הוספת מדפסת למחשב שתהיה מחולקת לפי המגירות שלה

מחשבים ורשתות

משתמש פעיל
יש לי מדפסת עם שני מגירות איך אני יכול להגדיר במחשב שכל מגירה זה כביכול מדפסת עם שם נפרד

aeb

משתמש סופר מקצוען
אפשרי עם התקנת מדפסת וירטואלית, ולהגדיר בו את המדפסת הפיזית הרצויה עם ההגדרות הרצויות, היינו מגירה הרצויה, וכן אפשר להגדיר ב1 צבעוני וב2 שח"ל
לדוגמא אפשר לנסות את send to one note (לא בדקתי את זה ספציפית)

מחשבים ורשתות

משתמש פעיל
אפשרי עם התקנת מדפסת וירטואלית, ולהגדיר בו את המדפסת הפיזית הרצויה עם ההגדרות הרצויות, היינו מגירה הרצויה, וכן אפשר להגדיר ב1 צבעוני וב2 שח"ל
לדוגמא אפשר לנסות את send to one note (לא בדקתי את זה ספציפית)
לא כל כך הבנתי אפשר יותר ברור אולי?

aeb

משתמש סופר מקצוען
לא כל כך הבנתי אפשר יותר ברור אולי?
כנס ל'התקנים ומדפסות' מה שנראה ככה
1590358868338.png

בחר את המדפסת Send To OneNote > קליק ימני > 'מאפייני מדפסת', גש ללשונית 'יציאות' ותבחר ביציאה של המדפסת הפיזית, ככה:
1590358979028.png

עכשיו בהגדרות המדפסת הזאת תבדוק את האפשרות לבחור במגירות

מחשבים ורשתות

משתמש פעיל
צפה בקובץ המצורף 659239

בחר את המדפסת Send To OneNote > קליק ימני > 'מאפייני מדפסת', גש ללשונית 'יציאות' ותבחר ביציאה של המדפסת הפיזית, ככה:
צפה בקובץ המצורף 659240

וואו ממש תודה

• תודה
Reactions: aeb

מחשבים ורשתות

משתמש פעיל
צפה בקובץ המצורף 659239

צפה בקובץ המצורף 659240

אני כנראה שיחקתי ואני לא רואה עכשיו כזאת מדפסת איך אני מעלה אותה חזרה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה