הדמיה חדשה פינת אוכל מרשימה

Studio RAYZ

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
שלום לכולם אחרי הרבה זמן שלא העליתי פה הדמיה חדשה שלי בססטודיו מקס וויריי.
חלק מהמודלים הורדתי בחינם מאתר שנקרא designconect ממליץ בחום! (המנורות לדוג').
אשמח לתגובות ועצות לשיפור!
Int3Final.jpg

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בטוח שזו הדמיה? :)
מדהים!

תמרזאל

עיצוב פנים, הדמיות אדריכליות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים

Studio RAYZ

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
תודה רבה באמת! אולי לא הערכתי את התמונה כ"כ ממש ריגשתם אותי :eek:

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מושלם!
נראה אמיתי לחלוטין!!!!!!!

Ari 3d

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עברתי...
נברתי....
חפרתי...
עיינתי....
אין ! אין דברים כאלה !
פשוט מושלם.

בהצלחה.

פינגפונג

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
מדהים!
אהבתי את סיגנון העיצוב

yosef zohar

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
ראשית כל ההדמיה נראית יפה מאוד. היא משדרת אוירה נעימה וריאליסטית.

עצות לשיפור: 1. הייתי פותח קצת את הפריים מהצדדים 2. עושה רושם שחסרה השתקפות ברצפה 3. יתכן שהתאורת פנים חזקה מדי, היא לא אמורה להיות כל כך ניכרת באור יום. 4. יש בהדמיה קצת נוייז, הייתי נותן לו להמשיך לרנדר עד לניקוי הנוייז או עובד עם denoiser.

בהצלחה רבה!

Studio RAYZ

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
תודה על העצות! סליחה על הבורות מה זה denoiser ואיך עובדים איתו? ד"א הרינדור הזה לקח לי 4 שעות :S ואחרי שעתיים בערך כבר לא שמתי לב לשיפור ניכר בנויז.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה על העצות! סליחה על הבורות מה זה denoiser ואיך עובדים איתו? ד"א הרינדור הזה לקח לי 4 שעות :S ואחרי שעתיים בערך כבר לא שמתי לב לשיפור ניכר בנויז.
דנוייזר זו שכבה כמו כל שכבה אחרת (כמו זהוי חומר או זיהוי אובייקט וכ') שמוציאה תוצאה נקייה מרעשים.

Studio RAYZ

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
דרך הוויריי אני מוסיף את זה באלאמנטס?

yosef zohar

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד

* זו אלמנט של ויריי שאתה מוסיף שמבצע ניקוי לנוייז. אם אתה מרנדר בצורה פרוגרסיבית אז הניקוי נוייז יתבצע במקביל כך שתוכל לראות את התוצאה תוך כדי הרינדור. חשוב לדעת שאיכות אפקט ניקוי הרעש תלויה באיכות הרינדור לכן ככל שהסצינה תהיה במקורה עם פחות רעשים אז האפקט יפגע פחות בצללים ותתקבל תמונה שמצד אחד יש לה צללים חדים ומצד שני עם פחות נוייז. ניתן להחליף במהלך הרינדור בין התוצאה עם הדינוייזר לבין התמונה המקורית באלמנטים שבחלון הרינדור.
לכן בשלבים הראשוניים של הרינדור לא צריך להיבהל מהתוצאה שמתקבלת, זה משתפר ככל שהרינדור מתמשך.
מהירות הרינדור תלויה בכח העיבוד של המחשב שלך, למחשב אחד יקח 4 שעות להגיע לתוצאה שהצגת ולאחר חצי שעה..

בהצלחה!

Studio RAYZ

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
תודה על התגובות אני באמת ינסה בפעם הבאה... המחשב שלי דיי חזק אבל תמיד אני רוצה עוד;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה