בקשת תפילה הבן שלי עובר ניתוח - בבקשה תתפללו

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
שלום וברכה,

אני יודעת שאני עשויה להחשף פה לכמה ניקיות שמסתובבות ויתכן שמכירות אותי מכל מיני צמתים בחיים, אבל החלטתי שתפילת הרבים על הבן שלי שווה את זה.

הבן שלי - יצחק בן שושנה רייזל מאושפז כבר שלושה שבועות בגלל דלקת ריאות חריפה ש3 רופאי ילדים שונים לא הצליחו לזהות בזמן (משמיים...).
ב"ה הדלקת נסוגה ומצבו כרגע טוב ויציב. אבל בתקופה בה הדלקת היתה פעילה, היא גרמה לריאה שלו נזקים חמורים, ולכן הוא צריך לעבור ניתוח כדי לנסות לשקם מה שאפשר.
הניתוח יהיה בעזרת השם מחר ב7 בבוקר, ואחריו מחכה לו תקופת התאוששות ושיקום, שה' יעזור שתהיה קצרה ומועילה ככל האפשר.

וכאן אני פונה אל הלב שלכם, ומבקשת - בבקשה תתפללו. אני יודעת שלצערינו יש הרבה מדי בקשות תפילה על חולים, ומעט מדי זמן פנוי, אבל אפילו פרק תהילים אחד יעזור. אפילו ברכת "אשר יצר" בכוונה פעם אחת תוסיף לו זכויות. יש לנו אבא רחום בשמיים, והוא שמח ושומע לכל תפילה שהיא. אז אנא, תקדישו לו אפילו דקה אחת - וה' יעזור שלא תזדקקו לרופאים יותר, אלא רק בנסיבות משמחות, אמן!

פיר

משתמש סופר מקצוען
שלום וברכה,

אני יודעת שאני עשויה להחשף פה לכמה ניקיות שמסתובבות ויתכן שמכירות אותי מכל מיני צמתים בחיים, אבל החלטתי שתפילת הרבים על הבן שלי שווה את זה.

הבן שלי - יצחק בן שושנה רייזל מאושפז כבר שלושה שבועות בגלל דלקת ריאות חריפה ש3 רופאי ילדים שונים לא הצליחו לזהות בזמן (משמיים...).
ב"ה הדלקת נסוגה ומצבו כרגע טוב ויציב. אבל בתקופה בה הדלקת היתה פעילה, היא גרמה לריאה שלו נזקים חמורים, ולכן הוא צריך לעבור ניתוח כדי לנסות לשקם מה שאפשר.
הניתוח יהיה בעזרת השם מחר ב7 בבוקר, ואחריו מחכה לו תקופת התאוששות ושיקום, שה' יעזור שתהיה קצרה ומועילה ככל האפשר.

וכאן אני פונה אל הלב שלכם, ומבקשת - בבקשה תתפללו. אני יודעת שלצערינו יש הרבה מדי בקשות תפילה על חולים, ומעט מדי זמן פנוי, אבל אפילו פרק תהילים אחד יעזור. אפילו ברכת "אשר יצר" בכוונה פעם אחת תוסיף לו זכויות. יש לנו אבא רחום בשמיים, והוא שמח ושומע לכל תפילה שהיא. אז אנא, תקדישו לו אפילו דקה אחת - וה' יעזור שלא תזדקקו לרופאים יותר, אלא רק בנסיבות משמחות, אמן!
אנא פתחו תהילים ואל כביר לא ימאס תפילת רבים

פרק קכד:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי ד' שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל: ב) לוּלֵי ד'שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם: ג) אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ: ד) אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ: ה) אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים: ו) בָּרוּךְ ד' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם: ז) נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ: ח) עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם ד' עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה