הוספת סימון לכל התיקיות והקבצים

aviaviavi

משתמש פעיל
יש לי נגן שהתמיכה בעברית שלו "לא משהו"
הוא עושה את כל התיקיות של המוזיקה ואת השירים עצמם רק סמל של התיקיה אבל הוא לא מראה את שמותיהם העבריים
לאחר בדיקה גליתי שאם אני מוסיף קו כזה - לפני כל כיתוב בעברית, אז הנגן מראה את כל כתוב בעברית יפה.
כל מה שאני רוצה לעשות, זה אם יש תוכנה או פקודה שאני יכול להגדיר שעל כל המאגר שלי, הוא יוסיף קו בשמות קבצים ותיקיות לפני הכיתוב בעברית???

yosi44

משתמש פעיל
תשתמש ב TOTAL COMMANDER יש שם פונקציה של שינוי שמות תקיות רבים בבת אחת.
יבואו הצדיקים פה לבאר בדיוק איך עושים זאת

דוד אי

משתמש פעיל
כל מה שאני רוצה לעשות, זה אם יש תוכנה או פקודה שאני יכול להגדיר שעל כל המאגר שלי, הוא יוסיף קו בשמות קבצים ותיקיות לפני הכיתוב בעברית???
נווט לתיקיה הספציפית ותכנס לשורת הפקודה (command prompt): ניתן לעשות זאת בכמה צורות, הדרך הקלה לדעתי לכתוב בשורת הכתובת בתיקיה cmd ולהקיש אנטר.
בשורת הפקודה הכנס:
ren *.* _*.* (משום מה בכתיבה פה מתהפך הסדר, יש להכניס תחילה REN אח"כ *.* ואח"כ קו תחתי *.*)

aviaviavi

משתמש פעיל
נווט לתיקיה הספציפית ותכנס לשורת הפקודה (command prompt): ניתן לעשות זאת בכמה צורות, הדרך הקלה לדעתי לכתוב בשורת הכתובת בתיקיה cmd ולהקיש אנטר.
בשורת הפקודה הכנס:
ren *.* _*.* (משום מה בכתיבה פה מתהפך הסדר, יש להכניס תחילה REN אח"כ *.* ואח"כ קו תחתי *.*)
בשורת הפקודה הכנס:
עשיתי בדיוק כמו שאמרת, זה לא מצליח!

aviaviavi

משתמש פעיל
541851.PNG
תשתמש ב TOTAL COMMANDER יש שם פונקציה של שינוי שמות תקיות רבים בבת אחת.
יבואו הצדיקים פה לבאר בדיוק איך עושים זאת
התוכנה הזאת?

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
UX UI
D I G I T A L
בשורת הפקודה הכנס:
בשביל לכתוב קודים בפורום מומלץ לכתוב: (מצורף כתמונה ולא כטקסט)
upload_2019-4-7_11-56-38.png

aviaviavi

משתמש פעיל
משהו יודע ואיך אני עושה את זה על השמות של התיקיות?

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
הכוונה כנראה לזה:
קוד:
ren *.* -*.*

אבל זה נראה לי מחליף את האות הראשונה ב "-".

נערך לאחרונה ב:

aviaviavi

משתמש פעיל
אבל אני רוצה לשנות את השם לכל התיקיות, איך אני עושה את זה ?זה לא מצליח לי
ככה
ren *.* -*.*
זה רק לקבצים

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
אבל אני רוצה לשנות את השם לכל התיקיות, איך אני עושה את זה ?זה לא מצליח לי
ככה
ren *.* -*.*
זה רק לקבצים
תריצו ככה:

קוד:
for %a in (*) do ren "%a" "-%a"

for /D %a in (*) do ren "%a" "-%a"
בתוך כל תיקייה.

לא הצלחתי כעת שיעשה גם בתתי תיקיות.

ag

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אפשר דרך ברידג'.
בלחיצה ימנית > batch rename

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה