עזרה הדוחות נחשפים, אגד מסמיקים, אתם מתרגזים, ויש תקווה באופק... (מאבק פרוג עבור קווי הכותל)

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נכון.
וזו תשובתם גם למשרד התחבורה וגם ל15 דקות
תתקשר שוב למשרד התחבורה ותגיד להם שזה לא יכול להיות ושיבדקו בGPS של אגד
אני כשגרתי בהר נוף יצאתי תמיד למסוף ועשיתי כסף
זה היה ההההכיף שלי - להוציא כסף מאגד ולא משנה כמה העיקר להוציא.
היה לי חופשי שנתי (זה יה שווה לי לעשות את זה) כך שלא היה לי בעיה לנסוע לתחנה מרכזית.
אאאא מתגעגע לזמנים האלה.
כמה נסעתי אז חינם
זה היה טוב.

זושא כץ

משתמש מקצוען
@נתן גלנט
האם אפשר להשיג קובץ כזה גם של מודיעין עילית?

האם אי אפשר לנסות בשינוי חקיקה שהחברות יצטרכו לדווח בעצמם על אי ביצוע וכך ייקנסו ולא רק בנסיעות שדווחו ע"י נוסעים? זה אמור להיות האינטרס של המשרד עצמו?!

עחאי

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
איני מבינה מה אנו יכולים להואיל.
התלוננתי על קו 400 גם באפיקים וגם במשרד התחבורה וקיבלתי תשובה שתלונתי נבדקת ואקבל מענה תוך 14 ימי עסקים ובנתיים עברו 7 שבועות ותשובה אין!
ודבר נוסף איך מוכיחים שאוטבוס אכן לא הגיע? ואת הנזק שנגרם לי מכך?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
איך עדין לא התייאשתם
הנה תגובתם העדכנית לתלונתי משבוע שעבר:
התלונה:

התגובה:

אז, אחרי שהמתנתי יותר מחצי שעה
והספקתי רק את האוטובוס הבא
טרחתי ושלחתי תלונה...
ידם נשארה על העליונה.
כי לי אין שום הוכחה.
(כנראה הם רוצים שנעמוד בתחנה עם הסרטה רצופה...)
אז שלחים תגובה חוזרת בזוה"ל:
"הייתי בתחנה משעה X עד שעה Y ולא עבר אף אוטובוס.
תלונה בדבר הודעה כוזבת מאתכם תועבר למשרד התחבורה..
עליכם לוודא שאוטובוסים לא נרשמים באופן כוזב כיצאו למסלול, בעוד שבפועל זה לא קורה והאוטובוסים כלל לא יצאו."
גם לי באופן אישי קרה שהתלוננתי, על אוטובוס שלא יצא ובפועל ענו לי שהוא יצא. הם אלופים בלשקר.

כמו"כ זה אומר שהנתונים המרתיחים על אי יציאת אוטובוסים - כנראה מוטים כלפי מטה ולא משקפים את המציאות האמיתית!!

איני מבינה מה אנו יכולים להואיל.
התלוננתי על קו 400 גם באפיקים וגם במשרד התחבורה וקיבלתי תשובה שתלונתי נבדקת ואקבל מענה תוך 14 ימי עסקים ובנתיים עברו 7 שבועות ותשובה אין!
ודבר נוסף איך מוכיחים שאוטבוס אכן לא הגיע? ואת הנזק שנגרם לי מכך?
אפשר לתת תביעה על כך - צריכים רק לברר איפה
הם אמורים לתת תשובה עד 14 ימי עסקים.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני קיבלתי תשובה ממשרד התחבורה אחרי 10 חודשים
אל תהיו פריירים אפשר לתת תביעה על התביעה
על פי החוק הם צריכים לענות עד 14 ימי עסקים
אבל יש בעיה להרבה חרדים
שאנחנו לא מכירים כמעט את החוקים וכאן מתחילה הבעיה
אנחנו לא נשלח תלונה על שלא ענו לנו בתוך ימי העסקים כמחויב ע"פ חוק
ולא בגלל שאין לנו כח או משהו כזה
רק בגלל שאנחנו לא יודעים שצריך ואפשר וחייבים לתת תלונה
וגם בגלל הנגישות לפקס/מייל
השם יעזור שיהיה לכולנו אך טוב וחסד
וגם כאשר האוטובוס לא מגיע וכדו'
אנחנו צריכים לזכור שהשם הוא שעשה חנו זאת וכו'
ומה שאנחנו שולחים תלונה זה לנוסע הבא.
בהצלחה!

רציתי רק לבקש מ- @נתן גלנט שני רגעים לפני שאתה עוזב אותנו
אם אתה יכול לבקש ברבי ישי הנ"ל אם הוא יכול לעדכן מאיפה יש לו את כל המספרים
שאם זה יגיע לידי מישהו ממשרד התחבורה או חבר כנסת וכדו' (מישהו שיכול להשפיע)
שיבין שזה אמיתי לגמרי ולא איזה קבוצת חובבנים שמתחילה לשגע סתם
תודה מראש @נתן גלנט

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
אז שלחים תגובה חוזרת בזוה"ל:
"הייתי בתחנה משעה X עד שעה Y ולא עבר אף אוטובוס.
תלונה בדבר הודעה כוזבת מאתכם תועבר למשרד התחבורה..
עליכם לוודא שאוטובוסים לא נרשמים באופן כוזב כיצאו למסלול, בעוד שבפועל זה לא קורה והאוטובוסים כלל לא יצאו."
גם לי באופן אישי קרה שהתלוננתי, על אוטובוס שלא יצא ובפועל ענו לי שהוא יצא. הם אלופים בלשקר.

כמו"כ זה אומר שהנתונים המרתיחים על אי יציאת אוטובוסים - כנראה מוטים כלפי מטה ולא משקפים את המציאות האמיתית!!
1. כל המיילים מגיעים ממילים מיוחדים ש"אין להשיב למייל זה"
2. גם לך ענו כך, התלוננת שוב? מה ענו לך? מה התקדם?

Yerushalmit

משתמש מקצוען
מאגד מקבלים איזה מכתב שאפשר לקבל תוספת של 20/30/50 ש"ח על רב-קו

בלוח השכונתי שלנו היה רשום שיש להתלונן גם למשרד התחבורה - ואם התביעה מוצדקת - קונסים את החברה המפעילה בסכום של 2000 ש"ח!!!!

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איך מוכיחים שאוטובוס לא הגיע?
אשתף מנסיוני:
אם אני יודעת שלפי לוח זמני הנסיעות צריך לצאת אוטובוס בשעה X ולהגיע לתחנה שלי בשעה Y. אני בודקת עם כל-קו, אם כל הזמן רק מופיע שיצא, או שיש מידע רק לגבי האוטובוס הבא.
אי מתקשרת ל'אגד': *2800 שלוחה 1 שלוחה 1 שלוחה 9.
מחכה לנציג וזה תוכן השיחה: "שלום אני מדברת מירושלים בקשר לקו 0 שהיה צריך לצאת בשעה X אני מחכה בתחנה Y, לפי המידע של כל-קו נראה שהוא לא יצא, תוכל/י לבדוק לי מה קורה איתו"
בד"כ: 'חכי רגע על הקו, אני בודקת' לאחר כמה דקות חוזרים אלי עם תשובה לרוב "הוא לא יצא, יש את האוטובוס הבא בשעה XX:XX", לפעמים "הוא יצא ונמצא עכשיו בתחנה X".
(אגב, זה הזמן שלי לקחת מונית. ובבית לשלוח תלונה ל'אגד' ו'משרד התחבורה' ולציין ששוחחתי עם נציג והוא אמר שהאוטובוס לא יצא, מציינת את עלות המונית ולאחר כמה ימים מקבלת שובר זיכוי להטענת ה'רב קו').
אני יכולה להשתגע מכך שרוב האנשים שמחכים בתחנה ממשיכים לחכות לאוטובוס הבא, או עולים על קו אחר ומחליפים קו בהמשך. ואני יודעת שאף אחד מהם לא מתלונן.
אגב, אם יש לכם אופציה להקלטת השיחה עם הנציג, רצוי מאוד להשתמש בה. ואולי תגידו לי אם יש אופציה כזו לטלפון פשוט.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
מאגד מקבלים איזה מכתב שאפשר לקבל תוספת של 20/30/50 ש"ח על רב-קו

בלוח השכונתי שלנו היה רשום שיש להתלונן גם למשרד התחבורה - ואם התביעה מוצדקת - קונסים את החברה המפעילה בסכום של 2000 ש"ח!!!!
יופי, אז משרד התחבורה שלח לי מייל שהוחלט לקנוס את החברה (לאחר שנה, אבל לא משנה...).
ומי מקבל את הכסף? יםה, משרד התחבורה.
ואני, שהמתנתי כשעה בתחנה, עד ששמעתי שהאוטובוס הבא יצא ב-7.00 בבוקר, ולקחתי מונית שהחברה לא מוכנה לשלם- אשאר עם החור בכיס.
או שאפנה לבית משפט לתביעות קטנות, על כל הפרוצדורה שבכך....

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
למה כתוב שאתה מנהל עדיין?:rolleyes:
כמו ד״ר לשם כבוד...
יתד לא נותנים יד לביקורת נגד אגד
הם מפרסמים אצלם
הם מחוייבים להם
מה שייך טובת הציבור, מה שייך?
דווקא בנושא הזה, יתד נאמן ממש לא לבד. (ובכלל, נדמה שאנשים הגונים לא כותבים כלום במכתבים למערכת...)

העליתי הבוקר טור בנושא באתר גי די אן, וכל אתר נוסף שפניתי אליו (חרדי וכללי) סירב, פעם בגלל פרסום מאגד פעם משרד התחבורה.

נשאר לנו רק להמשיך ללחוץ.
תשלחו פניות לכל האישים שכתבתי אליהם, נמשיך ונמשיך ללחוץ.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
יופי, אז משרד התחבורה שלח לי מייל שהוחלט לקנוס את החברה (לאחר שנה, אבל לא משנה...).
ומי מקבל את הכסף? יםה, משרד התחבורה.
ואני, שהמתנתי כשעה בתחנה, עד ששמעתי שהאוטובוס הבא יצא ב-7.00 בבוקר, ולקחתי מונית שהחברה לא מוכנה לשלם- אשאר עם החור בכיס.
או שאפנה לבית משפט לתביעות קטנות, על כל הפרוצדורה שבכך....
אם כבר נלקחה מונית, ייתכן בהחלט ששווה לתבוע אותם על כך.
הבנתי שהפרוצדורה פשוטה עד כדי גיחוך.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אם כבר נלקחה מונית, ייתכן בהחלט ששווה לתבוע אותם על כך.
הבנתי שהפרוצדורה פשוטה עד כדי גיחוך.
גם אם אין חשבונית?
בסוף המסלול הנהג לא הסכים להוציא חשבונית, כי זה לא שווה לו. והשעה היתה אחרי 2 בלילה, כשכבר אין כח וסבלנות להיאבק

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אם אין חשבונית?
בסוף המסלול הנהג לא הסכים להוציא חשבונית, כי זה לא שווה לו. והשעה היתה אחרי 2 בלילה, כשכבר אין כח וסבלנות להיאבק
ללא חשבונית אין דרך לתבוע. ברור לחלוטין.
אולי שווה לשקול להתקשר לתחנת המוניות, להסביר להם לצורך מה דרושה הקבלה, ולהסביר כי אם לא תסופק אחת כזו, תאלצו לדווח לרשויות המס על אי הוצאת הקבלה...

A052

משתמש סופר מקצוען
גם אם אין חשבונית?
גם על זה אפשר להתלונן במשרד התחבורה...
פרטי הנהג רשומים על המונית עצמה ליד החלון של הנוסע כמדומני.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
ללא חשבונית אין דרך לתבוע. ברור לחלוטין.
אולי שווה לשקול להתקשר לתחנת המוניות, להסביר להם לצורך מה דרושה הקבלה, ולהסביר כי אם לא תסופק אחת כזו, תאלצו לדווח לרשויות המס על אי הוצאת הקבלה...
גם על זה אפשר להתלונן במשרד התחבורה...
פרטי הנהג רשומים על המונית עצמה ליד החלון של הנוסע כמדומני.
איזו חברת מוניות? בשעה 12.45 בלילה, עוצרים איזו מונית שעוברת שם, וחלאס. למי יש כח לחשוב על הרגע הבא? העיקר לנוחות כבר בבית...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה