני שנתיים.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י חיטובים;1861806:
חבל על הדיון. כבר היה פעם כזה פורום והוא גווע מהר מאוד.

נכתב ע"י יוסף שטיין;1861914:
אני אוהב את הפרומים הסגורים שתמיד מתפוררים.

המתנשאים בתחילה מרגישים טוב שהם בפורום עילית, אבל לא להרבה זמן תמיד יש כאלה שנדחפים, נו והם לא בדיוק ברמה שהמתנשא יכול לסבול, ואזי הוא עוזב ואז כבר לא מתאים לשני וכן לשלישי וכולם עוזבים, עד להקמת פורום סגור עוד יותר וחוזר חלילה.

זה מזכיר לי את המעגלים בחתונות של בחורי העילית, עד שנדחף שם בחור שלא כ"כ מתאים, ואז עוזבים ועושים מעגל פנימי חדש, ואז שוב נכנס בחור שתיים לא מתאימים, ושוב מעגל פנימי, וחוזר חלילה.

ולכן אני בהחלט בעד בעד, בעד. זה בין כך לזמן מוגבל, הרי המקצוענים והעסוקים מאוד לא ישבו יותר מידי בפורום הזה, וגם לא יתאים להם כ"כ.

מזכיר לי את קבוצות הוואטצא'פ שרבים פגעה בעמקי נשמתם, כשעזבו או פרשו לקבוצות אחרות וכו'..

נכתב ע"י ונתנו10;1864649:
למי שהספיק לשכוח.
לפני כמה שנים פתחו כאן פורום כזה,
זה החזיק מעמד חודשיים בערך.
תפתחו, תפתחו... בהצלחה!

נכתב ע"י זלפה;1864695:
זה שיש צורך בפורום סגור זה וודאי.

עכשיו צריך לבדוק מה גרם לפורום ההוא שלא להחזיק מעמד, ולמצוא פיתרון הולם ע"מ שהוא כן יחזיק מעמד.
שאלות תם:
למה פורום תג סגור לקהל הרחב?
למה פורום כותבות סגור לקהל הרחב?
למה פורום אנשי מחשבים סגור לקהל הרחב?

פורום שפתוח לכככככוולם ללא סינון גורם לזילות של המקצוע.
פורום תג פתוח למשתמשי תג. מי שלא משתמש בתג אין לו מה לחפש שם ולכן הוא סגור.

פורום כותבות סגור בגלל ש........ :).

מה זה פורום אנשי מחשבים?

זלפה

משתמש רשום
נכתב ע"י RCpro;1869761:
פורום תג פתוח למשתמשי תג. מי שלא משתמש בתג אין לו מה לחפש שם ולכן הוא סגור.

פורום עיצוב גרפי אמור להיות פתוח למעצבים גרפיים. מי שאינו מעצב גרפי אין לו מה לחפש שם ולכן הוא אמור להיות סגור.

פורום איור אמור להיות פתוח למאיירים. מי שאינו מאייר אין לו מה לחפש שם ולכן הוא אמור להיות סגור.

פורום צילום אמור להיות פתוח לצלמים. מי שאינו צלם אין לו מה לחפש שם ולכן הוא אמור להיות סגור.

אגב, דברתי עם אחד מהכותבות הפעילות בפורום הסגור שלהן,
והסיבה שהוא סגור זה כי אם הוא היה פתוח הקהל הרחב היה מוריד את הרמה של הפורום.
וזה בדיוק הסיבה למה אמורים לסגור כל פורום מקצועי דכאן.
פורום שפתוח לכל דיכפין הוא פורום ברמה נמוכה. נקודה.

ואני אציע כאן דיעה לא מקובלת- אין צורך בשני פורומים, אחד פתוח ואחד סגור.
אמור להיות פורום אחד שסגור רק לעוסקים במקצוע הזה.

* מי שמעונין להתרשם מעבודות של אנשים- בשביל זה יש את מה שנקרא "תיק עבודות".
* מתחילים- אני לא חושבת שבזמן הלימודים פורום הוא כ"כ נצרך.
כשלומדים יש את המורים שמכוונים ואת החברים, ועדיין אין כ"כ צורך בפורום.
מי שיתחיל לעבוד בזה יוכל להיכנס לפורום הסגור.
* מי שרוצה לפרסם את עצמו?- אפשר לפתוח אשכול ארוך כמו בפורום צילום בשם: "גרפיקאים מקצועיים" ובו כל גרפיקאי יציג את עצמו, פרטי ההתקשרות ועבודות נבחרות, וזה יהיה פתוח לקהל הרחב.
* פרסומת של ספרים / משחקים שיצאו לאור- אפשרי גם באיש את רעהו. ממילא בד"כ לא אומרים שם ביקורת.

אם המנהלים קשובים ורוצים לשמור על הרמת המקצועית של האתר, הם אמורים לעשות זאת בהקדם האפשרי. לפני שטובי המוחות עוזבים את הפלטפורמה הזו לנצח.

מרדכיT

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
נכתב ע"י א-ירושלמית;1868077:

נכתב ע"י ונתנו10;1869644:
אמרו את זה לפני שנה, שנתיים, חמש ושבע שנים.
המתחילים מתקדמים, ומרגישים שהפורום לא מספיק מקצועי בשבילם...
ושוכחים איפה הם בעצמם היו לפני שנתיים.

ויגידו את זה עוד פעם עוד כמה שנים:
"לפני כמה שנים,
הפורום היה מקצועי הרבה יותר...
והיום..."

יש יצר הרע מיוחד של נוסטלגיה,
כאילו פעם היה הכי טוב...

"אַל תֹּאמַר מֶה הָיָה
שֶׁהַיָּמִים הָרִאשֹׁנִים הָיוּ טוֹבִים מֵאֵלֶּה
כִּי לֹא מֵחָכְמָה שָׁאַלְתָּ עַל זֶה"
קהלת ז י

זלפה

משתמש רשום
נכתב ע"י מרדכיT;1870418:
ויגידו את זה עוד פעם עוד כמה שנים:
"לפני כמה שנים,
הפורום היה מקצועי הרבה יותר...
והיום..."

מדברים כאן הרבה על 'זעקת המתחילים'.
הגיע הזמן לשים את הדברים על השולחן.
א"א להיות מעצב גרפי מלהיות חבר בפורום פרוג.
גם מי שישב מבוקר ועד ליל ויקרא אשכולות לא יעשה גרפיקאי.
מי שרוצה להיות גרפיקאי צריך ללמוד קורס רציני בגרפיקה ולהכין תיק עבודות.
אין קיצורי דרך.

מי שיש לו קצת ידע בתוכנות, מכיר פוטושופ, קורא על כל מיני מושגים בפורום פרוג, ומדי פעם מוציא מודעה לסובבים אותו, הוא לא 'גרפיקאי מתחיל'. הוא 'גרפיקאי חובבני'.

'גרפיקאי מתחיל' זה מי שלמד קורס רציני, קנה תוכנות ופונטים, הכין כמו שצריך ש"ב ואת פרויקט הגמר, ועכשיו הוא מתחיל להיכנס לשוק העבודה.

אם הפורום הזה נועד בשביל הסוג הראשון, אזי זה מה שהוא יהיה. "פורום חובבני".
אם רוצים לעזור למתחילים להתמקצע- צריך פורום מקצועי סגור. (לא לחובבנים, כן לבעלי מקצוע מתחילים כמו מתקדמים) ואין צורך בפורום נוסף.

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
נכתב ע"י זלפה;1870335:
ואני אציע כאן דיעה לא מקובלת- אין צורך בשני פורומים, אחד פתוח ואחד סגור.
אמור להיות פורום אחד שסגור רק לעוסקים במקצוע הזה.

יש רצוי ויש מצוי, אם כל הפורומים יהיו סגורים לקהל הרחב, זה מתכון בדוק לגוויעת הפורום. למתחילים (ובעיקר החובבנים;)) יש מרץ, מוטיבציה, וזמן, לעלות נושאים ולהחיות את הפורום.

זה מה שמביא את הפתרון של תת פורום שפתוח לרציניים או למקצועיים לא משנה איך שיקראו לזה, שבו השיח יהיה מקצועי נטו, אנשים יעלו עבודות על מנת לקבל ביקורת, יוכלו לארח מעצבים ולדון איתם על עיצוב (ראה ערך אשכול האייקונים של נעמה ז"ל) וכו'.

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י זלפה;1870524:
מדברים כאן הרבה על 'זעקת המתחילים'.
הגיע הזמן לשים את הדברים על השולחן.
א"א להיות מעצב גרפי מלהיות חבר בפורום פרוג.
גם מי שישב מבוקר ועד ליל ויקרא אשכולות לא יעשה גרפיקאי.
מי שרוצה להיות גרפיקאי צריך ללמוד קורס רציני בגרפיקה ולהכין תיק עבודות.
אין קיצורי דרך.

מי שיש לו קצת ידע בתוכנות, מכיר פוטושופ, קורא על כל מיני מושגים בפורום פרוג, ומדי פעם מוציא מודעה לסובבים אותו, הוא לא 'גרפיקאי מתחיל'. הוא 'גרפיקאי חובבני'.

'גרפיקאי מתחיל' זה מי שלמד קורס רציני, קנה תוכנות ופונטים, הכין כמו שצריך ש"ב ואת פרויקט הגמר, ועכשיו הוא מתחיל להיכנס לשוק העבודה.

אם הפורום הזה נועד בשביל הסוג הראשון, אזי זה מה שהוא יהיה. "פורום חובבני".
אם רוצים לעזור למתחילים להתמקצע- צריך פורום מקצועי סגור. (לא לחובבנים, כן לבעלי מקצוע מתחילים כמו מתקדמים) ואין צורך בפורום נוסף.

אני רואה את עצמי כגרפיקאי מקצועי בהחלט (למדתי בפרוג, משלם על תוכנות ופונטים ומאחורי כבר מאות עבודות), ולא הייתי כזה אם היה לי רק את הלימודים בפרוג. חלק גדול ועיקרי מהמקצועיות שלי מגיע מהעזרה והידע שקיבלתי ממקצוענים ותיקים ממני שעזרו לי כאן בפורום. והאמת שגם בתור מקצועי אני לא פעם מוצא את עצמי נזקק לעזרת החברים פה, למרות שאני כמה שנים בתחום.
אם הפורום לא יכיל חובבנים ומתחילים - הוא יאבד את ערכו ואת סיבת קיומו. העזרה שמתחילים מקבלים פה הופכת אותם למקצועיים.
ואם יש מישהו שהוא מדי סופר מקצועי שלא נאה לו לבלות איפה שהמתחילים נמצאים - אין נזק מזה שהוא עוזב. הוא הרי לא עוזר...

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אני מתנצלת מראש שלא היה לי הזמן - הפניות - הסבלנות להתעמק בדברים שכולם כתבו פה לעיל, רק רפרפתי ככה מלמעלה.

כפי שהפורום מתנהל כעת, אין מצב שאני מעלה עבודה לחוו"ד - זה כמו לפרסם אותה באמצע רבי עקיבא :rolleyes:

לא הייתי רוצה 'שיעיפו' כביכול את המתחילים. הייתי מאד שמחה להיות בפורום גרפי פעיל, שגם מתחילים מסתובבים בו וגם ותיקים.

אני לא יודעת אם אפשר או אי אפשר.
בגדול - אילו היה אפשר להפוך את פורום עיצוב גרפי לפורום סגור, שמותנה בהשתייכות למקצוע הגרפיקה, זה היה מצוין.
שיהיו שם מעצבים מתחילים ומתקדמים ביחד - זה דווקא יכול להיות נחמד.
אבל לא כל מי שמשעמם לו ושמע שיש כזה פורום, כמו 'נבונה' מהאתגר שהיה רק לאחרונה.

ולא, זה לא ממקום של סנוביזם, כמו שהעובדה שפורום תג סגור לי זה לא בגלל שמישהו שם מסתלבט עלי. אני פשוט לא מעמדת בתג. (ואפילו באינדיזיין זה לא התחום הכי חזק שלי.)

זלפה

משתמש רשום
נכתב ע"י דוד מרדכי;1870583:
אני רואה את עצמי כגרפיקאי מקצועי בהחלט (למדתי בפרוג, משלם על תוכנות ופונטים ומאחורי כבר מאות עבודות), ולא הייתי כזה אם היה לי רק את הלימודים בפרוג. חלק גדול ועיקרי מהמקצועיות שלי מגיע מהעזרה והידע שקיבלתי ממקצוענים ותיקים ממני שעזרו לי כאן בפורום. והאמת שגם בתור מקצועי אני לא פעם מוצא את עצמי נזקק לעזרת החברים פה, למרות שאני כמה שנים בתחום.
אם הפורום לא יכיל חובבנים ומתחילים - הוא יאבד את ערכו ואת סיבת קיומו. העזרה שמתחילים מקבלים פה הופכת אותם למקצועיים.
ואם יש מישהו שהוא מדי סופר מקצועי שלא נאה לו לבלות איפה שהמתחילים נמצאים - אין נזק מזה שהוא עוזב. הוא הרי לא עוזר...

אולי לא הובנתי טוב:cool:
אני הבדלתי בין "מתחילים" ל"חובבנים".
מתחילים- שיהיו חברים בפורום הסגור. מי שלמד בקורס ורכש פונטים מוכיח שהוא רציני בתחום, ולכן אין בעיה שיהיה חבר בפורום הסגור.
חובבנים- שיחפשו מקום חובבני. אני מעונינת בפורום מקצועי ורציני.

לגבי הפחת רוח בפורום-
המתחילים הם אלה שעושים זאת.
החובבנים רק מעלים עבודות שבקושי יש מה להגיב עליהם, ואתה חייב להכריח את עצמך לומר משהו.

עימוד ספרים

משתמש פעיל
נכתב ע"י זלפה;1871682:
אולי לא הובנתי טוב:cool:
אני הבדלתי בין "מתחילים" ל"חובבנים".
מתחילים- שיהיו חברים בפורום הסגור. מי שלמד בקורס ורכש פונטים מוכיח שהוא רציני בתחום, ולכן אין בעיה שיהיה חבר בפורום הסגור.
חובבנים- שיחפשו מקום חובבני. אני מעונינת בפורום מקצועי ורציני.

לגבי הפחת רוח בפורום-
המתחילים הם אלה שעושים זאת.
החובבנים רק מעלים עבודות שבקושי יש מה להגיב עליהם, ואתה חייב להכריח את עצמך לומר משהו.

די לנימה המתנשאת והמזלזלת הנושבות מבין הודעותייך.

ולגופו של דיון, לדעתי גם מי שאינו מעצב גרפי יכול לתת ביקורת על עיצוב, בסופו של דבר העיצוב נועד 'לדבר' אל לב ההמון ואם ההמון מפריע לו משהו בעיצוב הוא ידע לבטא אותה בצורה לא פחות טובה מהמעצבים.

מי שלא נאה לו להתחכך בפורום עם חובבנים בטח גם לא נאה לו להידיין עם מי שממוקם דרגה מתחתיו.

זלפה

משתמש רשום
נכתב ע"י עימוד ספרים;1872646:

ולגופו של דיון, לדעתי גם מי שאינו מעצב גרפי יכול לתת ביקורת על עיצוב, בסופו של דבר העיצוב נועד 'לדבר' אל לב ההמון ואם ההמון מפריע לו משהו בעיצוב הוא ידע לבטא אותה בצורה לא פחות טובה מהמעצבים.

מי שלא נאה לו להתחכך בפורום עם חובבנים בטח גם לא נאה לו להידיין עם מי שממוקם דרגה מתחתיו.

אני ממש מתנצלת מכל מי שהבין ממני זלזול או התנשאות.
אני מבינה שכבודו מעמד ב'תג'.
מדוע לדעתך הפורום הנ"ל אמור להיות סגור?
הרי סוף כל סוף העימוד הוא בשביל הקהל הרחב, וגם הם יכולים לתת ביקורת טובה!

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אין לי תג.
אבל להשערתי, בתג לא מעלים עבודות לחוו"ד, את זה מעלים בפורום עיצוב גרפי.
בתג נעזרים וכו' על האופציות האפשרויות הטריקים והשטיקים שהתוכנה מציעה.
מי שאין לו תג, מה יש לו לעשות שם?

עימוד ספרים

משתמש פעיל
הסיבה היחידה שפורום תג סגור הוא לפי דרישת הבעלים - את התכנה עצמה ניתן לגנוב, אלא שהתכנה קשה מאד ללמידה, ע"מ להקשות על הגנב ללמוד את התכנה חוסמים את הפורום.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י עימוד ספרים;1872646:

יש צדק בדבריך, וזו הסיבה ככל הנראה שפורום עיצוב גרפי היה מאז ומעולם פתוח לקהל הרחב.
אבל אם כעת המצב הוא כזה שמעצבים חשים שלא בנוח להעלות בו עבודות, מה הועילו חכמים בתקנתם?
צריך לחפש איזשהו פתרון כדי שהפורום ימשיך להתקיים.
וזה מה שמנסים לעשות פה.

אגב, גם בפורום איור יש לי הרבה פעמים מה לומר, חוץ מ'מאלללללףףףף'.
ובכלל, אני נהנית ולומדת משם הרבה.
אבל אם התעורר הצורך לסגור את הפורום לעיני הקהל הרחב, מבחינתי זה חבל אבל מובן.
לא חושדת בהם בהתנשאות.
ובטח לא חושבת שהם מרגישים את עצמם או לא יודעת מה.
הם במקצועם, ואני במקצועי.

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י עימוד ספרים;1872668:
הסיבה היחידה שפורום תג סגור הוא לפי דרישת הבעלים - את התכנה עצמה ניתן לגנוב, אלא שהתכנה קשה מאד ללמידה, ע"מ להקשות על הגנב ללמוד את התכנה חוסמים את הפורום.

אם כי חלקים ממנה פתוחים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה