הדפסות בשטחים

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לא, אבל שמעתי על המושג "לא תחנם" ועל המושג "וחי אחיך עמך" ועל המושג "קנה מיד עמיתך"

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
א. גם אני שמעתי.
ב. גם אני בעד.
ג. תשאל פה את החברים שעשו שיפוצים [וגם את עצמך אם עשית] כמה מהם הזמינו ודאגו שיהיו יהודים ולא בני דודים שרוצחים.
ד. השאלה לא עבורי כך שאני בכל מקרה לא הייתי עושה את זה מכמה וכמה טעמים שלא הזכרתי בכלל.

אם הייתי יודע איך עושים את זה, הייתי עושה כאן את הסקר שלוחצים ובוחרים בתשובות.
היית מגלה כמה עושים שיפוצים ומביאים בני דודים לחסוך בעלויות, אלא מה, התחום הזה של הדפוס וכל מה שקשור - יותר קרוב אליך ולכן נזעקת. מה לעשות שזו המציאות הכואבת.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אם היית עוקב אחרי תגובותיי כאן בפורום היית רואה שהייתי כותב את זה גם על כאלה שמחפשים שיפוצים, נגרים וכו' מאלה שאתה קורא להם "בני דודים"
(הרב מרדכי אליהו זצ"ל אמר שהם אינם צאצאי ישמעאל אלא צאצאי עמלק)
ולמי שמחפש עובדים יהודים בכל התחומים מוזמן לבדוק באתר "לוח עבודה עברית" - http://www.avoda-ivrit.org
או במוקד עבודה עברית בטלפון -
1599-588-588

שנהב דפוס וגרפיקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אם היית עוקב אחרי תגובותיי כאן בפורום היית רואה שהייתי כותב את זה גם על כאלה שמחפשים שיפוצים, נגרים וכו' מאלה שאתה קורא להם "בני דודים"
(הרב מרדכי אליהו זצ"ל אמר שהם אינם צאצאי ישמעאל אלא צאצאי עמלק)
ולמי שמחפש עובדים יהודים בכל התחומים מוזמן לבדוק באתר "לוח עבודה עברית" - http://www.avoda-ivrit.org
או במוקד עבודה עברית בטלפון -
1599-588-588
שלא תבין נכון, גם אני איתך! אמרתי לנוו"ב שתחי' אם אני צריך לשפץ - אני לא מביא אותם, ואם המחיר יקר - אני לוקח אותו כמחיר חובה ואם אני לא עומד בזה - אז אני לא משפץ - חד משמעי.

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מזכיר לי שאמא שלי הזמינה מחסן לחצר מיהודי, המחיר אצלו היה פי 2 משל הערבי, אך אימי לא רצתה להזמין מבני הדודים, אך--
מי לדעתכם הגיע עם המחסן?? כן, כן!
היהודי הנחמד הזמין את המחסן אצל הערבי בחצי מחיר ועשה "קופה" על אימי..
(כך אמר לה הערבי- הוא הזמין מאיתנו ואנחנו באים להרכיב.. הוא רק "מתווך".....)

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תופעה מוכרה וכואבת. מי שבאמת נוגע לליבו הנושא צריך לזכור את המתוחכמים האלו.

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
זו תופעה מצערת.
אבל התורה חסה על ממונם של ישראל.
גם מהצד המשלם!
ויש סף מסויים של פער שאם הוא עובר אותו, אין בעיה בהעדפה של עובד גוי.
(כפול ודאי. נדמה לי ששליש. צריך לברר בדיוק)

סגנון-7

מיתוג ותדמית | אסטרטגיה מדוייקת | קמפיינים מנצחים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
אין לי שום נגיעה בנושא,
אבל זכורה לי שאלת רב (מי שרוצה יכול לברר באישי את שמו)
שהגיעו לשאול אותו על רופא שיניים יהודי שלוקח פי 2 מהקולגה שלו הגוי.
השאלה הייתה אם צריך דווקא לפרנס יהודים
התשובה הייתה חד משמעית: לפרנס יהודים, בטח! אבל אתה גם יהודי! מה עם הפרנסה שלך?

מוישי 01

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
מנסיון עם איזה ספר שהמפיק רצה להרויח כמה שקלים והדפיס שם בשטחים והתוצאה פשוט מ-ז-ע-ז-ע-ת

ag

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
יש הרבה שמדפיסים ברשות הפלסטינית
1. זה יותר זול.
2. יש דברים (לא ספרים) שאין הבדל ברמת התוצאה.
3. יש בעיה של ״לא תחנם״
4. מצד שני, גם הדפוס היהודי מחזיק פועלים ערביים, אז מה זה שונה מהמתווך היבודי שמדפיס בשטחים.
5. המציאות מוכיחה שיש קשור הדוק בין עלייה ברמת התעסוקה עצל הערבים לירידה ברמת הפשיעה הלאומנית. כך שיכול להיות שבזה שאנחנו נותנים להם עבודה אנחנו אולי מונעים ביגועים (...)
6. יאמרו המדפיסים היהודים: למה תקופח פרנסתנו? התשוובה היא א. אין תחליף להדפסה יהודית איכותית (ע״ע ״עוז והדר״ שהדפיסו פעם אחת בסין ומהר מהר חזרו להדפסה היקרה בארץ) ב. תוציאו החוצה (הפקה בלע״ז) גם אתם לשטחים וסגרו אחוזים שמנמנים.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
יש הרבה שמדפיסים ברשות הפלסטינית
1. זה יותר זול.
2. יש דברים (לא ספרים) שאין הבדל ברמת התוצאה.
3. יש בעיה של ״לא תחנם״
4. מצד שני, גם הדפוס היהודי מחזיק פועלים ערביים, אז מה זה שונה מהמתווך היבודי שמדפיס בשטחים.
5. המציאות מוכיחה שיש קשור הדוק בין עלייה ברמת התעסוקה עצל הערבים לירידה ברמת הפשיעה הלאומנית. כך שיכול להיות שבזה שאנחנו נותנים להם עבודה אנחנו אולי מונעים ביגועים (...)
6. יאמרו המדפיסים היהודים: למה תקופח פרנסתנו? התשוובה היא א. אין תחליף להדפסה יהודית איכותית (ע״ע ״עוז והדר״ שהדפיסו פעם אחת בסין ומהר מהר חזרו להדפסה היקרה בארץ) ב. תוציאו החוצה (הפקה בלע״ז) גם אתם לשטחים וסגרו אחוזים שמנמנים.

1. מן הסתם. רוב הדברים יותר זולים שם. בין השאר בגלל זיופים, גניבות, מסים נמוכים ועוד סיבות.
2. נכון.
3. נכון מאד.
4. לא כל הדפוסים. בדיגיטלי אפשר בקלות למצוא דפוסים בלי ערבים. באופסט למרות שיותר קשה גם כן אפשר. בדוק במוקד עבודה עברית.
5. המציאות מורכבת. במידה מסויימת זה נכון, אך המציאות מוכיחה שככל שהפרנסה שלהם יותר נפגעת - יש יותר הגירה אל ארצות אחרות. (לפני כמה שנים היה חודש של עוצר בחברון, ועזבו את הארץ דרך ירדן כ-15,000 נפשות!!!)

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אין לי שום נגיעה בנושא,
אבל זכורה לי שאלת רב (מי שרוצה יכול לברר באישי את שמו)
שהגיעו לשאול אותו על רופא שיניים יהודי שלוקח פי 2 מהקולגה שלו הגוי.
השאלה הייתה אם צריך דווקא לפרנס יהודים
התשובה הייתה חד משמעית: לפרנס יהודים, בטח! אבל אתה גם יהודי! מה עם הפרנסה שלך?
לא צריך לשאול רב. זו הלכה ידועה. צריך להעדיף יהודי שלוקח עד שליש יותר מאשר לגוי.
אך לענ"ד במציאות הנוכחית בארץ, בה הערבים רוצחים אותנו ומנסים לנשל אותנו מכאן (וגם אלה שלא עושים זאת בפועל - ברובם המוחלט תומכים ומעודדים ומזדהים עם הרוצחים) - צריך להימנע מלתת להם תעסוקה ופרנסה גם אם הפער בינם לבין היהודי משמעותי.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
ומה תגיד על הטענה שזה גורם משמעותי לעלייה בטרור?
צריך לדכא את הטרור כמו שמדכאים טרור, לא על ידי מתן פרסים וסוכריות
זה נורמלי לתת עבודה למישהו רק כדי שלא ירצח אותי?

דפוס נטו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני מבין שהבתים שלכם נבנו ע"י יהודים....
והקומקום והמקרר שלכם נוצר פה בארץ ולא ע"י סינים....

ונכון שיש הבדל בין 'איכא דרכא אחרינא' למצב שאין, אבל אם היו מחליטים לייצר פה מקררים כי 'לא תחנם' אז כבר היו פה 5 מפעלים למקררים. והסיבה שאין כי שם זה יותר זול.
אז מה ההבדל בין זה לענף הדפוס? אם שם יותר זול אין דין 'לא תחנם'.

גילוי נאות: מעולם (!) לא הוצאנו עבודה לערבים/פלשתינים וכדו', אבל לא רואה בזה בעיה...

שנהב דפוס וגרפיקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני מבין שהבתים שלכם נבנו ע"י יהודים....
והקומקום והמקרר שלכם נוצר פה בארץ ולא ע"י סינים....

ונכון שיש הבדל בין 'איכא דרכא אחרינא' למצב שאין, אבל אם היו מחליטים לייצר פה מקררים כי 'לא תחנם' אז כבר היו פה 5 מפעלים למקררים. והסיבה שאין כי שם זה יותר זול.
אז מה ההבדל בין זה לענף הדפוס? אם שם יותר זול אין דין 'לא תחנם'.

גילוי נאות: מעולם (!) לא הוצאנו עבודה לערבים/פלשתינים וכדו', אבל לא רואה בזה בעיה...

כמו תמיד אין כמו התשובות המתוחכמות והמקוריות כל-כך.
אגב היית צריך ללמד אותם פרק בייצור(אבל בלי מספרים;)) .

טוב זה ברור שאין יהודים שמוכנים להסתכן בכל החומריםהכימיקלים שמתעסקים בהם באופסט,
כך שבאמת מי שחושב שהוא לא מפרנס ערבים זה לא קיים.
בדיגיטלי ובהשבחות מיוחדות בדרך כלל זה יהודים.כך שאם אתם רוצים בכל זאת לא לפרנס ערבים הדפיסו בדיגטלי ובצעו השבחות מיוחדות בלבד........!
אגב גם אנחנו מעולם לא הוצאנו עבודות לבני דודים וב"ה הכל בסדר.

דגאיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ומה תגיד על הטענה שזה גורם משמעותי לעלייה בטרור?
חה חה, אהבתי!:D
פלפולים כאלה...
אפילו הערבים שונאים את הפלסתינים,
רק מפני כבוד האיסלם הם מגינים עליהם.
ואנחנו מעסיקים אותם בכדי... שלא יהיה ביגואים. חה חה חה!!!!

פשוט הצחיק אותי...

עילום

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מישהו סיפר לי על מקומן בבי''ש
שמדפיס בראמאללה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה