כללי הדפסה על מדבקה לדיסק

• פותח הנושא again
  • פורסם בתאריך

again

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
קניתי דפי מדבקה, בכל דף יש שני דיסקים, מישהו התנסה או יודע איך אני ממקמת על העמוד את העיצוב כדי להדפיס?

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תחשבני עם סרגל את השוליים בדף, וכשאת מעצבת את הדיסק אל תעשי חור בפנים ולא חתוך בצורת דיסק תעשי את זה עם גלישות כי הדף מדבקה כבר יחתוך את זה, מקווה שהסברתי את עצמי טוב

saryoram

משתמש רשום
אני התנסתי, ואכלתי הרבה מרור...
יש הרבה סוגים, כל חברה מחליטה לשים את המדבקות במקום אחר, לכול אחד יש עובי ומשקל אחר, וכו'
עד שהכנתי בסיס מדוייק לחברה מסויימת, היא הפסיקה לייצר מדבקות..

בסוף קניתי סטוק של מדבקות מסוג Stickol הכנתי שבלונה מתאימה ועם זה אני עובד.

מצ"ב השבלונה שלי, אם זה יהיה לתועלת אחרים והיה זה שכרי.
השבלונה שבניתי היא העין מסכה עם חורים של מה שצריך להיות מודפס+ גלישה.
מתחת למסכה אני שם גרפיקה בכול צורה שהיא.
צפה בקובץ המצורף 31979

CorelDRAW 12

קבצים מצורפים

• stickol.zip
    KB 4.7 · צפיות: 7

motey2

משתמש צעיר
אין כמו להדפיס על דיסק

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יורם,
אכלת מרורות?

אני לא יודע איך אתם,
אבל אצלי כל חבילה מחדש אם זה של חברה אחרת, מבזבז מקסימום דף אחד ובדף השני אני כבר מדייק.

אם מתעקשים להתקמצן,
אפשר להדפיס על דף רגיל ולראות מול האור איך הדיוק.

ולמי שדווקא רוצה מצ"ב הקובץ שלפיו אני עובד, כולל שני דיסקים בעמוד.

צפה בקובץ המצורף 31982

קבצים מצורפים

• 83769.doc
    KB 977 · צפיות: 7

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עושה בדיוק כמו אביגדור:
פעם ראשונה בדיקה - ואז אני מזיזה לפי מה שלא טוב - ופעם שניייה יותא פיקס.
בכל מקרה צריך לדאוג שתהיה גלישה טובה מסביב, שהטקסט לא יהיה צמוד מידי לשוליים, לא לעשות חור באמצע אלא להשאיר את זה לגלישה, ולדאוג לבדוק איך מכניסים את הדף - יש דפים של חברות מסוימות שהשוליים מהצד העליון קטנות יותר מבצד התחתון או להיפך - ולכן אחרי שדייקת, צריך לשים לב על איזה צד הדיוק ולהכניס את כל שאר הדפים באותה צורה.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה