עוגות/עוגיות הדרכה מצולמת- דונאטס....הקפצה לחודש כסליו

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י yochi000;2366837:
גם לי, זה יצא יותר בצקי. וגם בטעם זה יצא דחוס קצת.
למזלי, הגאנש והציפויים המפתים מלמעלה מצילים את זה.
אני חושבת שנכון להוסיף לזה הרבה יותר נוזלים, או להפחית בקמח לפחות בחצי.

שימי לב שבאשכול הזה יש הרבה נשים שהכינו לפי המתכון ויצא מעולה. יש גם מעט שיצא להן כמו שאת מתארת.
כך שאני לא בטוחה שהבעיה במתכון, יש סוגי קמחים שסופגים יותר או פחות נוזלים. ולפעמים גם קמח מאותה חברה יספוג פעם יותר ופעם קצת פחות.
דחוס או לא- ענין של טעם. אני הכנתי השנה מעל 600 דונאטס לכל מיני והם נחטפו.
אגב, רבים נאכלו בלי הציפויים.

אחת כתבה לי באישי שהכינה ודיללה ביותר מים כי ראתה מה שכתבת ובסוף היתה צריכה להוסיף המון קמח. כך שצריך כאן להיזהר.
עדיף להתחיל עם פחות מים ובמקרה הצורך להוסיף.

וכן, הבצק אמור להיות בצקי יחסית ולא דליל ונוזלי. בשביל לזלף אותו צריך להפעיל לחץ על שקית הזילוף. ה לא סוג בלילה שהייתי מזלפת אותה בד"כ. אבל זה המתכון.

אגב, כבר כתבתי בשנה שעברה שזה לא מתכון שלי, אלא המתכון שהגיע עם המכשיר שלי.

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י hbecker;2366846:
שימי לב שבאשכול הזה יש הרבה נשים שהכינו לפי המתכון ויצא מעולה. יש גם מעט שיצא להן כמו שאת מתארת.
כך שאני לא בטוחה שהבעיה במתכון, יש סוגי קמחים שסופגים יותר או פחות נוזלים. ולפעמים גם קמח מאותה חברה יספוג פעם יותר ופעם קצת פחות.
דחוס או לא- ענין של טעם. אני הכנתי השנה מעל 600 דונאטס לכל מיני והם נחטפו.
אגב, רבים נאכלו בלי הציפויים.

אחת כתבה לי באישי שהכינה ודיללה ביותר מים כי ראתה מה שכתבת ובסוף היתה צריכה להוסיף המון קמח. כך שצריך כאן להיזהר.
עדיף להתחיל עם פחות מים ובמקרה הצורך להוסיף.

וכן, הבצק אמור להיות בצקי יחסית ולא דליל ונוזלי. בשביל לזלף אותו צריך להפעיל לחץ על שקית הזילוף. ה לא סוג בלילה שהייתי מזלפת אותה בד"כ. אבל זה המתכון.

אגב, כבר כתבתי בשנה שעברה שזה לא מתכון שלי, אלא המתכון שהגיע עם המכשיר שלי.

יש מצב שאני טעיתי אולי? כי באמת משהו פה לא היה לי הגיוני.
המתכונים שלך בד״כ תמיד תמיד מצליחים ואת מצליחה כל פעם להפתיע אותי עם מתכונים יפהפהיים וטעימים!!
אני רואה מתכון של בקר, בעיניים עצומות אני עושה.
לכן פה ציינתי את זה, כדי שאחרות יתקנו את זה תוך כדי אם יראו שיצא להן יבש.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י yochi000;2366877:
יש מצב שאני טעיתי אולי? כי באמת משהו פה לא היה לי הגיוני.
המתכונים שלך בד״כ תמיד תמיד מצליחים ואת מצליחה כל פעם להפתיע אותי עם מתכונים יפהפהיים וטעימים!!
אני רואה מתכון של בקר, בעיניים עצומות אני עושה.
לכן פה ציינתי את זה, כדי שאחרות יתקנו את זה תוך כדי אם יראו שיצא להן יבש.

לא יודעת אם טעית.
לא בטוח. יתכן מאוד שלא.
א. שוב, זה לא מתכון שלי אלא מתכון שהגיע עם המכשיר שלי וכבר 3 שנים שאני מכינה אותו ותמיד נחטף.
ב.אולי את לא רגילה לסוג כזה של בצק. זה באמת לא משהו סטנדרטי.
ג. יכול להיות שלטעמך זה דחוס. ענין של טעם.
ד. העיקר שבסוף יצא לך טוב.

gitti

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר להמיר את המים בחלב בדונאטס?

coolpix

משתמש רשום
גם לי זה יצא דחוס וכבד, עם המתכון הפרווה הנ"ל
החלפתי את המתכון למתכון חלבי שכתוב בחוברת של המכשיר
ויצא טפוח רך וטעם מעודן (עם שמנת מתוקה וחלב)

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י coolpix;2369706:
גם לי זה יצא דחוס וכבד, עם המתכון הפרווה הנ"ל
החלפתי את המתכון למתכון חלבי שכתוב בחוברת של המכשיר
ויצא טפוח רך וטעם מעודן (עם שמנת מתוקה וחלב)

תעלי את המתכון, שנהנה ממנו כולנו.
גם שלי מהחוברת שהגיעה עם המכשיר. כנראה ענין של טעם.
אבל אשמח לעוד מתכון, אם הוא אכן כל כך מוצלח אנסה אותו.

gitti

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י coolpix;2369733:
בכיף,
חצי כוס קמח
רבע כוס סוכר
2 כפיות א. אפיה
קורט מלח
רבע כוס שמנת מתוקה
רבע כוס חלב
ביצה
2 כפות שמן

לערבב ולשפוך לתבנית

לאיזו כמות?

אז מה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י gitti;2369822:
לאיזו כמות?

12-14 דונאטס (2 פלטות או קצת פחות)

אם זה עדיין אקטואלי...

והמתכון שאצלי כמעט זהה לזה שמעלי. הוא אכן מעולה ומומלץ מאד!
(אני עשיתי אותו בגרסת פרווה, חלב סויה וריצ')

מתענינת.

משתמש מקצוען
תודה על ההדרכה!
התמונות מדברות בעד עצמן...
P_20171121_181833.jpg
P_20171121_181842.jpg

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
זה מדהים! כי זה לא מטוגן. ספרי לי קצת על המכשיר, כמה עולה, ואיפה קונים ולמה עוד הוא משמש. אולי אני אקנה!
אני מוכרת מולטי קייק המקורי כחדש
השתמשתי פעם או פעמיים
רציתי להכין לי לחמניות ללא גלוטן (אני צליאקית)
ובסוף אני רואה שאין לי זמן לפנק את עצמי
והוא יושב פה וחבל
נקנה לפני כמה חודשים
יש עליו אחריות שנתיים (רכשתי הרחבה לעוד שנה בתוספת 49 ש"ח), האחריות כוללת שבר
מגיע עם 4 פלטות שונות כולל וופל בלגי, דונטס, קאפ קייק ועוד משו לא זוכרת כרגע
מתג הפעלה וכיבוי (לא צריך כל 6 דק' להוציא התקע מהשקע)
עלה 328 ש"ח
מוכרת ב- 280 ש"ח
בבני ברק
כאן ניתן לראות פרטים נוספים.

נערך לאחרונה ב:

brur

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
למה לא נפתחות לי התמונות בהודעה הראשונה של בקר?

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
למה לא נפתחות לי התמונות בהודעה הראשונה של בקר?
@hbecker . התרשמתי כל כך מהדונאטס שלך. ורוצה לקנות מכשיר מולטי קייק. אם זו לא חוצפה מצידי, אבקש שתעלי את התמונות מההודעה הראשונה , כי אי אפשר לפתוח...
מה עוד את מכינה חוץ מדונאטס עם המכשיר? אפילו שחנוכה נגמר, אני חושבת שהצורה של הדונאטס יכולה להוות כר נרחב למנות מעניינות, כמו דונאטס מלוחים חתוכים לרוחב, ומזלפים עם צנטר סביב גבינת שמנת ומניחים ברפיון את החלק העליון ומקשטים בשמן זית ועשבי תיבול או משהו ועוד..
תודה לך על כל טרחתך בכל האשכולות שאת מעלה את מה שאת מכינה, אני רואה את זה כחסד עצום מצידך ששכרך מובטח...
אגב, עיינתי מקודם בתקיית העבודות שלך...את קריאות ההתפעלות שלי בטח שמעת עד הבית!!!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
@hbecker . התרשמתי כל כך מהדונאטס שלך. ורוצה לקנות מכשיר מולטי קייק. אם זו לא חוצפה מצידי, אבקש שתעלי את התמונות מההודעה הראשונה , כי אי אפשר לפתוח...
מה עוד את מכינה חוץ מדונאטס עם המכשיר? אפילו שחנוכה נגמר, אני חושבת שהצורה של הדונאטס יכולה להוות כר נרחב למנות מעניינות, כמו דונאטס מלוחים חתוכים לרוחב, ומזלפים עם צנטר סביב גבינת שמנת ומניחים ברפיון את החלק העליון ומקשטים בשמן זית ועשבי תיבול או משהו ועוד..
תודה לך על כל טרחתך בכל האשכולות שאת מעלה את מה שאת מכינה, אני רואה את זה כחסד עצום מצידך ששכרך מובטח...
אגב, עיינתי מקודם בתקיית העבודות שלך...את קריאות ההתפעלות שלי בטח שמעת עד הבית!!!
תןדה
התקיה לא מעודכנת כבר משהו כמו שנתיים וחצי לפחות...

אני אכן מכינה דומאטס מלוחים ומיני סנדויצ'ים. יוצא מהמם. גבינות, טונה, סלמון מעושן ועוד. גם בשרי כמו כבד קצוץ וכו'.

תמונות:
IMG_5381.jpg

IMG_5382.jpg

IMG_5383.jpg

IMG_5620.jpg

IMG_5621.jpg

IMG_5622.jpg

IMG_5623.jpg

IMG_1980.JPG

IMG_1969.JPG

IMG_1975.JPG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה