דרוש מידע הדפסה על דף עם שורות במדוייק

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מוטי הנדל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כיצד ניתן להדפיס על דף עם שורות במדוייק שהאותיות יהיו בין השורות?
מנסיונות שעשיתי זה לא יוצא מדוייק - תמיד יש חצי מילימטר שלא מדוייק והכל נהרס

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לעשות את השורות בקובץ לפני ההדפסה

יד2

משתמש מקצוען
להדפיס לpdf
לראות שתקין
ולהדפיס את הpdf

מוטי הנדל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עשיתי כך אך כל פעם מיקום ההדפסה משתנה.
גם כשהדפסתי על דף רגיל, הכנסתי שוב את אותו הדף והדפסתי, הטקסט יצא במיקום מעט שונה.

איציק הצדיק

משתמש מקצוען
נראה לי השאלה לא הובנה כראוי, @מוטי הנדל תקן אותי אם אני טועה.
הוא מדבר על המדפסת ולא על המחשב, המדפסת לא לוקחת את הדף באופן מדויק, ובפרט שמדובר בדפי דפדפת שהם דקים יחסית לדפים רגילים, כנראה שאין פתרון קסם לעניין.
בכל מקרה עצה קטנה יש דפי דפדפת עבים לא זוכר כרגע של איזו חברה שהם יקרים משמעותית תנסה אותם סביר להניח שיהיה יותר טוב.

איציק הצדיק

משתמש מקצוען
גם בדפי מדפסת רגילים זה לא יוצא טוב.
נכון כי זה לא בנוי בצורה שזה ידפיס בדיוק גבוה זה יהיה לך רק בדפוס, וגם שם צריך דרישה פרטנית לדיוק, לך תראה את כל העיתונים שמודפסים בדפוסים מכובדים והצבעוני לא יוצא מדויק, אלא מרוח בדיוק בגלל זה.
הדפסה ברמת דיוק גבוהה הרבה יותר יקרה והיא לא ביתית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה