ההמצאה החדשה של וקסברגר מישהי קנתה?

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
וקסברגר הוציאו משהו חדש מעין מקרן שיקופיות עם פסקול.של סיפורי חכמים.
מישהי קנתה ויודעת מה המחיר?ואם הוא שווה?

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מאד יקר 220 שח אם אני מדיקת..

לו יצוייר

משתמש סופר מקצוען
בסביבות 220 ש"ח, כולל סיפור אחד.
כל סיפור נוסף - 45 ₪.
זה מה שמופיע באתר שלהם.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
אני נהנית איך אפשר לקחת מכשיר שיש לסבתא שלי 40 שנה ולשווק אותו בתור המצאה חדשה...:)

גפ"ן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י mig;2014780:
אני נהנית איך אפשר לקחת מכשיר שיש לסבתא שלי 40 שנה ולשווק אותו בתור המצאה חדשה...:)

סבתא שלך היתה מספרת בעצמה תוך כדי ההקרנה, היום ווקסברגר מספר לכל ילדי ישראל ולא צריכים לגזול את זמנה של סבתא שתספר סיפורים...
חזק, לא?

חנה מרים

משתמש פעיל
עוד המצאה גאונית מבית "מלכות וקסברגר" :

מלכות וקסברגר" יחד עם הילד "קופלה" משיקים את "וקסברגר צעצועים" - סדרה חדשה של מוצרים לילדים המשלבים חווית משחק מרתקת תוך כדי העברת מסרים יהודים אוטנטיים.

והפעם מקרנצ'יק פנס קסם אור קולי להמחשת סיפורי חז”ל, חוויה מרתקת וחינוכית. בתוך המכשיר מקרנציק מכניסים "קלטת" (דיסק) להשמעה וצפיה

. למלכות וקסברגר קיים סדרה מיוחדת של קסטות של סיפורי חז"ל

החשיבה הבלתי שגרתית, של אומן פאר היצירה היהודית, איש הרעיונות יואל וקסברגר - הפעם בהמצאה מדהימה וחדשה שבה תיפגשו מכשיר המקרנציק של וקסברגר. המקרנציק הוא חוויה מושלמת לעולם הילדים, מקרן שקופיות ידידותי וקל לשימוש, שבלחיצת כפתור מקרין על הקיר סיפורים תוך כדי שמיעת פס קול וצליל שמציג את מגוון סיפורי חז"ל כמו: יוסף מוקיר שבת, גם זו לטובה ועוד "קסטות" מיוחדות שיוצרו באופן בלעדי וייחודי, ההופכים לפתע את הסיפור למוחשי ועוצמתי ויוצרים חוויה מושלמת, כשהם מוקרנים בצבעים חיים על קיר ביתכם.

וזה עוד לא הכל, בזמן השכבת הילדים ניתן לכוונן את המקרן לתקרה ולהעניק להם שעת סיפור מהנה. הפעם תהיו מופתעים עד כמה הגאוניות היא דווקא הפשטות. “וקסברגר” הלכו הפעם לאחור, לחזור אל העבר ברוח ישראל סבא. מאחר ואתם מעוניינים לאפשר לילדים לחוות מסרים חינוכים, יצרנו עבורכם צעצוע מרתק ביותר. בכל הסיפורים הללו משתלבת דמותו האהובה של הדמותג "קופלה", וקיבלתם את השילוב המנצח בעולם הצעצועים שילדיכם לא יפסיקו להודות.

ה"מקרנצ'יק" מאושר ע"י רבנים ומחנכים שליט"א

מבצע השקה: לרוכשי המכשיר מקבלים קסטה של יוסף מוקיר שבת בחינם !

להוראת הפעלת המכשיר: לחצו על האייקון של ה-PDF מתחת לתמונת מוצר

229.00 ₪

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י גפ"ן;2014808:
סבתא שלך היתה מספרת בעצמה תוך כדי ההקרנה, היום ווקסברגר מספר לכל ילדי ישראל ולא צריכים לגזול את זמנה של סבתא שתספר סיפורים...
חזק, לא?

בשביל זה היתה קלטת, המאמץ היחיד היה לגלגל עם היד את הגלגלת בשביל להעביר תמונה...

s_katz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
מה את הולכת רחוק לסבתא שלך- יש לי כזה היום :)

einkamoni

משתמש מקצוען
אולי מישהוא רוצה למכור "קסטה" למקרנצ'יק יד שניה?
חבל לי להשקיע עלות של חדש (45 ₪)
ואנחנו רוצים להתחדש (:

שירבוטית

משתמש פעיל
קבלתי מתנה מקרנציק,
לא הייתי קונה
נחמד משעשע אבל אחרי מס פעמים-משעמם למדי.
צריך לגנוז את המחק לתקופה ולהוריד מידי פעם,
מה גם שתחלופת התמונות איטית למדי ודי משעממת

לאה 22

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יש כבר השכרה של המקרנציק...

einkamoni

משתמש מקצוען
אני רוצה לקנות סיפור.
יש לי את המכשיר בבית ו-2 סיפורים,
חשבתי אולי יש כאלו שרוצות למכור סיפור "יד שניה" מחוסר עניין

ה ש

משתמש מקצוען
נכתב ע"י רבקה ק;2354767:
קרה למישהי שהמקרנציק הפסיק לפעול/ נתקע?

אם כ מה עושים?

לי קרה.
פניתי לשירות לקוחות של וקסברגר, דרך האתר שלהם, והם נתנו לי הנחה קטנה לקניית מקרנצ'יק חדש. הסברתי להם שלא נגרם שום נזק למכשיר, לא נפל וכו' והפיצוי הזה ממש לא הוגן לדעתי. לאחר מספר דקות הם השיבו לי במייל שהם רוצים שאהיה מרוצה וכו'.. ונתנו לי הנחה משמעותית לקניית מקרנצ'יק חדש (לא זוכרת סכום מדויק).

בסיעתא

משתמש פעיל
נכתב ע"י ה ש;2354939:
לי קרה.
פניתי לשירות לקוחות של וקסברגר, דרך האתר שלהם, והם נתנו לי הנחה קטנה לקניית מקרנצ'יק חדש. הסברתי להם שלא נגרם שום נזק למכשיר, לא נפל וכו' והפיצוי הזה ממש לא הוגן לדעתי. לאחר מספר דקות הם השיבו לי במייל שהם רוצים שאהיה מרוצה וכו'.. ונתנו לי הנחה משמעותית לקניית מקרנצ'יק חדש (לא זוכרת סכום מדויק).

אפשר כתובת לתלונות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ז'

מט זְכֹר דָּבָר לְעַבְדֶּךָ עַל אֲשֶׁר יִחַלְתָּנִי:נ זֹאת נֶחָמָתִי בְעָנְיִי כִּי אִמְרָתְךָ חִיָּתְנִי:נא זֵדִים הֱלִיצֻנִי עַד מְאֹד מִתּוֹרָתְךָ לֹא נָטִיתִי:נב זָכַרְתִּי מִשְׁפָּטֶיךָ מֵעוֹלָם יי וָאֶתְנֶחָם:נג זַלְעָפָה אֲחָזַתְנִי מֵרְשָׁעִים עֹזְבֵי תּוֹרָתֶךָ:נד זְמִרוֹת הָיוּ לִי חֻקֶּיךָ בְּבֵית מְגוּרָי:נה זָכַרְתִּי בַלַּיְלָה שִׁמְךָ יי וָאֶשְׁמְרָה תּוֹרָתֶךָ:נו זֹאת הָיְתָה לִּי כִּי פִקֻּדֶיךָ נָצָרְתִּי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה