סינונים הדרן או עסקן

ישראל גיל

משתמש רשום
המכשירים הכי טובים עם הסינון הכי מוצלח, זה "נתיב"... אין דברים כאלה בעולם

yankele13

משתמש חדש
מישהו יודע במקרה האם בעסקן ניתן לאפס את המכשיר וממילא לפרוץ את ההגנה שלו או שה כמו בהדרן שיש להם בוט משלהם?

rere

משתמש צעיר
במידה ואיפסתם את המכשיר בעסקן הטלפון ננעל אין שיחות וגלישה ככה זה אצלי לפחות

ירבעם

משתמש חדש
אני משתמש שוב באשכול הזה למרות שהוא ישן.
אני מחפש בדחיפות לקנות טאבלט טוב עם חסימה ומתלבט מאוד בין הדרן לנתיב.
המחיר של הטאבלטים בשניהם הוא אותו הדבר, וכן העלות החודשית על החסימה בשניהם שווה.
אני צריך במכשיר ווצאפ פתוח עם סטטוס פרופיל וקבוצות, ואפליקציות.
את החסימה של הדרן אני מכיר והייתי מרוצה, אך כעת ראיתי שנתיב נותנים באותו המחיר גם דפדפן מסונן מה שבהדרן עולה עוד כסף, בנוסף בנתיב העלות החודשית היא ללא התחייבות, ואילו בהדרן אתה משלם מראש לשלש שנים.
האם מישהו התנסה עם שניהם ויודע להמליץ, או שמשתמש עם נתיב ומרוצה ויכול להסביר לי איך החסימה עובדת בווצאפ ובאפליקציות.
תודה רבה

יאיר שמול

משתמש חדש
אני משתמש שוב באשכול הזה למרות שהוא ישן.
אני מחפש בדחיפות לקנות טאבלט טוב עם חסימה ומתלבט מאוד בין הדרן לנתיב.
המחיר של הטאבלטים בשניהם הוא אותו הדבר, וכן העלות החודשית על החסימה בשניהם שווה.
אני צריך במכשיר ווצאפ פתוח עם סטטוס פרופיל וקבוצות, ואפליקציות.
את החסימה של הדרן אני מכיר והייתי מרוצה, אך כעת ראיתי שנתיב נותנים באותו המחיר גם דפדפן מסונן מה שבהדרן עולה עוד כסף, בנוסף בנתיב העלות החודשית היא ללא התחייבות, ואילו בהדרן אתה משלם מראש לשלש שנים.
האם מישהו התנסה עם שניהם ויודע להמליץ, או שמשתמש עם נתיב ומרוצה ויכול להסביר לי איך החסימה עובדת בווצאפ ובאפליקציות.
תודה רבה
עברתי לנתיב והשירות שם מצויין לבנתיים אני מאוד מרוצה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ירבעם

משתמש חדש
עברתי לנתיב והשירות שם מצויין לבנתיים אני מאוד מרוצה.
תודה על התגובה
חשוב לי לדעת עם בנתיב הווצאפ עובד רגיל בלי חסימות?
האם יש חנות אפליקציות כשרה עם כל האפליקציות הנצרכות?
האם יש עדכונים לאפליקציות?
והאם זה נכון שהחסימה שלהם מאוד מאיטה את המכשיר?

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מישהו יודע במקרה האם בעסקן ניתן לאפס את המכשיר וממילא לפרוץ את ההגנה שלו או שה כמו בהדרן שיש להם בוט משלהם?
עסקן יושב על נסטפארק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה