עזרה הדוחות נחשפים, אגד מסמיקים, אתם מתרגזים, ויש תקווה באופק... (מאבק פרוג עבור קווי הכותל)

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

זושא כץ

משתמש מקצוען
תלונה מאתמול
חברת האוטובוסים: אגד
מספר הקו: 3
פרטי תחנת העלייה: 541 שמואל הנביא
תאריך המקרה: 18/07/2018
נושא התלונה: אוטובוס שיוצא ב20:45 הגיע ב 21:20 אוטובוס קטן התמלא מיד בתחנת האבן בשמואל הנביא ואח"כ המשיך להעלות תוך שהציבור נדחק כולו
פרטי התלונה בקצרה: אטובוס קטן למרות העומס והדוחק!

וזה התשובה שקיבלתי!
@נתן גלנט מה הכוונה?

קבצים מצורפים

• 12121.pdf
    KB 323.8 · צפיות: 77

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אני רוצה מהם תשובה אחת:
למה הם מביאים אוטובוסים קטנים?
זה לא קשור להפגנות ולא לחגיגות
אין לכך שום הצדקה.
כך מוגדר, וזהו.
אולי הפגנה יללנית תחת ביתו של מר ישראל כץ תעזור?

ivr

משתמש פעיל
אני סבור שצריך מוקד טלפוני ייעודי (@ivr תביא אחד בחינם, כן? אחרת הליצנים במשרד התחבורה יטענו שאין תקציב לקו טלפון מיוחד...) שפשוט יהיה מעודכן אונליין:
יש שינוי במסלול/ אין שינוי במסלול.
אין שום בעיה.
אפילו לא חייבים מישהו אנושי שיעדכן, במידה ויש להם API שניתן לקבל בו את המידע (יש שינוי/אין שינוי) ניתן להכין מערכת שכל שיחה בודקת מול השרת של משרד התחבורה, ומקריאה למאזין את המידע העדכני והרלוונטי.
אם מישהו מעוניין, ומצליח לקדם משהו מול משרד התחבורה, אין בעיה וימות המשיח תתן את כל התשתית, הפיתוח של התממשקות והמערכת הטלפונית ללא עלות.

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אין שום בעיה.
אפילו לא חייבים מישהו אנושי שיעדכן, במידה ויש להם API שניתן לקבל בו את המידע (יש שינוי/אין שינוי) ניתן להכין מערכת שכל שיחה בודקת מול השרת של משרד התחבורה, ומקריאה למאזין את המידע העדכני והרלוונטי.
אם מישהו מעוניין, ומצליח לקדם משהו מול משרד התחבורה, אין בעיה וימות המשיח תתן את כל התשתית, הפיתוח של התממשקות והמערכת הטלפונית ללא עלות.
אולי אפשר גם לסדר שיוכלו להתלונן דרך הטלפון???-זה באמת יהיה חסד!

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אני רוצה מהם תשובה אחת:
למה הם מביאים אוטובוסים קטנים?
זה לא קשור להפגנות ולא לחגיגות

בועדה בכנסת נציגי אגד טענו שאין להם מספיק מפרקיים בשביל תגבור קווי 3.
על השאלה 'למה לא תיקחו כמה כאלו מקו 68', לא הייתה להם תשובה ברורה.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אין שום בעיה.
ימות המשיח. (אבדוק מה ניתן לעשות.. תודה על ההירתמות)
בועדה בכנסת נציגי אגד טענו שאין להם מספיק מפרקיים בשביל תגבור קווי 3.
על השאלה 'למה לא תיקחו כמה כאלו מקו 68', לא הייתה להם תשובה ברורה.
לא, הם טענו משהו אחר.
הם טענו שהקו מוגדר כקו קצר, ולכן הוא קצר.
לפעמים, אם ממש בא להם, ויש עומס חריג - הם מנסים להביא עבורו מפרקיים, בתור ג'סטה מרגשת ומעלפת.

הם לא מוכנים להביא עבורו בקביעות מפרקיים - כי הוא מוגדר כקצר.
מטריף.

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
לא, הם טענו משהו אחר.
הם טענו שהקו מוגדר כקו קצר, ולכן הוא קצר.
לפעמים, אם ממש בא להם, ויש עומס חריג - הם מנסים להביא עבורו מפרקיים, בתור ג'סטה מרגשת ומעלפת.

הם לא מוכנים להביא עבורו בקביעות מפרקיים - כי הוא מוגדר כקצר.
מטריף.

מסתבר שיש להם מבחר רחב של תירוצים והם שולפים מתוכם אקראית.
כי לי אמר הנציג מפורשות, שאין להם די מפרקיות.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

בציניות

משתמש מקצוען
הרב @נתן גלנט
בשם שלומי אמוני כלל ישראל המצפים לישועה והשופכים תחינה במקום בו לא זזה שכינה מעולם.
אנו מבקשים ממך: אנא! אל תרפה מהנושא! הצלחתם להביא את הנציגים לדיון בכנסת, אל תתנו להם ולעצמכם להבין שבאתם - אתם, העוסקים בצרכי ציבור באמונה, והציבור העומד מאחוריכם ותולים עיניהם בכם ומייחלים להצלחת המאבק בסייעתא דשמיא - על סיפוקכם.
דיון ללא תוצאות בשטח, רק מחזיר את המאבק בכמה צעדים אחורה!
בבקשה, אל תרפו לרגע! כי אם חלילה לא תשתנה המציאות, כי אז מתברר שאפשר שהדיון רק נתן לאחראיים ה'לא אחראים' לשחרר עוד פיהוק רחב ולהתרווח לאחור על מסעד כיסא המנהלים בתחושה של "הנה, גם נתנו להם תחושה שעושים משהו, וגם לא התחייבנו כלום, וגם הרווחנו עוד קצת יח"צ".
אל תתנו למאבק הזה לדעוך!
את ההצלחה ליזום דיון, תמנף לעוד הצלחות!
בהודאה על כל ההשקעה, ובברכת הצלחה רבה, מלב אל לב, המצפים לישועה.

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
אשתף את חוויתי מיום א' השבוע. ואקדים מעט הקדמה קצרה.
אני גר בביתר, אחרי שבחוה"מ פסח נסעתי עם אשתי וילדי לירושלים במיוחד כדי להגיע לכותל ושבנו כלעומת שבאנו, מכיון ועקב ההפגנות שהיו אז על תינוק שטבע בבריכה לא היו אוטובוסים,
השבוע החלטנו שוב ליסוע והפעם ב"ה לא היו הפגנות אבל.... וכאן האבלללללל הגדול, ופה אתחיל את המסע המטלטל שלי עם אגד.
הגעתי לתחנה ושם כבר אחד מהממתינים בתחנה אמר לי שאשה נוספת שממתינה בתחנה סיפרה לו שהם מחכים כבר כ-20 דק' לכותל ועבר אוטובוס אחד מפוצץ ולא עצר להם אך לפי העדכון של הטלפון אמור להגיע עוד כמה דק' אוטובוס נוסף, טוב.., אמרתי לעצמי, אולי שוה לחכות, אך לאחר כעשר דק' בערך עובר שוב אוטובוס עמוס עד להתפקע וכמובן שלא עצר......החלטתי שאני יותר לא ממתין (לאוטובוס נוסף שלא יעצור או שלא יהיה שייך לעלות עליו) והולך ברגל, וחשוב לציין שיחד איתי נשאתי את בני הקטן בעגלה, חשבתי לעצמי שאולי בחזור מהכותל המצב יהיה יותר טוב, אך לצערי המצב הפעם היה לא פחות גרוע ואולי אף יותר, המתנתי כשלושת רבעי שעה לערך, שבתוך זמן זה אמנם הגיעו כמה קוי 3 ו-1 אך כל אוטובוס שהגיע, בקושי הספיק לפרוק את תכולתו.(סליחה על התיאור אך זאת המציאות בשטח)ובתוך כחצי דקה האוטובוס כבר עמוס לעייפה ובקושי סוגר את הדלתות, וזאת למה, כי ים של אנשים נשים וטף כולל זקנים וזקנות בעירבוביה נורראית נדחקים בכל כוחם לזכות לעלות לאוטובוס והנהג בקושי מצליח לסגור את הדלתות, ואני עם עגלה וילדים קטנים אין לי את הפרבילגיה לדחוק ולהצליח לעלות. תנחשו מה היה בסוף... אז כן... גם בחזור הלכתי ברגל (גילוי נאות,לא היה לי אפשרות טכנית ליסוע במונית ומכיון ולא היה עלי די מזומנים) לאחר שהפנמתי שאין סיכוי לעלות לאוטובוס עם עגלת תינוק ועם ילדים קטנים. ושהגעתי לשטראוס כדי לקחת קו 71 שוב הגיע אוטובוס מפוצץ שבקושי הצלחתי לעלות עליו עם ילדי וגם בקושי הצלחתי לרדת. וכאן אני הקטן שואל ותמה מתי יהיה סוף לכל הטירוף הנוראי הזה שנמשך כבר שנים ארוכות ולא נפתר גם אחרי אין סוף פניות, שתדלנויות, צעקות ובקשות לשיפור השירות. אסכם במשפט אחד שבחלקו הוא מוכר...רע מאדד שההגה בידים של אגד. :mad::(:eek:

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שלום וברכה הנושא לא קשור לקו 3 ולא לאי הגעת אוטובוסים אבל הוא קשור לאגד ולנהגיו ועוד איך!
אז קראו ותתעצבנו יחד איתי :mad:!

משרד התחבורה
אישור קבלת טופס מקוון

שם טופס: תלונה על התנהלות בקווי השירות בתחבורה הציבורית

נשלח בתאריך: 23:17:37 19/07/2018

אנא אל תענו להודעה זו, דוא"ל זה הוא הודעה אוטומטית שאינו מסוגל לקבל תשובות.

שם פרטי:
שם משפחה:
מספר זיהוי:
עיר מגורים בישראל: ירושלים
מספר בית:
רחוב:
טלפון ראשי:
דואר אלקטרוני:
חברת האוטובוסים: אגד
מספר הקו:
פרטי תחנת העלייה:
תאריך המקרה: 19/07/2018
נושא התלונה: חוסר התייחסות של הנהג לצורכי האזרח!
פרטי התלונה בקצרה: שלום וברכה. היום נסעתי באוטובוס קו ... והנה בשעה 20:30 תחנה ... משהו רצה להעביר לי שקית כלשהי שהייתי זקוקה לה והנהג לא מסכים לפתוח את הדלת ולמה? הוא טען שישנו חוק שאסור להעביר דברים מאחד לשני, מבחוץ לבפנים. ואני אינני מבינה מה זה החוק המוזר הזה שלעולם קודם לא התוודעתי אליו. ירדתי בעל כרחי כיוון שרציתי את השקית אך הזמן שחיכיתי לאוטובוס הבא גזל את זמני, מלבד זאת כבר לא נותר לי מעבר והייתי צריכה לשלם לעוד ניקוב. אני מביעה פה את התלונה על חוסר התחשבות מוחלטת של הנהג כשבסך הכל רצו להעביר לי איזה שקית. וגם אם יש חוק כזה שאסור להעביר דברים מדוע לעולם לא ראיתי את החוק הזה ולמה לא מפרסמים אותו?????????
שלום! אני צריכה את עזרתכם דחוף!
אכתוב לכם את תגובות אגד ומשרד התחבורה:

אגד:

22/07/2018
י׳ בְּאָב תשע״ח

שלום רב,

הנדון: תוצאות בדיקת הממונה על המשמעת

קו ... תאריך הפניה : 19.7.18

"אגד" שמה דגש על מתן שירות טוב ללקוחותיה ובהתאם לכך מתודרכים הנהגים לנהוג בכבוד כלפי כל נוסע/ת באוטובוס ולפעול בהתאם לנהלים.

הנהג נשוא פנייתך זומן לברור בפני הממונה על המשמעת ב"אגד", ומצאנו כי הוא פעל בהתאם להוראות והנהלים המחייבים אותו ואת חברת "אגד".

הרינו להביא לדעתך כי חברת "אגד" אינה חברת הובלות .

לפיכך אנו נאלצים לדחות את פנייתך.

אנו מודים לך שטרחת ופנית אלינו, כדי שנוכל לשפר את השירות הניתן לציבור הנוסעים.

ב ב ר כ ה,

וקנין מורן

מחלקת פניות ציבור

חוצפה!
חברת הובלות? מה הקשר. רק אחותי רצתה להביא לי משהו, מה הקשר לחברת הובלות. אבל בוא נגיד שהם לא ממש התייחסו אלי בהודעה הזאת ונראה שאין מה לעשות ולכן לא כתבתי את תגובתם עד עכשיו. ולכן עכשיו אני שמה את תגובת משרד התחבורה שעורר את זעמי:

upload_2018-7-31_19-15-21.png

קראתם? הבנתם?
יופי, לא היה ולא נברא!!!
הנהג כלל לא פתח את הדלתות, ההפך אני עמדתי ליד הדלת הראשונה וחיכיתי שהנהג יפתח את הדלתות כאילו בשביל לרדת, אבל לא הוא לא פתח לאף אחד (רק אני רציתי לרדת), לא מאחורה ולא מקדימה.

לאן אני אמורה לפנות חזרה? כי הרי המייל הוא לא בשביל לקבל רק בשביל לשלוח.

rew3020

משתמש מקצוען
עם כל הכבוד על התלונה על העברת שקית, נא לא לערב שמחה בשמחה.
התלונה שלך היא שנהגי אגד אינם אנושיים ואינם מתחשבים וכו' וכו'.
ועל זה נאמר - בוקר טוב.

יש מנהגי אגד - ואני מדגיש: יש, בלא להכליל- שהם שפלים שבבריות.
אבל אנחנו לא אוחזים שם כלל.
הנושא הבוער הוא האפשרות הפשוטה של תושב ירושלמי להתנייד ממקום למקום בצורה נורמלית.
אם אני צריך לחכות ביחד עם ארבעת ילדי בשמש הקופחת למעלה מ 40 דקות! לקו מסויים בעל תדירות גבוהה מאוד, זה אומר במילים אחרות שאין תחבורה ציבורית בירושלים.

אח"כ, בימות המשיח, ננסה גם לטפל באדיבות של הנהגים ובמזגנים המקולקלים, ובדלתות שלא נסגרות ועוד ועוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה