הגירסא המיוחדת שלי...

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

חני אבוביץ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י דבורי ליברמן;2461902:
היא מהממת
והסט מקסים
לדעתי תורידי כתום, אבל אולי זה רק עניין של טעם

זה לגמרי עניין של טעם!
אבל תודה על הביקורת,
זה תמיד מקדם

מירי קוגלמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מתוקה!!!
צילום יפהיפה!

בחלק מהתמונות הייתי מאירה עוד קצת את הפנים

niny

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ואאוו מדהים, מדהים, מדהים.

TKTK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איפה מוצאים את השקדיות האלו?

מאלףףףףףףףףףףףף!!!!!!!! או מעלף!!!!!! (ברח לי איך כותבים)

אני צריכה להגשים את החלום! ולקבוע צילומים דחוףףףףףף לבנותי...

buyandsell

משתמש חדש
מכירה וקנייה של לידים בלעדיים לעסקים ולחברות בכל התחומים שיש: לידים להסרת שיער, לידים להסרת משקפיים בלייזר, לידים לנדל"ן, לידים לאיפור, לידים לשיפוצים, לידים לקבלנות, לידים לאינסטלציה, לידים לתיקון מזגנים, לידים לבניית אתרים, לידים לקידום אתרים, לידים לקוסמטיקה, לידים לאסתטיקה, לידים לרפואת שיניים, לידים לקורסים, לידים ללימודים, לידים להפסקת עישון, לידים להשכרת רכב, לידים לליסינג, לידים לרכבים, לידים לביטוח חיים, לידים לביטוח בריאות, לידים לאירועים, לידים לחתונות, לידים לטיפולים פלסטיים, לידים להזרקות, לידים להשקעות, לידים להלוואות, לידים למשכנתאות, לידים לעיצוב פנים, לידים לאדריכלות, לידים לדיאטה, לידים לדיקור סיני, לידים לרופאים, ועוד המון.

אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלנו ולהירשם, אם אתם רוצים למכור לידים תירשמו באתר בתור "מוכר לידים", אם אתם רוצים לקנות לידים אז תרשמו באתר בתור "קונה לידים", ההרשמה חינם:
http://buyandsellcustomers.com/

לשאלות ולהצעות עסקיות אתם מוזמנים לשלוח לנו אימייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה