מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
למה בק"ג מערב זה מעל 600K
כתבתי את זה בכוונה בזהירות ולקחתי מספר שהוא וודאי ,אם רוצים ללכת על המצב האמיתי כרגע בשוק הרווח הוא יותר גדול אפילו ,לדוגמא בקרית צפון - כרמי גת אין היום דירות חדשות מקבלן (דירות יד שניה חדשות כן יש )בפחות מ 1,750,000 ,בהגרלה דירות בקרית גת צפון מתחילות מ 1,000,000 ........

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אחרי תקופה ארוכה של דשדוש במכרזים כשרבים מהם נסגרו ללא הצעות, בשבועות האחרונים רמ"י רושמת הישגים נאים מאד במכרזי מחיר מטרה.
כהמשך להצלחה הגדולה שנרשמה לפני כשבועיים בשיווק מכרזי הענק בבית שמש ובבני עי"ש, היום נסגרו בהצלחה מלאה 2 מכרזי מחיר מטרה קטנים יותר, האחד על 422 יח"ד בבית שאן, והשני על 40 יח"ד ברכסים.
אם קצב השיווקים הזה יימשך, אפשר יהיה להתחיל להיות קצת יותר אפטימיים לגבי עתיד ההגרלות.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
טבלת הון עצמי מינימלי וגובה משכנתאות בהגרלה הנוכחית (המחירים לפי 4 חד' ומשכנתא ממוצעת של 25 שנה)

קבצים מצורפים

• הגרלת מאי הון עצמי ומשכנתא.jpg
    הגרלת מאי הון עצמי ומשכנתא.jpg
    KB 188.4 · צפיות: 52
טבלת הון עצמי מינימלי וגובה משכנתאות בהגרלה הנוכחית (המחירים לפי 4 חד' ומשכנתא ממוצעת של 25 שנה)
חושב לפי 610 לכל 100 א'.
ולפי 35% יחס החזר.
כמו"כ ההון עצמי המינימלי בכלל לא מדויק, לא מובן לפי איזה פרמטרים הם חישבו.

נערך לאחרונה ב:

דובי כתום

משתמש חדש
האם תוכלו לענות? קרית גת מערב דירת 4 חדרים הון עצמי 500 אלף כמה משכנתא? וכמה החזר חדשי 20 שנה? 25 שנה? תודה!

יהודים טובים

משתמש רשום
באלעד אני לא בטוח אבל אם אני זוכר נכון זה באיזור 300,000
באלעד הרווח הוא רק 300,00 אלף ?

אולי משיהי יכולה בבקשה לעשות כאן טבלה עם הרווח המשוער בכל עיקר

כמו @בית שמשניק
כשבוע לסגירת הרישום והמצב כרגע מבחינת הסיכויים הוא כדלהלן:
דימונה - 1 מתוך 26
קרית גת - 1 מתוך 47 (לבני מקום - 1 מתוך 3)
אלעד - 1 מתוך 47 (לבני מקום - 1 מתוך 6)
מגדל העמק - 1 מתוך 50
רכסים - 1 מתוך 56 (לבני מקום - 1 מתוך 5)
בני עי"ש - 1 מתוך 92
בית שאן - 1 מתוך 111
טירת הכרמל - 1 מתוך 113
קרית ביאליק - 1 מתוך 114
בת ים - 1 מתוך 182
באר שבע - 1 מתוך 214
צור הדסה - 1 מתוך 233
אפרת - 1 מתוך 287
רחובות - 1 מתוך 298 (לבני מקום - 1 מתוך 30)
ירושלים - 1 מתוך 360 (לבני מקום - 1 מתוך 162)
ראשל"צ - 1 מתוך 428
ת"א - 1 מתוך 710

אז אם אפשר בבקשה כזאת רשימה יפה ומסודרת על הרווח הצפויי והמשוער בכל עיר
ותודה לך @בית שמשניק על כל המידע

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

החרדים

משתמש רשום
אני לא יודע מה כתבו כאן לפני, סליחה שאני מגיע באמצע, אבל הרי אם אנסה לחזור לקרוא מתחילת האשכול נראה לי שתסגר ההרשמה לפני שאני יגמור לראות את כל האשכול,
אבל רציתי לדעת לאיפה להירשם, ואיפה הרווח הצפוי הכי גדול, (כמובן עם עדיפות למקום דתי)
אם מישהו יכול לעזור לי אודה לו מאוד,
בכולם ממוצע של 450,000-550,000 (הערכה שמרנית)
אשמח לדעת האם מדובר בדירה 100 מטר, והאם זה פחות יותר אותו רווחים בכל המקומות?
באלעד אני לא בטוח אבל אם אני זוכר נכון זה באיזור 300,000
אשמח להסבר למה,
באתר מדל"ן https://www.madlan.co.il/area-info/אלעד-ישראל?term=אלעד-ישראל&marketplace=residential
רשום שהמחיר ממוצע באלעד הוא 23,600 למ"ר וכאן במחיר למשתכן זה בסביבות ה -17,600, יוצא שב -100 מטר זה גם רווח של 600,000 לא? ולמה?
אשמח לדעת בהקדם שאדע לאיפה להירשם ,
תודה רבה מראש.

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
אני לא יודע מה כתבו כאן לפני, סליחה שאני מגיע באמצע, אבל הרי אם אנסה לחזור לקרוא מתחילת האשכול נראה לי שתסגר ההרשמה לפני שאני יגמור לראות את כל האשכול,
אבל רציתי לדעת לאיפה להירשם, ואיפה הרווח הצפוי הכי גדול, (כמובן עם עדיפות למקום דתי)
אם מישהו יכול לעזור לי אודה לו מאוד,

אשמח לדעת האם מדובר בדירה 100 מטר, והאם זה פחות יותר אותו רווחים בכל המקומות?

אשמח להסבר למה,
באתר מדל"ן https://www.madlan.co.il/area-info/אלעד-ישראל?term=אלעד-ישראל&marketplace=residential
רשום שהמחיר ממוצע באלעד הוא 23,600 למ"ר וכאן במחיר למשתכן זה בסביבות ה -17,600, יוצא שב -100 מטר זה גם רווח של 600,000 לא? ולמה?
תודה רבה מראש.
ההבדל נעוץ בסעיף שאם המחיר של השמאי עולה, הסבסוד יורד. ביצ'משניק יסביר את זה תיכף יותר טוב ממני.

הייתי ממליץ על דימונה, לאור סיכויי זכייה מצויינים וגם הרווח לא נמוך

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אשמח להסבר למה,
תודה רבה מראש.
ממה שאני מבין המחיר של דירת 4 חד' ממוצעת באלעד בשוק החופשי הוא באיזור 2.25 מיליון, ובהגרלה דירה מקבילה (עם מרפסת מחסן וחניה) אמורה לעלות בין 1.89 ל1.94 מיליון (תלוי בהגרלות השונות), כך שהרווח הצפוי הוא בסביבות 350K.
לכן ברמת העיקרון אלעד פחות מומלצת להשקעה, ויותר למגורים, כלומר למי שבכל מקרה רוצה לגור שם (ויש לו הון עצמי גבוה ויכולת החזר), כי בכל אופן יש רווח מסויים.

יהודים טובים

משתמש רשום
ממה שאני מבין המחיר של דירת 4 חד' ממוצעת באלעד בשוק החופשי הוא באיזור 2.25 מיליון, ובהגרלה דירה מקבילה (עם מרפסת מחסן וחניה) אמורה לעלות בין 1.89 ל1.94 מיליון (תלוי בהגרלות השונות), כך שהרווח הצפוי הוא בסביבות 350K.
לכן ברמת העיקרון אלעד פחות מומלצת להשקעה, ויותר למגורים, כלומר למי שבכל מקרה רוצה לגור שם (ויש לו הון עצמי גבוה ויכולת החזר), כי בכל אופן יש רווח מסויים.
אם אני מעוניינת ללכת לפי הרווח
היכן הם שלושת המקומות המומלצים ?

כמה ומה ?
כמו @בית שמשניק

אז אם אפשר בבקשה כזאת רשימה יפה ומסודרת על הרווח הצפויי והמשוער בכל עיר
ותודה לך @בית שמשניק על כל המידע

החרדים

משתמש רשום
תודה על תגובתך,
אני נרגש לקבל תשובה אישית ממך הרב נתן,
אתה לא יודע אבל אני חסיד נלהב שלך ושל כתבתך, אם כי הרבה פעמים יש לי שאלות שהייתי מאוד רוצה לשאול ולקבל ייעוץ בכמה מקרים, שאין לי דרך איך לשולחם אליך,
וגם כאן אשמח להסבר מפורט יותר,
ההבדל נעוץ בסעיף שאם המחיר של השמאי עולה, הסבסוד יורד. ביצ'משניק יסביר את זה תיכף יותר טוב ממני.

הייתי ממליץ על דימונה, לאור סיכויי זכייה מצויינים וגם הרווח לא נמוך
אני דברתי על לפני הסבסוד שרשום באתר ההגרלות שבכל מקרה המחיר לא יעלה על מחיר הרשום, ובכל זאת יש הבדל באלעד של 6 א' ממחיר הדירה בממוצע מאתר מדל"ן, (דהיינו 600K ל100 מ"ר)
וכן ברכסים יש הבדל של 6 א'
ובירושלים יש הבדל של למעלה מ10 אלפים למטר באותו איזור (רמות)
לעומת קרית גת שכולם כאן ממליצים עליו, שההבדל למטר למחיר מדל"ן הוא הרבה פחות ועומד רק כמעט 4 א' למטר הבדל, (למעט הפרויקט בכרמי גת)
ובדימונה ההבדל הרבה יותר קטן רק כ -2,000 ומטה, כולל המענק,
אני מתנצל שאולי אני קצת בור בעניינים האלו אבל בכל מקרה אני צריך לדעת לאיפה להירשם, והצצתי כאן וראיתי נתונים והמלצות לגמרי אחרים והפוכות ממה שחשבתי להירשם על אבקש אסבר ולדעת באמת איפה כדאי להירשם,
תודה.

יעקב ארליך

משתמש רשום
סליחה על התערבותי באמצע כל הויכוחים על הרווחים התצפויים ועוד, ועוד,
מישהו יכול לשקלל בשבילי לאיזה ערים הכי שוה להירשם מכל הבחינות?

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סליחה על התערבותי באמצע כל הויכוחים על הרווחים התצפויים ועוד, ועוד,
מישהו יכול לשקלל בשבילי לאיזה ערים הכי שוה להירשם מכל הבחינות?
כבר ענו על זה כמה פעמים בקיצור התשובה היא- קריית גת ,רכסים ,דימונה

פריפריאלי

משתמש פעיל
אתה לא יודע אבל אני חסיד נלהב שלך ושל כתבתך, אם כי הרבה פעמים יש לי שאלות שהייתי מאוד רוצה לשאול ולקבל ייעוץ בכמה מקרים, שאין לי דרך איך לשולחם אליך,
אתה יכול לשלוח לו מייל, לא יודע אם ישאר לו זמן לכתוב אם הוא יענה לשאלות.
אני דברתי על לפני הסבסוד שרשום באתר ההגרלות שבכל מקרה המחיר לא יעלה על מחיר הרשום, ובכל זאת יש הבדל באלעד של 6 א' ממחיר הדירה בממוצע מאתר מדל"ן, (דהיינו 600K ל100 מ"ר)
וכן ברכסים יש הבדל של 6 א'
ובירושלים יש הבדל של למעלה מ10 אלפים למטר באותו איזור (רמות)
לעומת קרית גת שכולם כאן ממליצים עליו, שההבדל למטר למחיר מדל"ן הוא הרבה פחות ועומד רק כמעט 4 א' למטר הבדל, (למעט הפרויקט בכרמי גת)
ובדימונה ההבדל הרבה יותר קטן רק כ -2,000 ומטה, כולל המענק,
אני מתנצל שאולי אני קצת בור בעניינים האלו אבל בכל מקרה אני צריך לדעת לאיפה להירשם, והצצתי כאן וראיתי נתונים והמלצות לגמרי אחרים והפוכות ממה שחשבתי להירשם על אבקש אסבר ולדעת באמת איפה כדאי להירשם,
תודה.
שני נקודות קודם כל אתה צריך לחלק בין בניה חדשה לישנה בפרט בדימונה זה משמעותי מאוד.
ודבר שני בירושלים אחוזי הזכיה מאוד נמוכים. לכן מקובל פה להמליץ על קרית גת רכסים ודימונה, ואם השם דימונה לא עושה לך טוב אז מגדל העמק.

החרדים

משתמש רשום
תודה רבה,
ודבר שני בירושלים אחוזי הזכיה מאוד נמוכים. לכן מקובל פה להמליץ על קרית גת רכסים ודימונה, ואם השם דימונה לא עושה לך טוב אז מגדל העמק.
דווקא השם דימונה עושה לי מאוד טוב, כיום מקובל שכמה שנראה יותר רחוק נראה יותר משתלם, וכן שבדימונה יש מהקהילה של השר גולדקנוף שהיה מסתבר שיעשה שם הנחה גדולה וכו' וכו'
אבל מחיפוש קצר במדל"ן נראה הרווח הוא ממש פחות משליש מרוב מקומות האחרים, וגם לא מסתבר שיהיה הבדל כה גדול בין בניה חדשה וישנה,
אולי בירושלים זה באמת סיכוים מאוד נמוכים אבל באלעד וברכסים הסיכוים הם די סבירים,
ולכן הייתי מאוד רוצה לדעת מי ולמה קבעו את הערים האלו בעדיפות אולי יש עוד טעם שאני לא יודע ואכן יש בהם הכי הרבה רווח,
או שזה רק לפי סיכוי הזכיה ולא נלקחו בחשבון אחוזי הרווח,
או שזה רק למי שמתקשה בהון עצמי ולאלו יש צורך בהון עצמי נמוך,
תודה,
אתה יכול לשלוח לו מייל, לא יודע אם ישאר לו זמן לכתוב אם הוא יענה לשאלות.
אשמח לדעת כתובת האימייל,
תודה רבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה