דרוש מידע הגשתם בקשה למס הכנסה שלילי לשנת 2021? כעת הגיעו התשובות!

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לא יודע מה אצלכם, אצלי זה לקח זמן.
נסיתי לבדוק באתר מידי פעם אך התשובה בוששה.

כעת יש תשובות האם ולכמה אני זכאי למס הכנסה שלילי.

הכסף יכנס בעוד כשבוע לבנק.

אפשר לבדוק כאן (יש צורך במספר תביעה)

BATELCAP

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יכנס בבת אחת? לא כל כך ברור

bonbon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אם לא שמרתי את מס' התביעה?

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יוצרי ai
אצלנו עדיין בטיפול
והגשתי לפני חודשיים

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא יודע מה אצלכם, אצלי זה לקח זמן.
נסיתי לבדוק באתר מידי פעם אך התשובה בוששה.

כעת יש תשובות האם ולכמה אני זכאי למס הכנסה שלילי.

הכסף יכנס בעוד כשבוע לבנק.

אפשר לבדוק כאן (יש צורך במספר תביעה)
אולי אתם או מישהו כאן יודע להסביר לי את החישוב שלהם הלא ברור בעליל
שנה שעברה על 2020 קיבלנו 6400 ש"ח ב4 פעימות של 1600 כל אחת.
והיינו עם ילד אחד, בעל אברך ואני עבדתי רגיל כשכירה
השנה על 2021 אנחנו עם 2 ילדים (ילד נוסף שנולד ב2021) אותה מקום עבודה שלי כמו ב2020 רק עם חל"ד 3.5 חוד'
וקיבלנו בפעימה אחת 1,100 סה"כ
ממש מוזר ההפרש משנה קודמת, יש למי לפנות לדעתכם ?!

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
על 2020 היה תוספת קורונה, אבל גם השנה אמורה להיות תוספת כלשהי.

bonbon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מצאתי
שכוייח לכולם!

lav

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מי שכתבה שהגישה לפני חודשים ולא מופיע עדיין
ממליצה לך לבדק מולם שלא חסר לך שום טופס
כי אני הגשתי לפני חודשים וקיבלתי תשובה

שיר שכזה

משתמש רשום
לנו חסר דוח שנתי של עצמאי
עד מתי אני יכול להגיש ולא לפספס את המענק עבודה?

k1234

משתמש פעיל
אני הגשתי לפני שבוע וחצי ואני רואה עכשיו שקבילתי תשובה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

אברהם ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מה קרה השנה שמי שרוצה להגיש בקשה חייב קוד משתמש של רשות המיסים
וכדי לקבל קוד משתמש הוא מתחיל לבקש ממך פרטים מה היה הת.ז. של סבתא רבא של אח של גיסתי וכו'
תמיד היה אפשר להגיש בלי קוד משתמש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה