עזרה הולכים או גרים ליד פראיימרק?.

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
בכל מקום שהוא.
יעזור לי מאד מי שיוכל לקנות כמה פריטים
ואעביר את הכסף בהעברה בנקאית.
תודה.

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני מכירה מישהי מירושלים שמוכרת בגדי ילדים שלהם אם זה עוזר לך...

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני מכירה מישהי מירושלים שמוכרת בגדי ילדים שלהם אם זה עוזר לך...
אני צריכה מהם מכנסי ג'ינס לילד גדול. (ההוא מהנופשונים :) )
בארץ המינימום שמוכרים אותם זה 60, והרוב עולה הרבה יותר.
שם קניתי לו ב32 ש"ח, ובסיבוב האחרון שלי שם היה גם ב4 יורו.
היקרים פה זה הטובים-הלא משופשפים והלא קרועים.
(עוד לא הבנתי את הסטייל הזה).
אם זה היה אחד-שתים הייתי קונה פה, אבל הילד הורס מכנסים בסיטונאות והוא חייב הרבה זוגות, מה שיוצר פער משמעותי מאד.
יש מבצע על משלוחים לארץ ואני רוצה לנסות לנצל את זה.

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אם אפגוש בדרכי את החנות הזאת.אעדכן אותך.

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא אני לא הולכת:)
אני היום הזמנתי ממישהי בארץ ב60 לאחד ועכשיו אני מבואסת לראות שאפשר יותר זול
אבל אין לי איך להגיע לפרימארק
אבל זה במחיר של מכנסים בקסטרו ופוקס
והבנתי שהם יותר איכותיות
זה נכון?

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אם אפגוש בדרכי את החנות הזאת.אעדכן אותך.
רבקי תודה! שלחתי לך את המידה שלו למייל.
ממש כדאי שתלכי לקנות שם, חנות מאד זולה.
לא אני לא הולכת:)
אבל זה במחיר של מכנסים בקסטרו ופוקס
והבנתי שהם יותר איכותיות
זה נכון?
המחיר של קסטרו ופוקס הוא לפחות 80 ומעלה למכנס טוב למידות האלו.
בדקתי.
אם רק היה לפרימארק שרות הזמנות כמו נקסט הייתי מזמינה שם הכל.
מאד זול שם, פעם הייתי שם בתחילת הקיץ וקניתי לו רבע עונה משם.

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אז את אומרת שלא נורא שקניתי ב60
או שעצם הידיעה שיש את המוצר ביותר זול
אך לא בהשגתי
יבאס אותי?

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אז את אומרת שלא נורא שקניתי ב60
או שעצם הידיעה שיש את המוצר ביותר זול
אך לא בהשגתי
יבאס אותי?
תבחרי לבד מה להרגיש...
וזה הכי זול פה בארץ.
אם זה אחד-שתים לא הייתי עושה את המאמץ, אבל הוא הורס בגדים כאילו היו חד פעמיים וצריך מלאאאאאא מכנסים.

gg

משתמש מקצוען
אני לא מתכוננת ללכת אבל גרה לא רחוק
רק אספר לך שלאחרונה הם הפסיקו לייצר את המכנס הקלאסי שהיה להם שנים רבות (slim) ומייצרים מכנס צר מאד שנראה כמו גרביונים (skinny) בקושי ניתן להלביש אותו ולהוריד צריך ממש למשוך מהרגל- כך שאני לא בטוחה שהוא רלוונטי בשבילך

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני לא מתכוננת ללכת אבל גרה לא רחוק
רק אספר לך שלאחרונה הם הפסיקו לייצר את המכנס הקלאסי שהיה להם שנים רבות (slim) ומייצרים מכנס צר מאד שנראה כמו גרביונים (skinny) בקושי ניתן להלביש אותו ולהוריד צריך ממש למשוך מהרגל- כך שאני לא בטוחה שהוא רלוונטי בשבילך
הכל באותו דגם?.
ואם אקח מידה מעל ואקצר?.

gg

משתמש מקצוען
מדדתי מידה 7-8 על ילד שעכשיו נהיה בו 5.
לא היה לביש

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
או שלא הבנתי, או שפיספסתי משהו
יש פריימארק בארץ? כי אני מכירה רק בלונדון...

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מדדתי מידה 7-8 על ילד שעכשיו נהיה בו 5.
לא היה לביש
אולי זה היה ליין שנדפק?. הכל ככה?.

או שלא הבנתי, או שפיספסתי משהו
יש פריימארק בארץ? כי אני מכירה רק בלונדון...
היא מלונדון.
ויש פריימארק בכל מערב ומרכז אירופה.

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
היא מלונדון.
יש אשדוד בלונדון? הפתעת אותי!
upload_2018-10-26_12-1-29.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה