עזרה הווצאפ מתנתק לי ! מישהו יודע למה??

תמי שלזינגר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני זקוקה לעבודתי לווצאפ. לקחתי מכשיר (די ישן) והכנסתי לתוכו סים כדי שיהיה לי מס' לווצאפ. המטרה היתה להתקין את הווצאפ למחשב כדי שאוכל לעבוד מהמחשב בלבד ללא המכשיר.
ואכן היו כמה שבועות שהווצאפ על המחשב עבד לי מעולה- גם כאשר המכשיר היה מכובה!
לאחרונה הווצאפ שעל המחשב מתנתק כל הזמן, ואני נאלצת שוב ושוב להדליק את המכשיר ולהתחבר מחדש עם המחשב...(פעולה שאורכת זמן רב בגלל שהמכשיר ישןןן) אפילו כמה פעמים ביום.
אציין שבגלל שהמכשיר ישן הוא מתנתק מעצמו אם הוא לא מחובר למטען ובאופן כללי הוא איטי מאוד ולכן האופציה להשתמש במכשיר או להשאיר אותו דלוק לא רלוונטית.

מי שיודע למה הווצאפ במחשב מתנתק ואיך אפשר לסדר זאת- יעזור לי מאוד!!
תודה מראש

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הווצאפ במחשב נמצא בכרום ? או שזה אפליקציה שמותקנת על המחשב
אם זה אפליקציה אז כדאי למחוק ולהתקין שוב לראות אם זה מסתדר

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קחי בחשבון שעוד מעט הוואטסאפ יפסיק לעבוד במכשירים ישנים.

תמי שלזינגר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
D I G I T A L
אולי זה יפתור לך את הבעיה. מה שבטוח שזה הרבה יותר נוח
תודה! אכן עובד
אבל: א. לא רואים את ההיסטוריה של השיחות כלל...
ב. אין אפשרות מחיקה/העברה/תגובה להודעות:(

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
ניסית בטא? (חושבת שככה נקרא)
הוא לא אמור להיות תלותי במכשיר

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תודה! אכן עובד
אבל: א. לא רואים את ההיסטוריה של השיחות כלל...
ב. אין אפשרות מחיקה/העברה/תגובה להודעות:(
א. זה נכון קצת. יש היסטוריה נראה לי רק שנה אחורה בערך
ב. יש אפשרות של מחיקה. העברה. תגובה. לחיצה על הודעה עם העכבר בצד ימין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה