סינונים הדרן או עסקן

ישראל123

משתמש פעיל
ההבדל הכי גדול - שבהדרן יש אולי 50 אתרים הכי שימושיים, ולא יותר, אם תבקש אתר ספציפי יבדקו ויפתחו לך.

ישראל העם

משתמש פעיל
אוקיי מעניין שלהדרן יש וואצפ כי למיטב ידיעתי בהתחלה הם התהדרו בכך שלהם אין והם הכי כשרים אז מה ההבדל הכשרות ביניהם לנתיב

avrham

משתמש חדש
בתור אחד שיש לו נתיב ומתעניין על מעבר להדרן
כרגע אני משלם בנתיב 49₪ 39על הסנון פלוס 10₪על הדפדפן וכיום בנתיב כשביקשתי לפתוח אפליקציה פשוטה (פלפון שלי) שלחתי בקשה לנתיב אחרי חודש שהם לא הגיבו התקשרתי ואמרו לי שזה באמת לא בסדר ולמחרת פתחו את זה וכך זה ההתנהלות שלהם והדרן טוענים שתוך 24 שעות עד 48 מכסימום הם מטפלים בכל פנייה
ולגבי הסודי חסימה יש להם באישור של הבית דין של ר ניסים קרליץ הרבה רמות חסימה לפי מה שהבן אדם זקוק לו לעומת נתיב שכיום אין לי באמת כשרות בגלל שלא הצטרפתי לוואצפ האדום
ולגבי המחיר בהדרן או שמביאים מכשיר לבד של סמסונג ומשלמים חד פעמי בסביבות ה600₪ או שקונים מהם מכשיר והוא עולה בסביבות ה600₪ יותר ממה שהוא עולה בשוק ולא משלמים חודשי ומי שרוצה דפדפן הם פותחים לו חשבון או בנטפריי או בנטספארק בעלות של 15₪

יוני מקרוני

משתמש פעיל
נכתב ע"י g2035;n4892220:
יש את זה גם בנתיב, תלוי לפי הגדרה.

אגב, אני מכיר אנשי עסקים שחייבים תמונות פרופיל כדי לדעת עם מי יש להם עסק.

אז אולי תגיד לאותם אנשי עסקים
שאם הם כבר מבינים בעסקים מומלץ לא לעשות עסקים רק על פי הודעות בוואט צאפ
מה גם שכל אחד יכול לשים תמונת פרופיל של ר' חיים למשל
ולהבא תשים סמיילי כי יש תמימים שעוד יקחו אותך ברצינות

g2035

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני לא אומר לאנשים מה לעשות.

תעשה סקר קצר בין משתמשי הוואטצאפ, בדרך כלל תמונות הפרופיל משקף את התמונות שלהם, ונותן איזה שהוא אינדיקציה עם מי יש לך עסק

yz57446

משתמש צעיר
למתעניינים במכשיר חכם כשר, מה ההבדל בניהם?

ולמה האתר של עסקן פתוח בנטפרי והדרן לא?

תודה

בלי מוסר.....
מה שיצא לי בדיוק אתמול שבעסקן ניתן למלא רב קו

לא בדיחה
וחוץ מזה שהמכשיר בעצמו חסר לו איזושהי תוכנה אז גם אם אני יעבור לעסקן לא נראה שיעזור

yz57446

משתמש צעיר
אוקיי מעניין שלהדרן יש וואצפ כי למיטב ידיעתי בהתחלה הם התהדרו בכך שלהם אין והם הכי כשרים אז מה ההבדל הכשרות ביניהם לנתיב
ברגע שיש ווטספ
לדעתי הפיצית המכשיר כבר לא כשר
כבר יכולים להגיע למכשיר כל מיני סוגי וידאו ובזה סיימנו

למשל עכשיו תקופת הבחירות בטח שלחו תמונות ריקודים עם ראשי העיר...נו

אני לא צדיק
לי יש וטספ

bitcoin

משתמש פעיל
@סגול חציל שימו לב

אם אתם עדיין חושבים על המחיר-סימן שאתם עדיין לא בהגדרה של 'לצרכי פרנסה' באמת.

אני כשהייתי באמת צריך, הלכתי לחברות ואמרתי שלא יגידו לי מחיר כלל על המוצרים רק יתרונות וחסרונות.

בחרתי בהדרן (קניתי את המכשיר הכי טוב באותו זמן s8+) עם דפדפן של נטפרי.

נתתי פרטי אשראי ויצאתי מהחנות...

כל מחיר שתשלם על סינון שהוא פחות טוב לא שווה את הנזק.

לא שאני מעריץ כל כך גדול של הדרן (בהתחלה היו לי תקלות ענקיות בסינון ולקח להם המון זמן לטפל) אבל צריך ללכת על הטוב ביותר בפרט בדבר הזה, ציפור נפשו של היהודות החרדית

זה כמו ניתוח שצריך לבחור את הרופא הטוב ביותר ולא להסתכל על המחיר

rere

משתמש צעיר
אני חושבת שיש בעסקן יתרונות על הדרן
1. לא פורצים את המכשיר הם עובדים עם סמסונג ולכן האחריות נשארת
2. בנוסף לרשימת האפליקציות המאושרות יש אפשרות לבקש (לא תמיד מאשרים) אפליקציות נוספות
3. השרות שלהם מצוין

bitcoin

משתמש פעיל
אני חושבת שיש בעסקן יתרונות על הדרן
1. לא פורצים את המכשיר הם עובדים עם סמסונג ולכן האחריות נשארת
2. בנוסף לרשימת האפליקציות המאושרות יש אפשרות לבקש (לא תמיד מאשרים) אפליקציות נוספות
3. השרות שלהם מצוין

ישנו אפשרות גם בהדרן לבקש

היתרון שהם עובדים עם סמסונג אינו נותן יתרון כשרוצי

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא מדוייק כלל.
הדרן נחשב להרבה יותר כשר ומחמיר.
הוואצאפ האדום ניתן לחסום מדיה או קבוצות או להגביל כמות קבוצות.
בהדרן על אף שאין אדום אלא רק את הרגיל ניתן ג"כ להגביל בקבוצות ובמדיה.
גם לא מדויק.
בהדרן הווצאפ מראש חסום. ניתן לבקש שלא יהא מוגבל באישור מראש לפני הרכישה או בשינוי לאחר הרכישה באישור המפקח של בית הדין.
ניתן לשמוע את כל הפרטים על הדרן. אצלי. אני משווק הדרן. ניתן לחפש עלי פה בפורום

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ההבדל הכי גדול - שבהדרן יש אולי 50 אתרים הכי שימושיים, ולא יותר, אם תבקש אתר ספציפי יבדקו ויפתחו לך.
יש גם דפדפן. ושם יש קצת יותר מ 50..... אולי 50 מליון..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה