מידע שימושי הובלות

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני שואלת בשביל חברה, ומודה מראש בשמה על כל תשובה ועזרה..

היא טרום מעבר דירה, ותשמח לשמוע מבעלי ניסיון המלצות למובילים אמינים.

נקודות שחשוב לה לברר:
* דיוק בזמנים
* ביטוח לריהוט ומכשירי חשמל
* חברה שתארוז בעצמה את הריהוט ומכשירי החשמל בכדי שלא ינזקו חלילה
* עובדים יהודיים - זה חשוב? צריך להתעקש על זה?
* מחיר הגיוני - לא יקר מדי, אבל לא מדי זול שיהרסו רהיטים...

כמו"כ נשמח לשמוע עיצות לייעול האריזה והמעבר.
(אין צורך לחזור על הטיפ הידוע של סימון הקרטונים בצבעים לפי חדרים... :) )

אם יש גם פרטי התקשרות מלבד שמות בעלמא, נשמח מאוד לקבל.

תודה רבה מראש!!

רות מיכל

משתמש פעיל
לא כתבת אזור אני מניחה שזה ירושלים.
חברה שלי לקחה לפני שבועיים את הובלות האברך דורפמן.
הפועלים ערבים, אבל את מפרנסת אברך חרדי..
היא היתה מרוצה עד הגג. אוכל לתת לך את המספר שלה.

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שכחתי לציין, אזור המרכז. אשמח לקבל את המספר.

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
* דיוק בזמנים -מאוד
* ביטוח לריהוט ומכשירי חשמל - לא שאלתי כי לא היה צורך ב"ה
* חברה שתארוז בעצמה את הריהוט ומכשירי החשמל בכדי שלא ינזקו חלילה- מביאים איתם ניילון נצמד ענק ועטפים הכל!
* מחיר הגיוני - לא יקר מדי, אבל לא מדי זול שיהרסו רהיטים...- בין ההצעות הטובות שקיבלתי!
* עובדים יהודיים - זהו שלא. הם רוסים. אך שווה! עברתי מבנין רחב עם מעלית לבנין צר בן 4 קומות וכניסה עם סורגים קרובים, והם עבדו בשקט ובחוכמה מבלי בומים ודחיפות שיכנס אלא פירקו ואח"כ הרכיבו ות'אמת הרבה מהריהוט יותר חזק משהיה:)

אה.. המספר הוא 054-2240540

ביוגרפיק

משתמש צעיר
אני לקחתי לפני 3 שנים את "תובל"
לא זול, אבל אפשר להתמקח והיה מושלם שירות אדיב והוא גם נתן לי קרטונים.
מעבר דירה זה לא קל והוא כל הזמן אמר מילים טובות "הכל יהיה בסדר אל תדאג וכו'" עמד בזמנים והיה יעיל ומקצועי

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י pinati;815321:
* דיוק בזמנים -מאוד
* ביטוח לריהוט ומכשירי חשמל - לא שאלתי כי לא היה צורך ב"ה
* חברה שתארוז בעצמה את הריהוט ומכשירי החשמל בכדי שלא ינזקו חלילה- מביאים איתם ניילון נצמד ענק ועטפים הכל!
* מחיר הגיוני - לא יקר מדי, אבל לא מדי זול שיהרסו רהיטים...- בין ההצעות הטובות שקיבלתי!
* עובדים יהודיים - זהו שלא. הם רוסים. אך שווה! עברתי מבנין רחב עם מעלית לבנין צר בן 4 קומות וכניסה עם סורגים קרובים, והם עבדו בשקט ובחוכמה מבלי בומים ודחיפות שיכנס אלא פירקו ואח"כ הרכיבו ות'אמת הרבה מהריהוט יותר חזק משהיה:)

אה.. המספר הוא 054-2240540

תודה!
איך קוראים להם?? הם מביאים קרטונים?

נכתב ע"י ביוגרפיק;815350:
אני לקחתי לפני 3 שנים את "תובל"
לא זול, אבל אפשר להתמקח והיה מושלם שירות אדיב והוא גם נתן לי קרטונים.
מעבר דירה זה לא קל והוא כל הזמן אמר מילים טובות "הכל יהיה בסדר אל תדאג וכו'" עמד בזמנים והיה יעיל ומקצועי

אשמח לקבל מספר טלפון. תודה!!!

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י Nיכל;815493:
תודה!
איך קוראים להם?? הם מביאים קרטונים?

לא יודעת בכל אופן, זה הם:)

דסי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י pinati;815321:

* עובדים יהודיים -
זהו שלא. הם רוסים. אך שווה! עברתי מבנין רחב עם מעלית לבנין צר בן 4 קומות וכניסה עם סורגים קרובים, והם עבדו בשקט ובחוכמה מבלי בומים ודחיפות שיכנס אלא פירקו ואח"כ הרכיבו ות'אמת הרבה מהריהוט יותר חזק משהיה:)

כשאני עברתי העובדים גם היו רוסים, ולא ממש צעירים. הייתי מאד מרוצה. הם היו יעילים, שקטים זריזים ואחראים
בהצלחה!

אפרתה

משתמש מקצוען
הרוסים- מצוינים.
יש אחד בשם ואדים- הובלות הפסגה. הוא מעולה. עוטף הכל. נתן הצעת מחיר סבירה, אחר כך הורדתי אותו למחיר אחר שקיבלתי.
הביא הרבה סבלים וזה מקצר משמעותית את זמן העבודה.
עוטפים בשמיכות את הרהיטים ובניילון נצמד.
הכל נשאר ממש מעולה.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני עובר דירה בימים הקרובים בעז״ה

בחרתי מוביל דרך אתר ׳מדרג׳ שמדרג בעלי מקצוע לפי חוות דעת של הלקוחות.

גם את המוסך שלי בחרתי שם, וגם מדביר לדירה.
אני ממליץ על האתר הזה מאוד, גם לאחר החיפוש ומציאת בעל המקצוע - בתור לקוח הם נדנדו לי עד שנתתי חוות דעת מפורטת על השירות, וגם לאחר מס׳ חודשים וידאו איתי שאני עדיין עומד מאחורי חוות הדעת ושהיא לא השתנתה במהלך הזמן. וזה לטובת כולנו.

אתר מדרג

רות מיכל

משתמש פעיל
שרית, בעיקרון כל הובלה אמורה לספק ארגזים ולעטוף רהיטים למניעת סדקים ושברים.
ערבים לא בהכרח שוברים, זה תלוי במפעיל. לרוב ככל ההובלות יש ביטוח רק שבשעת מבחן כולם מנסים להתנער כי הביטוח לוקח להם דמי השתתפות גבוהים (כך אמר לי המוביל ששבר לי את הדלת של התנור ועד היום אני לא יודעת אם להאמין לו),
מה שחשוב זה לוודא את אמינות בעלי ההובלה, להתעקש שיבואו לראות את הדירה כשהם נותנים הצעת מחיר, לסכם את המחיר בכתב כי עוד לא שמעתי על הובלות שסיכמו על מחיר ובסוף המזמינים שילמו להם את אוצתו מחיר. תמיד היו 'הפתעות'. כמו עוד מדרגות שכביכול המובילים לא ראו, או עוד ארון שהם הרכיבו ולא היה בהסכם ולקחו עליו עוד 250 ש"ח.
לא להכין הרבה מזומן בארנק בשביל הטיפים, כי קבוע המובילים מתחנחנים לקראת הסוף ועושים הרגשה שהם עבדו בפרך והדירה שלכם היתה מפרכת במיוחד בכדי שהם יוציאו טיפ גדול. לדעת שאחרי הכל, מדובר בסיפור של לא יותר מיום אחד, וגם הקושי הזה עובר בסוף..

אפרתה

משתמש מקצוען
לא יודעת. אני התעקשתי לא לקחת ערבים. לא כולם עוטפים רהיטים. ראיתי הרבה הובלות שהורידו כסאות ככה סתם, לדוג'. ראיתי מובילים שנתקעו בקירות וגילחו את הרהיטים. ראיתי כאלה שלא יודעים להרכיב כמו שצריך ואחר כך כל הדלתות בארונות מקרטעים. צריך המלצות לפני שסוגרים עם מוביל.

אצלי ב"ה לא נשברה אפילו צלחת אחת. ואם דלת בארון לא היתה פיקס- הוא בא אח"כ לסדר את זה.

esw

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני לקחתי את האברך / דורפמן בעקבות מה שנכתב פה
ונשארתי עם הרהיטים שבורים וחרוצים, טעם מאוד מר בפה מכל ההתנהלות, ועם הרבה הבטחות לתיקונים ואחריות...
מניסיון מר, מומלץ לברר טוב טוב לפני שעושים הובלות כי יש נוכלים בשוק הזה

זורם

משתמש צעיר
נכתב ע"י esw;2210080:
ונשארתי עם הרהיטים שבורים וחרוצים, טעם מאוד מר בפה מכל ההתנהלות, ועם הרבה הבטחות לתיקונים ואחריות...

שמעתי ג"כ כך בעבר מאחד שהשתמש בשירותיו.

תמי וולמן

משתמש רשום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
גם אני לקחתי אותם, כי לא ראיתי את ההודעות פה ... ונדפקתי ממש!
לקחנו אותם להובלות, והם פשוט לא אמינים! אין רהיט שלא נדפק! הם אומרים שיש אחריות ואחכ הם אומרים שזה רק אם המשאית מתהפכת... ולא על בעיות שקרו לרהיטים! לא ממולץ, ושלא תיפגעו גם אתם... גם היחס האנושי מחפיר!

תמי וולמן

משתמש רשום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
גם אני לקחתי אותם, ונדפקתי ממש!
לקחנו אותם להובלות, והם פשוט לא אמינים! אין רהיט שלא נדפק! הם אומרים שיש אחריות ואחכ הם אומרים שזה רק אם המשאית מתהפכת... ולא על בעיות שקרו לרהיטים! לא ממולץ, ושלא תיפגעו גם אתם... גם היחס האנושי מחפיר!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה