עזרה הדפסה מרחוק (לאחר עידן גוגל פרינט)

bris

משתמש סופר מקצוען
יש עדיין את שאר הפתרונות (כמו VPN או הפניית פורטים עם IP קבוע או DDNS ) , אבל חלקם הגדול לא יעבדו בספקים חסומים כמו נטפרי.

יש כמה שירותים ישנים שדומים ל PRINT CLOUD של GOOGLE שהיו עוד לפניו ונדמה לי שעדיין פועלים (צריך כמובן לבדוק שהם עובדים ברשתות חסומות) .
למשל זה
אני בטוח שיש עוד , זה חיפוש קצר בגוגל .

ויש כמובן את כל המדפסות של HP שיש להם תמיכה מובנית (SMART APPS ) להדפסה דרך האינטרנט (בהנחה שזה לא חסום , אני לא יודע)

ממוקד

משתמש מקצוען
ויש כמובן את כל המדפסות של HP שיש להם תמיכה מובנית (SMART APPS ) להדפסה דרך האינטרנט (בהנחה שזה לא חסום , אני לא יודע)
המדפסת שלי היא של HP אבל זה נותן לי כל הזמן שגיאה בהתחברות לרשת.
נטפרי חקרו את העניין לעומר וטוענים שזה לא קשור אליהם.
בHP אומרים שיש לאחרונה איזו בעיה בשרת של האינטרנט שלהם אולי זה קשור אולי לא, אין צפי סיום תקלה.
לכן חיפשתי דברים אחרים.
יש עדיין את שאר הפתרונות (כמו VPN או הפניית פורטים עם IP קבוע או DDNS )
אית זה אני לא יודע כ"כ איך לעשות לכן אשמח אם תוכל בבקשה להפנות אותי למדריכים בעניין. (לא חושב שזה אמור להיות חסום בנטפרי)

תודה רבה!

bris

משתמש סופר מקצוען
המדפסת שלי היא של HP אבל זה נותן לי כל הזמן שגיאה בהתחברות לרשת.
נטפרי חקרו את העניין לעומר וטוענים שזה לא קשור אליהם.
בHP אומרים שיש לאחרונה איזו בעיה בשרת של האינטרנט שלהם אולי זה קשור אולי לא, אין צפי סיום תקלה.
לכן חיפשתי דברים אחרים.

אית זה אני לא יודע כ"כ איך לעשות לכן אשמח אם תוכל בבקשה להפנות אותי למדריכים בעניין. (לא חושב שזה אמור להיות חסום בנטפרי)

תודה רבה!
לא ידוע לי על בעיה בשרתים של HP, לי יש כמה HP שעובדות טוב בהדפסה מרחוק.
אני הייתי כן מנסה לבדוק אם זה לא קשרו לחסימה (אפשר לבדוק עם ראוטר סלולרי וכדו עם סים רגיל ולראות אם זה מתחבר)

לגבי ה VPN , זה די מורכב , אולי פעם אחרת .

ממוקד

משתמש מקצוען
אפשר לבדוק עם ראוטר סלולרי וכדו עם סים רגיל ולראות אם זה מתחבר
אני יכול לחבר לנקודה החמה של הטלפון?
אם כן איך אני מוצא אח"כ את הכתובת IP הפנימית של המדפסת? (כדי להכנס לממשק)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה