הדפסת לוח שנה - היכן?

• פותח הנושא Nahum
  • פורסם בתאריך

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
מחפש בית דפוס להדפסת לוח שנה קטן, מוצמד לפלקט/מגנט גדול מאחורה לפרסומות.

מישהו יכול להמליץ לי על מקום איכותי עם מחירים סבירים?

תודה רבה!

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני מכינה דבר כזה ורוצה לשאול, האם את הדפים של הלוח שנה אפשר לכרוך בחום(פס אדום)- תלישה כזו או שחיבים פרפורציה בגלל הכמות של הדפים?

אלי770

משתמש רשום
אם זה הכיוון אז אני עושה

מצוב תמונה - כמות של 500+ מינמום . והלוח שנה מודפס לפי הסטנדרט המקובל בשוק.

קבצים מצורפים

• luach_amazon.jpg
    KB 169 · צפיות: 7

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
לא. אני מתכוון למשהו כזה:

קבצים מצורפים

• לוח שנה הדגמה.jpg
    KB 70.9 · צפיות: 9

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
תודה כתום.

ידוע לך היכן הם ממוקמים? והאם יש להם לוחות שנה מוכנים?

כתום וירוק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הם ממוקמים בת"א ברמת החייל
לגבי לוחות לא ראיתי אבל אני יודעת שהם עושים.

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני עושה דרכם.
רק אין לי נסיון כ"כ איתם.
את אומרת שהם בסדר כתום וירוק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה