הודעות מתוך האקסס על השולחן עבודה

ראש המדברים

משתמש צעיר
מישהו פה יכול לעזור
איך אפשר לעשות הודעות של אקסס על השולחן עבודה
האם שייך גם כשהאקסס סגור (כשמקבל עדכון מהשרת שיופיע ההודעה)
האם אפשר לפי שמות משתמשים במחשב?

FullTime

משתמש מקצוען
הודעות בשולחן העבודה צריך לבדוק אם אפשר, לא מאמין, אולי אפשר לעשות טופס מוקפץ, אבל לא [בטוח ש]יכול לעבוד כשאקסס ממוזער.
כשאקסס סגור אין אפשרות להפעיל פקודות שלו.
מה אפשר לפי משתמשים?

ראש המדברים

משתמש צעיר
אני ראיתי פעם מישהו שעשה מתוך האקסס שאפשר לשלוח הודעות MSGBOX וזה קופץ על שולחן עבודה.
הבן אדם כותב את ההודעה בקובץ טקסט!!! (לא מתוך אקסס, קיצור דרך ישירות!!!)
וזה קופץ למשתמש אחר...
השאלה אם יש פה משישהו שיודע...

FullTime

משתמש מקצוען
רעיון לעשות עם קובץ טקסט, זה אפשרי גם כשאקסס ממוזער.
כשאקסס סגור אין אפשרות כזאת.
אולי ל @moishy יהיה רעיון.

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

smk123

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אוטומציה עסקית
@ראש המדברים לא הבנתי מה המקרה. מישהו מקפיץ הודעה למישהו אחר? לא ברור לי.
דבר אחד ברור כשמש, כאשר אקסס סגור אין אפשרות בעולם שהוא יקפיץ הודעות.
ניסת פעם לנסוע כאשר מנוע הרכב כבוי?
@moishy ברשותך אני יקפוץ על העגלה....
אם יש שני משתמשים במחשב אצל שניהם האקסס פתוח, האם אפשר שמשתמש 1 יפתח דרך האקסס אצלו טופס שיקפוץ אצל משתמש 2?
ואם כן איך?
תודה מראש

smk123

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אוטומציה עסקית
אני ירחיב את השאלה
האם ניתן לעשות שכאשר טופס מזהה שינוי בנתונים מסוימים הוא מבצע פעולות? (פותח טופס וכו')

קצת סדר...

משתמש פעיל
אפשר לעשות דבר אחר דהיינו להפעיל טיימר שיסגור יפתח את הטופס (כל 30 שניות),
ולהוסיף תנאי בעת טעינה, שאם הוא מזהה שינוי דהיינו שורה חדשה שיש בו שדה לא בוצע או לא נבדק, השאלה מה בדיוק מופיע בטבלה או בטופס כשיש דבר חדש, שיפתח גם את הטופס הצריך להופיע.
בקשר להשאלה השניה אם אפשר הודעות על שולחן עבודה, זה אי אפשר, אולם משהו דומה כן אפשרי דהיינו שאקסס יהיה במצב ממוזער, ואם הטופס מופעל בסגנון דו שיח, גם מוקפץ וגם מודאלי, אז הוא מופיע על שולחן עבודה.

smk123

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אוטומציה עסקית
אפשר לעשות דבר אחר דהיינו להפעיל טיימר שיסגור יפתח את הטופס (כל 30 שניות),
ולהוסיף תנאי בעת טעינה, שאם הוא מזהה שינוי דהיינו שורה חדשה שיש בו שדה לא בוצע או לא נבדק, השאלה מה בדיוק מופיע בטבלה או בטופס כשיש דבר חדש, שיפתח גם את הטופס הצריך להופיע.
בקשר להשאלה השניה אם אפשר הודעות על שולחן עבודה, זה אי אפשר, אולם משהו דומה כן אפשרי דהיינו שאקסס יהיה במצב ממוזער, ואם הטופס מופעל בסגנון דו שיח, גם מוקפץ וגם מודאלי, אז הוא מופיע על שולחן עבודה.
אני מדבר על מצב יותר מזה שיש אקסס פתוח במצב רגיל שם אני רוצה שברגע שהוא מזהה שינוי הוא יקפיץ טופס (במקרה הזה אני מדבר על שינוי של סימון תיבת סימון בטבלה )
אשמח לקוד/דוגמה

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני מדבר על מצב יותר מזה שיש אקסס פתוח במצב רגיל שם אני רוצה שברגע שהוא מזהה שינוי הוא יקפיץ טופס (במקרה הזה אני מדבר על שינוי של סימון תיבת סימון בטבלה )
אשמח לקוד/דוגמה
התכבדו נא ופתחו אשכול חדש, לגמרי שלכם.
א. זה לא נימוסי להשתלט על אשכול של מישהו אחר (נכנס לתוך דברי חברו?)
ב. מה אשם פותח האשכול שיש לכם שאלה דומה, שכל פעם שמגיבים באשכול הוא מקבל התראה למייל?!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה