ההדרת ספר

האזרח הפשוט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
האם יש מי שיכול לתת לי הערכת מחיר לההדרת ספר?
מדובר בספר בן 4 כרכים, בסביבות 950 עמודים.
יש להקליד את החומר מחדש, לערוך אותו [ראשי תיבות, מראי מקומות].
לעמד מחדש, להגיה ולהדפיס?
ההערכה שלי שזה יכול להגיע למאה אלף דולר, זה נשמע מכון או מוגזם או בכלל לא בכיון?
אשמח לדעת זה די דחוף, יש פשוט שעת כושר בענין.
תודה רבה!

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
למה 4 כרכים צריכים להיות 950 עמודים?
אני מתכוונת שזה יכול להכנס גם ב-2 כרכים.

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
סתם חשבתי על חסכון מסויים בעלויות,
במיוחד שספר בן 200 עמודים הוא ספר דק למדי.

האזרח הפשוט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
כל מה שאת מציעה יכול לעזור בלעתיד, וזה נכון.
אני מדבר על ספר שכבר הודפס לפני מאה שנה, והוא הודפס ב4 כרכים.

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עשיתי כבר דברים כאלה, והמחיר לא בכיוון בכלל.
קשה לדעת בלי לראות את הספר עצמו (עימוד פשוט? רב טקסט וכו').
קשה גם לדעת מה זה 'עריכה'. האם זה רק לפתוח ראשי תיבות ומראי מקומות, או יותר מזה?
בהנחה שזה ספר פשוט ורגיל, ואתה רוצה להדפיס אותו בשני כרכים, באלף עותקים כל כרך הערכה גסה שלי לפרוייקט כזה נעה בסביבות החמישים-שישים אלף שח, כולל הכל מרישא ועד גמירא.

ערך רב

משתמש פעיל
עריכה תורנית
נכתב ע"י גרפיקנער;1956164:
הערכה גסה שלי לפרוייקט כזה נעה בסביבות החמישים-שישים אלף שח, כולל הכל מרישא ועד גמירא.

סורי. בטח לא לקחת בחשבון כלל עבודת עריכה.
עריכת ספר בסדר גודל כזה [פיסוק וקיטוע נכונים, מראי מקומות, פתיחת ראשי תיבות, תיקונים הנעשים מתוך הבנת הענין] בודאי עוברת את הסכום שנקבת.
כמובן תלוי מאד מה נושא הספר ומה מבנהו, מה איכות העריכה של המהדורה הקיימת וכו'.

עט הדר

משתמש מקצוען
לענ"ד, כל כרך כעשר אלף דולר, לא כולל הדפסה
[אולם עצה טובה קמ"ל, לסכם עם מזמין העבודה רק לפי שעות, אחרת העבודה יכולה להתארך והתמשך ולהתרבות בלי גבול]

toichen

משתמש רשום
להוציא ספר בצורה טובה, היינו כמעט ללא טעויות, מפוסק ומוגה כראוי עם מ"מ הנכונים, דרוש בסביבות העשרים אלף דולר לכרך מרישא ועד גמירא. כך שמאה אלף דולר זה נורמלי.

עקיבא1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
מנסיון. בלתי אפשר לתת הצעת מחיר על כזה דבר עד שמתחילים. לאחרונה עשיתי למישהו עבודה שחלק ממנה היתה להוסיף מר''מ. נשמע פשוט? למעשה, המחבר זצוק''ל זי''ע וכו' וכו' לא ציטט מילה במילה אלא שינה מהניסוח המקורי במקצת. ולכן, החיפושים לקחו הרבה זמן. בקיצור "לא נדע מה נעבוד עד באנו שמה" (כמעט ציטוט)

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י עקיבא1;1956697:
מנסיון. בלתי אפשר לתת הצעת מחיר על כזה דבר עד שמתחילים. לאחרונה עשיתי למישהו עבודה שחלק ממנה היתה להוסיף מר''מ. נשמע פשוט? למעשה, המחבר זצוק''ל זי''ע וכו' וכו' לא ציטט מילה במילה אלא שינה מהניסוח המקורי במקצת. ולכן, החיפושים לקחו הרבה זמן. בקיצור "לא נדע מה נעבוד עד באנו שמה" (כמעט ציטוט)

אבל אפשר לתת כוון:
מתחיל ב-XXX שקלים מינימום ומסתיים ב-XXXXXX מקסימום.

ערך רב

משתמש פעיל
עריכה תורנית
נכתב ע"י חד וחלק;1956699:
אבל אפשר לתת כוון:
מתחיל ב-XXX שקלים מינימום ומסתיים ב-XXXXXX מקסימום.

אני נותן כיוון אחרי שאני מקבל חלק קטן מהספר ומבצע עליו את עבודת העריכה הנדרשת [כפי שכתב עקיבא], כך שיש לי אינדיקציה לגבי ההמשך, וגם למזמין העבודה יש אינדיקציה על איכות העבודה שאני מציע לו ויכול להחליט אם זה אכן רצונו.
לפני כן כל הצעת מחיר היא סתם באויר.
יכולים להיות שני ספרים באותו גודל, שעבודת העריכה באחת מהן תצא כפול מהשני ואפילו יותר.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י האזרח הפשוט;1956092:
כל מה שאת מציעה יכול לעזור בלעתיד, וזה נכון.
אני מדבר על ספר שכבר הודפס לפני מאה שנה, והוא הודפס ב4 כרכים.

אז מה אם הודפס ב-4 כרכים?
אפשר עכשיו להדפיסו בשני כרכים ולכתוב על הראשון א-ב, ועל השני ג-ד

למשנה ברורה למשל יש ששה כרכים אך יש מהדורות של שלושה כרכים.

mgrosss

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אם יש לך שעת כושר לחלץ מנדיב 100K דולר למטרה נעלה - אפשר לדאוג שההוצאות יהיו כאלה. אמנם 950 עמ' אפשר להוציא בפחות מבזה, חצי או רבע

האזרח הפשוט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
ישר כח גדול

לכל המגיבים, המדובר בספר של אחד מרבני איטליה לפני למעלה ממאה שנה, הגשתי להם פירוט ובשבוע הבא יהיה ישיבה על הענין בסוג של שדולה איטלקית של היהודים שם, ויחליטו מה שיחליטו, אשמח לעדכן בהמשך.
ואכפול תודתי לכל הטורחים להגיב, סייעתם בידי מאוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה