מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

הבוטח בהשם

משתמש מקצוען
אני זכיתי בהגרלה הקודמת ב"שדרות" ועשיתי עסקה מצויינת!
דירה שאני אקנה עוד חודשיים בערך ב 750000 ש"ח בערך- שווה היום בין 1.55 ל 1.7 מיליון (בערך 800 אלף שח תשואה -עם סכום כזה נמוך ומשכנתא נמוכה)...מציאות השנה...ממליץ מאוד!(קישור לדירות ביד 2 - שתיראו כמה תרוויחו!)

[
זה מה שאני טוען כל הזמן
הרפו מלחפש את המקומות שנחשבים לרווחיים ביותר כאשר שם הסיכויים קלושים, פנו לערים שפחות נחשבים כך, אך הסיכויים גבוהים יותר ותזכו בהון רב אי"ה.

אברך פשוט

משתמש צעיר
למבינים פה
יש מצב שזה יכנס להגרלה הבאה במרץ??
זה נכנס למכרז רק אחרי תשלום הקבלן,
הקבלן חייב לשלם עד 90 יום מהמכרז
כך שהסיכוי שזה יכנס להגרלת מרץ נמוך
בנוסף שימו לב שע"פ חוברת המכרז המחיר למטר הוא קצת מעל 10000 ש"ח אחרי ההנחה [ מעל 12500 לפני ההנחה]
כך שזה מחיר משתלם, אבל יש הגרלות הרבה יותר טובות.

• תודה
Reactions: szn

ישראל אשר בך אתפאר

משתמש מקצוען
דירה שאני אקנה עוד חודשיים בערך ב 750000 ש"ח בערך- שווה היום בין 1.55 ל 1.7 מיליון (בערך 800 אלף שח תשואה -עם סכום כזה נמוך ומשכנתא נמוכה)...מציאות השנה...ממליץ מאוד!(קישור לדירות ביד 2 - שתיראו כמה תרוויחו!)

מה ההסבר לכך????
איך יכול להיות כאלו מחירים בכזו עיר רחוקה שכ"כ קרובה לעזה??
יש שם ביקוש במחירים כאלו??
לכאורה יש במחירים האלו ערים במיקומים הרבה יותר טובים בפריפריה

עד מתי

משתמש מקצוען
זה נכנס למכרז רק אחרי תשלום הקבלן,
הקבלן חייב לשלם עד 90 יום מהמכרז
כך שהסיכוי שזה יכנס להגרלת מרץ נמוך
בנוסף שימו לב שע"פ חוברת המכרז המחיר למטר הוא קצת מעל 10000 ש"ח אחרי ההנחה [ מעל 12500 לפני ההנחה]
כך שזה מחיר משתלם, אבל יש הגרלות הרבה יותר טובות.
המחירים ברכסים זינקו בשנה האחרונה ביותר מ 20 אחוז
דירה חדשה מציפחה 3 חדרים עולה יותר מ 1,300,000 כך שזה עדיין משתלם מאד למי שרוצה לקנות ולגור שם בדווקא

תמר לאה

משתמש חדש
מה אתם אומרים?
יש סיכוי לזכות?

קבצים מצורפים

• 1672680471979.png
    1672680471979.png
    KB 155.7 · צפיות: 45

אברך פשוט

משתמש צעיר

תבדוק ברשות המיסים דירות בגודל רגיל 4 חדרים חדשות נמכרות בשדרות ב1.4- 1.45
המחירים שאתה מציין בקישור הם לדירות בגודל חריג
לשלם 750 על דירה ששווה 1.4 זה פיס
אבל שלא תתאכזב ותבנה על 1.7 כדאי שתציץ במידע ברשות המיסים [וכדאי שתקח גם טווח בטחון לירידה ביום שכל מי שזכה בהגרלה יוכל למכור את הדירות ויהיה היצף],

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מעניין מאוד.
שווה לקרוא. וכדאי ליישם!

5725אורי

משתמש חדש
בעבר נתקלתי באתר שמחשב את סיכויי הזכיה בהגרלה (פורסם גם בביזנעס) זה יכול להועיל מאוד .אשמח אם מישהו יוכל להעלות אותו שוב תודה רבה

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אבל לכאורה האתר הזה לא מחשב נכון,
כי זה נראה שהוא מחשב לפי כל הגרלה בנפרד,
אבל מסתבר מאד שמי שנרשם למשל לאופקים זה אותם אנשם בכל ההגרלות(לא כולם, כי יש הבדלים במספרים),
ולכך למשל בני מקום באופקים כולם יזכו, כי נרשמו 86, ויש יותר דירות מזה באופקים לבני מקום, כך שהסיכוי הוא 100, וכן השאר,
כך שאולי צריך לחשב את כל העיר ביחד, כמו שהרבה פה נ"ל עשו,
יש שם אופציה (בצד שמאל למעלה - "קבץ לפי עיר") שהוא יחשב לפי כל ההגרלות בעיר יחד.

צחיאל

משתמש מקצוען
עשיתי חשבון כמה הרווח בכמה ערים אני לא מתחייב שזה נכון במאה אחוז עשיתי את זה באתר מדלן שזה מראה כמה עולה מטר בכל עיר
חיפה 600,000 ש"ח

אופקים280,000 ש"ח

עמנואל 360,000 ש"ח

נהרייה 400,000 ש"ח

שדרות 400,000 ש"ח

אברהם זילבר

משתמש פעיל
מה אתם אומרים?
בוא נקח יש שני ערים, בראשון 5 זוכים מתוך 10,
בשני 10 מתוך 20,
האם כיון שבשני יש יותר זוכים, אז זה נקרא שיש יותר סיכויי זכיה,
כיון שנכון שיש יותר משתתפים, אבל 10 פעמים יכל לצאת שמו,
או שזה לא משנה,

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
עשיתי חשבון כמה הרווח בכמה ערים אני לא מתחייב שזה נכון במאה אחוז עשיתי את זה באתר מדלן שזה מראה כמה עולה מטר בכל עיר
האם בדקת בערים האלו מחירים של דירות חדשות מקבלן? כי אם לא, זה כמובן לא משקף את גודל ההנחות.

צחיאל

משתמש מקצוען
האם בדקת בערים האלו מחירים של דירות חדשות מקבלן? כי אם לא, זה כמובן לא משקף את גודל ההנחות.
לא
זה ממוצע של המחירים שכל האלה שקנו דירות ולא דירות חדשות אז תוסיף עוד כסף על כולם על דעת כל אחד ואחד

אברך פשוט

משתמש צעיר
חיפה 600,000 ש"ח

אופקים280,000 ש"ח

עמנואל 360,000 ש"ח

נהרייה 400,000 ש"ח

שדרות 400,000 ש"ח
צריך להשוות את המחיר לדירה חדשה באותה עיר [וכמובן באותו אזור]
במדלן מודדים ממוצע של עסקאות בעיר וזה לא משקף את המחיר של הדירות החדשות
הזכיה בשדרות ובנהרייה אופקים ועמנואל למשל גבוהה משמעותית ממה שכתבת

צחיאל

משתמש מקצוען
צריך להשוות את המחיר לדירה חדשה באותה עיר [וכמובן באותו אזור]
במדלן מודדים ממוצע של עסקאות בעיר וזה לא משקף את המחיר של הדירות החדשות
הזכיה בשדרות ובנהרייה אופקים ועמנואל למשל גבוהה משמעותית ממה שכתבת
אני לא יודע איפה בודקים על דירות חדשות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה