הדבקת מיניאטורות

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אשמח לפרוט.
מה טוב לחלקי העץ?
מה לחלקי הבד?
ומה לחלקי הנייר?

חלקי בד - דבק גוטרמן
נייר - יש דבק שנקרא דבק טאקי. אני מאד אוהבת אותו, כי יש לו תפיסה מהירה, החלקים נצמדים אחד לשני מיד, ולא צריך להחזיק אותם עד לייבוש.
חלקי עץ- תלוי מה מדביקים למה, עץ לעץ - הכי טוב דבק עץ.
אם זה עץ לעוד חומר, תלוי בחומר, יש דבק e6000 שהוא דבק מעולה, אבל צריך להיזהר ממנו, כתוב עליו שהוא חשוד כחומר מסרטן, אז לא לגעת בידיים ולא לשאוף אותו.
אני נמנעת להשתמש בו, אבל כשאין ברירה, אני מורחת עם קיסם במקום פתוח.

פלסטיק, פימו וכד' - דבק 3 שניות.

בסתר המדרגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חלקי בד - דבק גוטרמן
נייר - יש דבק שנקרא דבק טאקי. אני מאד אוהבת אותו, כי יש לו תפיסה מהירה, החלקים נצמדים אחד לשני מיד, ולא צריך להחזיק אותם עד לייבוש.
חלקי עץ- תלוי מה מדביקים למה, עץ לעץ - הכי טוב דבק עץ.
אם זה עץ לעוד חומר, תלוי בחומר, יש דבק e6000 שהוא דבק מעולה, אבל צריך להיזהר ממנו, כתוב עליו שהוא חשוד כחומר מסרטן, אז לא לגעת בידיים ולא לשאוף אותו.
אני נמנעת להשתמש בו, אבל כשאין ברירה, אני מורחת עם קיסם במקום פתוח.

פלסטיק, פימו וכד' - דבק 3 שניות.
תודה רבה על התשובה המפורטת!!

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
קופצת על האשכול
באיזה דבק אתן ממליצות להשתמש להדבקת מתכת לקאפה?
תודה

**Moko**

משתמש פעיל
מעירה דובים מתרדמתם ..
יש לי 2 קאפות שאני רוצה לחבר ביניהן, דבק פלסטי יהיה טוב במקרה הזה? (סתם דבק שקוף מחנות יצירה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה