דרוש מידע הבת שלי המתוקה בת שנה

מחר זה מאוחר

משתמש פעיל
הבת שלי בת השנה העלתה חום ביום חמישי לפני שבוע ויומיים שלשלה והקיאה.
החום ב"ה ירד
אבל ההקאות והשלשולים שלה לצערינו לא פסקו עד עכשיו....
היא ילדה כ"כ שמחה ורגועה
אבל מאז היא בוכה המון המון!!!
ובקושי בקושי ישנה
מצד שני התיאבון שלה שבריא תמיד ב"ה נשאר והיא אוכלת ושותה טוב מאד אפילו יותר מתמיד
יש למישהו רעיון מה זה יכול להיות????????
אשמח לעזרתכם!!!

מוביט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אצלנו ככה הייתה נראית הידבקות בסלמונלה

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai

מחר זה מאוחר

משתמש פעיל
אצלנו ככה הייתה נראית הידבקות בסלמונלה
אמאל'ה
יש לך עוד סימנים כדי לעשות 'אבחנה מבדלת'?
סלמונלה יכולה להשפיע אחרי כ"כ הרבה זמן?
האמת היא שהפעם הראשונה הקיאה את כל הסלט ביצים שאכלה...
אם זכרוני אינו מטעה אותי

אני:)

משתמש צעיר
הבת שלי בת השנה העלתה חום ביום חמישי לפני שבוע ויומיים שלשלה והקיאה.
החום ב"ה ירד
אבל ההקאות והשלשולים שלה לצערינו לא פסקו עד עכשיו....
היא ילדה כ"כ שמחה ורגועה
אבל מאז היא בוכה המון המון!!!
ובקושי בקושי ישנה
מצד שני התיאבון שלה שבריא תמיד ב"ה נשאר והיא אוכלת ושותה טוב מאד אפילו יותר מתמיד
יש למישהו רעיון מה זה יכול להיות????????
אשמח לעזרתכם!!!
הילד שלי ככה היה שבועיים וחצי!!!!!!!!
הרופא לא ראה כלום,
עשינו בדיקות דם ושתן...
ולבסוף-- בקעו לא שתי שיניים:)
אז הלוואי שזה זה,
ותלכו לבדוק הכל, חוובה

מחר זה מאוחר

משתמש פעיל
הילד שלי ככה היה שבועיים וחצי!!!!!!!!
הרופא לא ראה כלום,
עשינו בדיקות דם ושתן...
ולבסוף-- בקעו לא שתי שיניים:)
אז הלוואי שזה זה,
ותלכו לבדוק הכל, חוובה
תודה!!!!
אכן קבענו תור לרופא
אבל לצערינו איבדנו אימון ברופאים
שאומרים "הכל טוב" ושולחים הביתה....

אני:)

משתמש צעיר
רק משו ממממש חשוב- תזהרו שהיא לא תתייבש!!
יש לי אחיין שמאושפז כבר שבוע בבית חולים מוירוס שהביא להתייבשות...
אם היא לא אוכלת טוב בהתאם להקאות..
תכינו לה נוזלים ביתיים- זה מה שהרופא אמר לי לעשות, ואני דווקא סומכת עליו...בתור שליח טוב...
מביאים במזרק מים 200 מ"ל מים עם כפית סוכר וכפית שטוחה מלח, 5 מ"ל כל פעם , כל כמה דק.....
הציל אותנו

מחר זה מאוחר

משתמש פעיל
רק משו ממממש חשוב- תזהרו שהיא לא תתייבש!!
יש לי אחיין שמאושפז כבר שבוע בבית חולים מוירוס שהביא להתייבשות...
אם היא לא אוכלת טוב בהתאם להקאות..
תכינו לה נוזלים ביתיים- זה מה שהרופא אמר לי לעשות, ואני דווקא סומכת עליו...בתור שליח טוב...
מביאים במזרק מים 200 מ"ל מים עם כפית סוכר וכפית שטוחה מלח, 5 מ"ל כל פעם , כל כמה דק.....
הציל אותנו
בכ"א, תודה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה