הוספת ניקוד לטקסט

leaha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
החלטנו להוציא עיתון משפחתי. כלומר משפחה מצומצמת אבא אמא ילדים כתבתי סיפור חמוד בוורד התוכנה היחידה שאני מכירה אני רוצה להוסיף ניקוד שכולם יוכלו להנות אשמח לעזרה.

חברה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
לעזרה תמורת תשלום? אשמח לעשות לך במחיר מוזל מיידית

leaha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
איו לי שום כיוון להשקיע בכך כסף מלבד ההדפסה והצילום אני רוצה לעשות את זה שבועי כך שמדובר בעזרה כללית בכל אופן תודה על ההצעה והנה הסיפור למי שרוצה לעזור בחינם

קבצים מצורפים

• הקרן קיימת.pdf
    KB 173.8 · צפיות: 29

בנימין41

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בבקשה מנוקד אוטומטית.
וכדאי לך להוריד לוורד את סרגל הניקוד (מסתובב פה בפורום)
הַקֶּרֶן קיימת
כָּל כָּךְ שָׂמַחְתִּי שֶׁאִמָּא הוֹדִיעָה לִי שֶׁשְּׁלוֹמִי וייס מַגִּיעַ אֵלֵינוּ, שֶׁמַּמָּשׁ לֹא יָכֹלְתִּי לְחַכּוֹת. אֲנַחְנוּ גָּרִים בִּבְנֵי בָרָק וְנִפְגָּשִׁים לְעִתִּים רְחוֹקוֹת עָם בְּנֵי הֲדֹדִים וייס מֵאַשְׁדּוֹד. שְׁלוֹמִי בֶן שֶׁבַע בְּדִיּוּק כָּמוֹנִי וּכְשֶׁשְּׁנֵינוּ נִפְגָּשִׁים אֵצֶל סְבָא וְסַבְתָּא וייס אֲנַחְנוּ מוֹצִאִים הַרְבֵּה מְשַׂחֲקִים מְשֻׁתָּפִים, וְתָמִיד מִצְטַעֲרִים מְאֹד שֶׁהֲשָׁבַת נִגְמֶרֶת וּצְרִיכִים לְהִפָּרֵד. אֵבֶל עכשיו שְׁלוֹמִי בָא אֵלֵינוּ לְכַמָּה יָמִים. כָּךְ אָמְרָה אִמָּא וַאֲנִי כְבָר בְּקֹשִׁי יָכוֹל לְחַכּוֹת. בְּאַשְׁדּוֹד יֵשׁ הַרְבֵּה אזעקות. וְלֹא מִתְקַיְּמִים שָׁם לִמּוּדִים. אִמָּא שַׁל שְׁלוֹמִי התקשרה וְשָׁאֲלָה אִם הוּא יוּכַל לָבֹא אֵלֵינוּ . שְׁלוֹמִי קְצָת פוחד מהאזעקות וּמְאֹד מְאֹד מִשֶּׁוְעִמָּם. אִם הוּא יָבֹא אֵלֵינוּ וְיוּכַל לָלֶכֶת אִיתַי לחיידר . הוּא יַרְוִיחַ שְׁנֵי דְבָרִים. קוֹדֵם כָּל הוּא יִלְמַד תּוֹרָה, בְּבֵית לְבָד קָשָׁה לוֹ. וְגַם כָּךְ לֹא יִהְיֶה לוֹ מְשַׁעֲמֵם תִּהְיֶה לוֹ חֶבְרָה, כְּלוֹמַר אוֹתִי. כָּל כָּךְ שָׂמַחְתִּי שֶׁאִמָּא בִישָׁרָה לִי אֶת הַבְּשׂוֹרָה וְלֹא הֵבַנְתִּי לָמָּה הִיא הוֹסִיפָה וָאֹמְרָה "חַיִּים יֵשׁ לָנוּ הִזְדַּמְּנוּת לְקַיֵּם אֶת מִצְווֹת הִכְנַסְתָּ אוֹרְחִים נִשְׁתַּדֵּל לְקַיֵּם אוֹתָהּ בְּשִׂמְחָה" בֶּטַח בְּשִׂמְחָה אֵלָא מָה אֵיזֶה מְצַוֶּה קַלָּה. שְׁלוֹמִי הִגִּיעַ וְהֵבִיא אִתּוֹ ביסלי לְכָל אֶחָד. הוּא סִפֵּר לָנוּ קְצָת עַל האזעקות וְהַחֶדֶר הֲאָטוּם וְאַחַר כָּךְ יָרַדְנוּ לְמַטֵּה לִשְׂחֹק. נָתַתִּי לִשְׁלוֹמִי לְרֶכֶב עַל הָאוֹפַנִּים שֶׁלִּי. הוּא אוֹרֵחַ מַגִּיעַ לוֹ. בַּלַּיְלָה נוֹצְרָה בְעַיָּה כִי בְעֶצֶם אֵין לָנוּ מִטָּה מְיֻתֶּרֶת בַּחֲדַר בָּנִים. אִמָּא הֵבִיאָה מזרון מֵחֶדֶר אַחַר. וַאֲנִי הִתְנַדַּבְתִּי מִיַּד לִשְׁכַּב עָלָיו. נָתַתִּי לִשְׁלוֹמִי אֶת הַמִּטָּה שֶׁלִּי הוּא הָאוֹרֵחַ שֶׁלִּי וְרָצִיתִי שֶׁיִּהְיֶה לוֹ נוֹחַ. בַּבֹּקֶר הָלַכְנוּ בְּיַחַד לחיידר הָיְתָה זוּ הַרְגָּשָׁה כָל כָּךְ טוֹבָה כְמוֹ אַחִים תְאוֹמִים. כָּל הַיְלָדִים סוֹבְבוּ אוֹתָנוּ וּשְׁלוֹמִי סִפֵּר לָהֶם עַל האזעקות והטילים. הָיוּ לִשְׁלוֹמִי הֲמוֹן סִפּוּרִים מֵעִנְיָנִים וְכָל הֲהַפְסָקָה עָמְדוּ יְלָדִים סְבִיבוֹ שָׁאֲלוּ אוֹתוֹ שֶׁאָלוֹת וְהַקְשִׁיבוּ בְּהַעֲרָצָה לִדְבָרָיו שָׂמַחְתִּי מְאֹד שֶׁהוּא הָאוֹרֵחַ שֶׁלִּי. אַחַר הַצָּהֳרַיִם שׁוּב יָרַדְנוּ לְמַטֵּה וּשְׁלוֹמִי לָקַח אֶת אוֹפַנֵּי אֲפִלּוּ בְּלִי לְבַקֵּשׁ רְשׁוּת כְּאִלּוּ שֹׁהַם שָׁלוּ. לֹא אָמַרְתִּי לוֹ כִלּוּם וְנָתַתִּי לוֹ לְרֶכֶב עֲלֵיהֶם הוּא הָרֵי הָאוֹרֵחַ שֶׁלָּנוּ. אַחֲרֵי רֶבַע שָׁעָה נִהְיָה לִי כְבָר מְשַׁעֲמֵם שְׁלוֹמִי עָשָׂה תחרויות עָם הַיְלָדִים הָאֲחֵרִים וַאֲנִי סְתֹם עָמַדְתִּי בְצַד. חִכִּיתִי עוֹד חֲמֵשׁ דַּקּוֹת וְאָז נִגַּשְׁתִּי אֵלָיו וּבְקַשְׁתִּי בַעֲדִינוּת: "שְׁלוֹמִי עכשיו תּוֹרֵי" שְׁלוֹמִי בְקֹשִׁי שָׁם לֵב אֵלָי "כְּבָר" הוּא עֲנָה לִי בַקֹּצֵר רוּחַ וּפָנָה לְאֵלָי בלייך "תַּגִּיד, אַתָּה יָכוֹל ליסוע בְּלִי יָדַיִם?" "בֶּטַח" עֲנָה אֵלָי. וּכְבָר הָיוּ שְׁנֵיהֶם שְׁקוּעִים בְּתַחֲרוּת מִי יָכוֹל ליסוע יּוֹתֵר מַהֵר וַיִּוָּתֵר זְמָן בְּלִי לְהַחֲזִיק. עָמַדְתִּי שָׁם עוֹד כַּמָּה דַקּוֹת וּכְשֶׁרָאִיתִי שֶׁהוּא לֹא מִתְכּוֹנֵן לָתֵת לִי אֶת הָאוֹפַנִּים פִּשּׁוּט עָלִיתִי הַבַּיְתָה. הָיִיתִי קְצָת עָצוּב אֵבֶל אָז נִזְכַּרְתִּי בָמָה שֶׁאִמָּא אָמְרָה. שֶׁמִּצְווֹת הִכְנַסְתָּ אוֹרְחִים צָרִיךְ לַעֲשׂוֹת בְּשִׂמְחָה. וְהֵבַנְתִּי שֶׁזּוֹ בֶאֱמֶת לֹא מְצַוֶּה כָל כָּךְ קַלָּה. אָז התגברתי וְהָלַכְתִּי לְצַיֵּר צִיר. בַּלַּיְלָה המזרון לֹא הָיָה כָל כָּךְ נוֹחַ וְהִתְעוֹרַרְתִּי כַמָּה פְעָמִים גַּם בחיידר הָיָה קְצָת מעצבן כִּי הָיִיתִי צָרִיךְ לְהַסְבִּיר לִשְׁלוֹמִי הַרְבֵּה דְבָרִים שֹׁהַם לֹא לִמְּדוּ בחיידר שֶׁלָּהֶם. שְׁלוֹמִי הָיָה אֶצְלֵנוּ שָׁבוּעַ שַׁלֵּם. הָיָה לָנוּ הַרְבֵּה כיף בְּיַחַד אֵבֶל גַּם דְּבָרִים לֹא נחמדים כְּאִלּוּ שֶׁסִּפַּרְתִּי לָכֶם וְעוֹד אֲחֵרִים. אֵבֶל כָּל הַזְּמַן הִשְׁתַּדַּלְתִּי מְאֹד לְקַיֵּם אֶת הַמִּצְוָה בְשִׂמְחָה כְמוֹ שֶׁאִמָּא אָמְרָה. בְּכָל פַּעַם כְּשֶׁעָמְדוּ לִי עַל הַלָּשׁוֹן מִלִּים מעליבות כְּאִלּוּ שֶׁגּוֹרְמִים בְּקַלּוּת לִמְרִיבָה זָכַרְתִּי אֶת מָה שֶׁאוֹמְרִים בְּכָל בּוֹקֵר. "אֵילוּ דְּבָרִים ... אוּכַל פֵּרוֹתֵיהֶם בְּעוֹלָם הַזֶּה וְהַקֶּרֶן קיימת ... לְעוֹלָם הַבָּא" והתגברתי וְלֹא אָמַרְתִּי כִלּוּם כִּי רָצִיתִי מְאֹד לַעֲשׂוֹת אֶת הַמִּצְוָה בִשְׁלֵמוּת וּבְשִׂמְחָה. אַחֲרֵי שֶׁשְּׁלוֹמִי חֲזֹר הֵבִיאָה לִי אִמָּא מַתָּנָה . מֵחֶשְׁבּוֹן קָטֹן שֶׁהוּא גַם פנס הִיא חִכָּה וָאֹמְרָה " זֶּה בִשְׁבִיל הַגִּבּוֹר הַקָּטֹן שֶׁלִּי שֶׁיוֹדְעֵ לְקַיֵּם מִצְווֹת כָּל כָּךְ בִּשְׁלֵמוּת" וְאָז הִיא קרצה בְעֵינֶיהָ וְהוֹסִיפָה "אֵילוּ הַפֵּרוֹת בְּעוֹלָם הַזֶּה אֵבֶל הַקֶּרֶן קיימת לֶךְ לְעוֹלָם הַבָּא"

leaha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה עזרה אמיתית:::):):)

מנחם מלוין

משתמש רשום
גם אני הייתי מודה לבנימין 41 על המאמץ
אבל אל תצפו שהקטע יהיה מנוקד כראוי
יש שם טעויות בולטות.
אם זה רק לעלון פנים משפחתי....

leaha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
ואיך אני מתקנת את הטעויות שדווקא כן מפריעות לי למרות שזה עיתון פנימי?

leaha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
ניסיתי את הקישור שהצעת ונפתחת לי חלונית בשם WINZIP עם אפשרות לרכישה. אין אפשרות להוריד בחינם?

בנימין41

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
סרגל הניקוד הוא חינמי.
אולי תוכנת הווינזיפ שלך היא גירסת נסיון...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה