עזרה הגמ"ח המרכזי - התוכנית החדשה לילדים גדולים

יענקלה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
גם אתם נחשפתם לתוכנית החדשה של הגמ"ח לילדים גדולים? היו הרבה פרסומים על זה בשבוע האחרון

על פניו מדובר בבשורה של ממש אחרי שנים רבות שהיתה הגבלה עד גיל 3.

האם מישהו בדק לעומק את הנושא ויודע להגיד כמה זה משתלם לעומת שאר התוכניות?

אורית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כן סוף סוף זה הגיע. שנים הם נתנו לצרף רק עד גיל 3 ולא יכולתי לצרף את הגדולים שלי. לא הספקתי לעבור על כל הפרטים אבל תכל'ס זה נותן מענה לילדים שעברו את גיל 3 וזה מה שחשוב.

למה מה קרה?

משתמש פעיל
ההיגיון תמיד אמר לי שזה ממש לא בשורה...
כל הרעיון של הפרשה בגיל מוקדם זה יציבות עסקית, ועכשיו זה רק משדר תנודתיות ואי יציבות של הגמ"ח
אני מפחדת...

משקיע חובבני

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מבדיקה שעשיתי מדובר בתכנית לא רעה בכלל בשביל ילדים שעברו את גיל ההצטרפות הישן

שימו לב: התכנית הזו מעט יקרה יותר מהתכנית הוותיקה לילדים עד גיל 3, אבל הפער זניח וזה מומלץ לדעתי למי שפספס את גיל 3

jdn

משתמש פעיל
שימו לב! מדובר בתכנית הרבה יותר יקרה מאשר התכנית המשפחתית של אושר בכבוד.

האישה הכושית

משתמש צעיר
רק לי זה מעלה המון סימני שאלה??
אחרי עשרים שנה שהם לא הסכימו לחשוב על האופציה הזאת?

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שוק ההון [שנכנס בשנים האחרונות לציבור החרדי, עם כלל מערך הכשרויות וכו'], נוגס בהם, ולא נותן להם מנוחה.
והוא גם לא יתן להם!
החגיגה רק התחילה.

נערך לאחרונה ב:

הנורמלי הבודד

משתמש פעיל
כל הרעיון של הפרשה בגיל מוקדם זה יציבות עסקית, ועכשיו זה רק משדר תנודתיות ואי יציבות של הגמ"ח
אני מפחדת...
זה פשוט מאוד
הגמח בונה על רווח של 8% בשנה ע"מ שהוא יצליח לעמוד כלכלית בהתחייבויות שלו
מה שקורה בתוכניות החדשות זה שהגמח פשוט לוקח ממכם עוד 8% לשנה
הבנתם? הגמח לא מפסיד כלום בגלל התקופה הקצרה של ההפקדה מכיוון שזה מרוויח לו בדיוק את הסכומים שהוא ציפה לקבל!
זו הסיבה שאין להם בעיה לחשוב על אופציה כזו אחרי עשרים שנה כי הם מבטחים את התשואה שהם ציפו לה ממילא.
לגבי אי יציבות- יש על זה אשכול שלם. אבל רק במשפט אחד, אם הביטוח הלאומי שהוא גוף ממשלתי ובגיבוי מדינתי לא יצליח לעמוד בהתחיבויותיו [כפי שכבר דווח שב2035 הביטוח הלאומי יגיע לחדלות פירעון]אז הגמח המרכזי ק"ו בן בנו של ק"ו ואכמ"ל

יענקלה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מקפיץ את האשכול רגע לפני שאנחנו מצרפים את הילדים שלנו לתוכנית הזו.
האם יש מישהו בקהל שהצטרף לתוכנית החדשה ויודע לחדד את ההבדלים בינה לתוכנית הישנה?
תודה

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני חושב שמומלץ להשקיע את הכסף הזה בשוק ההון/קרן השתלמות ולצבור ריבית דריבית ולהגיע לחתונות עם סכום כסף,
מאשר להגיע לחתונה שאתה צריך בבוקר שאחרי החתונה להתחיל להחזיר חובות.

הי כאן על זה אשכולות רבים מומלץ לעיין בהם.

הגמ"ח המרכזי

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בשמחה, הנה פרטים כלליים על התוכנית לילדים גדולים:

פרטי התוכנית:
1. גיל: התוכנית מיועדת לילדים בגילאי 3-16 ועד 4 שנים לפני החתונה.
2. הלוואה: גם בתוכנית זו, ניתן לצרף 1-8 יחידות לכל ילד, המעניקות עד 320,000 ש"ח הלוואה לכל ילד.
3. התרומה: עלות התרומה יקרה במעט מהתוכניות המוקדמות, ולכן הגמ"ח ממשיך ומעודד הצטרפות מוקדמת לגמ"ח.
4. מענק: המענק בתוכנית זו מוגדל ומגיע עד 53,680 ש"ח לילד, בהתאם לגיל ההצטרפות.

מדוע הקמנו את התוכנית?
לאחר פניות רבות מכאלו שלא הספיקו להצטרף לתוכניות המוקדמות והמוזלות ונשארו ללא מענה, הגמ"ח בהתייעצות עם גדולי ישראל החליט לפתח עבורם תוכנית מותאמת.

חשוב להדגיש: התוכנית החדשה נפרדת לגמרי מבחינה כלכלית מהתוכניות הרגילות של הגמ"ח, היא מתקיימת בפני עצמה ולא מושפעת או משפיעה על התוכניות הותיקות.

איך מצטרפים?
בדומה לשאר התוכניות: בעמדות נדרים פלוס או דרך נציגי הגמ"ח.

בהצלחה!

משקיע חובבני

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
זה פשוט מאוד
הגמח בונה על רווח של 8% בשנה ע"מ שהוא יצליח לעמוד כלכלית בהתחייבויות שלו
מה שקורה בתוכניות החדשות זה שהגמח פשוט לוקח ממכם עוד 8% לשנה
הבנתם? הגמח לא מפסיד כלום בגלל התקופה הקצרה של ההפקדה מכיוון שזה מרוויח לו בדיוק את הסכומים שהוא ציפה לקבל!
זו הסיבה שאין להם בעיה לחשוב על אופציה כזו אחרי עשרים שנה כי הם מבטחים את התשואה שהם ציפו לה ממילא.
לגבי אי יציבות- יש על זה אשכול שלם. אבל רק במשפט אחד, אם הביטוח הלאומי שהוא גוף ממשלתי ובגיבוי מדינתי לא יצליח לעמוד בהתחיבויותיו [כפי שכבר דווח שב2035 הביטוח הלאומי יגיע לחדלות פירעון]אז הגמח המרכזי ק"ו בן בנו של ק"ו ואכמ"ל

8 אחוז רווחים לשנה?! איך הגעת למספרים המנופחים האלו? במחילה, זה נראה כמו המצאה מופרכת ממוחו הקודח של הכותב...

אני אישית חיתנתי כמה ילדים דרך הגמ"ח. קיבלתי הלוואות מעולות שאין סיכוי שהייתי מקבל בבנק וב"עלות" תרומה מצטברת (ממעשר כספים) שלא מגרדת את הריבית שהבנק היה נותן לי לשנה אחת. על פי כל החישובים שעשיתי זה היה הצעד הכלכלי הכי חכם שעשיתי בחיים!

scw

משתמש מקצוען
יוצרי ai
8 אחוז רווחים לשנה?! איך הגעת למספרים המנופחים האלו? במחילה, זה נראה כמו המצאה מופרכת ממוחו הקודח של הכותב...

אני אישית חיתנתי כמה ילדים דרך הגמ"ח. קיבלתי הלוואות מעולות שאין סיכוי שהייתי מקבל בבנק וב"עלות" תרומה מצטברת (ממעשר כספים) שלא מגרדת את הריבית שהבנק היה נותן לי לשנה אחת. על פי כל החישובים שעשיתי זה היה הצעד הכלכלי הכי חכם שעשיתי בחיים!
מי דיבר על הריבית של ההלוואה?
המדובר הוא על התוספת שצריכים להוסיף כשמצרפים ילדים בגיל גדול יותר.
אם הנכתב נראה לך המצאה מופרכת אז בבקשה דבר במספרים ותוכיח לנו ש @הנורמלי הבודד טועה.

הנורמלי הבודד

משתמש פעיל
הבעיה שזה רק נראה לך המצאה בעוד שהכותב בדק וחישב
בלי לבדוק גם לי היו הרבה דברים נראים מופרכים...

טוב, מה אני רוצה ממך, אתה הרי חובבני........

הגמ"ח המרכזי

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
אני מפחדת...
העובדה שהגמ"ח מאפשר כעת צירוף ילדים עד 4 שנים לפני החתונה, דווקא מעידה על חוסנו הכלכלי ויכולתו לעמוד בהיקפי הלוואות גדולים בהתראה קצרה.

עם 50 אלף חברים ולמעלה מ-3 מיליארד ש"ח הלוואות שניתנו, הגמ"ח המרכזי הוכיח את אמינותו ויציבותו. ניסיון העבר מלמד כי זוהי האפשרות הטובה הבטוחה והמשתלמת לחתן ילדים.

התוכנית החדשה הוקמה ונבדקה ע"י צוות כלכלנים שבדקו כל תרחיש אפשרי לעתיד הרחוק, ובהם חברת הייעוץ הכלכלי Wise Consulting, רו"ח שחר פלנר וצוות כלכלנים מורחב. על פי הבדיקות המקצועיות התוכנית בטוחה מאוד והגמ"ח צפוי לעמוד במתן כל ההלוואות והמענקים במועדים המתוכננים ללא צורך במימון חיצוני, בהתאם למודל הפיננסי המתבקש מתוכניות ארוכות טווח [מצ"ב אישור התוכנית מחברת Wise].

הגמ"ח אינו שולף תוכניות חדשות מהשרוול לפי מצב הרוח, ואינו מתחייב על חשבון עתידם של המצטרפים בלי לחשב באופן מדויק ובטוח לחלוטין שיעמוד בפועל בהתחייבויות. זו הסיבה שהקמת תוכנית זו ארכה למעלה משנה ללא לקיחת סיכונים ועיגולי פינות.

ועדת הכספים בראשות הבנקאי ישראל זיכל מפקחת באופן שוטף על ניהול התוכנית בפועל. הגמ"ח בודק את עצמו באופן יומיומי, כאשר לכל מצטרף לגמ"ח, ידוע לגמ"ח במדויק מקור ההלוואה העתידית.
אישור תמציתי הגמח המרכזי רב גילאי.jpeg

הנורמלי הבודד

משתמש פעיל
העובדה שהגמ"ח מאפשר כעת צירוף ילדים עד 4 שנים לפני החתונה, דווקא מעידה על חוסנו הכלכלי ויכולתו לעמוד בהיקפי הלוואות גדולים בהתראה קצרה.

עם 50 אלף חברים ולמעלה מ-3 מיליארד ש"ח הלוואות שניתנו, הגמ"ח המרכזי הוכיח את אמינותו ויציבותו. ניסיון העבר מלמד כי זוהי האפשרות הטובה הבטוחה והמשתלמת לחתן ילדים.

התוכנית החדשה הוקמה ונבדקה ע"י צוות כלכלנים שבדקו כל תרחיש אפשרי לעתיד הרחוק, ובהם חברת הייעוץ הכלכלי Wise Consulting, רו"ח שחר פלנר וצוות כלכלנים מורחב. על פי הבדיקות המקצועיות התוכנית בטוחה מאוד והגמ"ח צפוי לעמוד במתן כל ההלוואות והמענקים במועדים המתוכננים ללא צורך במימון חיצוני, בהתאם למודל הפיננסי המתבקש מתוכניות ארוכות טווח [מצ"ב אישור התוכנית מחברת Wise].

הגמ"ח אינו שולף תוכניות חדשות מהשרוול לפי מצב הרוח, ואינו מתחייב על חשבון עתידם של המצטרפים בלי לחשב באופן מדויק
מי שילם לחברות הבדיקה ולכלכלנים???
מה אתה בעצם אומר פה? שום דבר חדש!
"אין הנחתום מעיד על עיסתו"....

haiosi

משתמש פעיל
מאוד פשוט! התחרות עם "אושר בכבוד" עושה טוב לכולם....

בדיוק מהסיבה הזו הצטרפתי גם ל"אושר בכבוד", ככל שהתחרות תהיה יותר קשה - התנאים שלנו ישתפרו.
לבינתיים, זה ההשקעה הכי טובה שאפשר לקנות מכספי מעשר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה