דרוש מידע הבחירות בארצות הברית, איך בוחרים? ותתפללו על דונלד טראמפ! (¬_¬ )

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

Nefesh

משתמש רשום
פנסילבניה - 20
פער: 330 אלף קול לטובת טראמפ. נשאר לספור: מליון ו 38 אלף קול. ביידן צריך מתוכם בשביל לנצח 690 אלף קול.
לא סביר
למה לא סביר?
זה מאוד מאוד הגיוני..... להשיג 690 אלף מתוך מעל מליון.....
בפרט שכל הזמן היחס מצטמצם לטובת ביידן.

לא סתם מטה טראמפ מיהר להכירוז על נצחון בפנסילבניה.....

נערך לאחרונה ב:

יערי

משתמש מקצוען
קצת חיזוק...
מי שזוכר את הבחירות של אל גור מול בוש, כמה שקיוינו שאל גור הדמוקרטי וסגנו ליברמן היהודי יזכו,
היו אז ימים טרופים של דיונים משפטיים סביב פלורידה, ובסוף היא נפלה לבוש.
ומה היה בסוף, התברר שבוש היה אחד מהנשיאים הטובים ביותר לישראל, הוא נתן אז תמיכה מסיבית בישראל גם בתקופת חומת מגן ועבד יד ביד עם שרון.

MISCHAKIM

משתמש רשום
יודעים מה כייף בבחירות באמריקה?
שהציבור כולו מאוחד במטרה אחת, שטראמפ ינצח.
מרגיש לי שזה יוצר אחדות, והרבה אווירה טובה.
יודעים מה?
עצם זה שהאשכול הזה, שיכול היה להגרר להרבה מקומות לא נעימים, כמו אשכולות בחירות אחרים- והוא נשאר במקום שהוא.
רק על זה צריך לומר תודה לה'.

HP מעצבת

משתמש מקצוען
יודעים מה כייף בבחירות באמריקה?
שהציבור כולו מאוחד במטרה אחת, שטראמפ ינצח.
מרגיש לי שזה יוצר אחדות, והרבה אווירה טובה.
יודעים מה?
עצם זה שהאשכול הזה, שיכול היה להגרר להרבה מקומות לא נעימים, כמו אשכולות בחירות אחרים- והוא נשאר במקום שהוא.
רק על זה צריך לומר תודה לה'.
וואו,
כל כך נכון

אליז

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
קצת חיזוק...
מי שזוכר את הבחירות של אל גור מול בוש, כמה שקיוינו שאל גור הדמוקרטי וסגנו ליברמן היהודי יזכו,
היו אז ימים טרופים של דיונים משפטיים סביב פלורידה, ובסוף היא נפלה לבוש.
ומה היה בסוף, התברר שבוש היה אחד מהנשיאים הטובים ביותר לישראל, הוא נתן אז תמיכה מסיבית בישראל גם בתקופת חומת מגן ועבד יד ביד עם שרון.
ביידן בכלל לא רלוונטי, מי שתנהל את העניינים היא קמלה האריס, והיא שפוטה של צורר היהודים אובמה ימ"ש

אליז

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ירד במאתיים אלף מלפני דקה, איך זה יכול להיות???
1604525282020.png

דיוק רב

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
האם יש סיבה למה לא הכריזו בAP (המצוטט בגוגל) את מישיגן לכחולה. כבר ספרו 99 והפער יותר מאחוז. למה מתעכבים?

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
האם יש סיבה למה לא הכריזו בAP (המצוטט בגוגל) את מישיגן לכחולה. כבר ספרו 99 והפער יותר מאחוז. למה מתעכבים?
הם מנסים למתוח את הפער ליותר כדי שלא יריבו. רק לא ברור איך הפער צומח מ0.6 ל1.3 תוך כדי האחוז האחרון.

זושא כץ

משתמש מקצוען
מי שזוכר הסיבה שגרמה לזה
אלו אירועי ה11 בספטמבר
לא נראה לי כדאי עוד פעם...

אבל הרעיון הוא נכון...
'לב מלכים ושרים ביד ה' '

אליז

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ביידן בנאום כעת - ״אני לא מכריז עכשיו על ניצחון, אבל מאמין שאחרי ספירת הקולות אהיה הנשיא. זה ברור שאנחנו מנצחים במספיק מדינות כדי להגיע ל-270 אלקטורים. כל קול חייב להיספר״.
גם את הקולות ששרפתם לטראמפ?

צצצ

משתמש מקצוען
הוכרז מישגן לבידן (לא בגוגל עדין)
צפוי עתירות ענק לבית המשפט בכל המדינות שהוכרע בפחות מ1%

אייזי

משתמש מקצוען
שאלת תם אם ביידן לקח את מישיגן אז הסיפור גמור גם אם טראמפ לוקח את כל שאר המדינות יש לו רק 268 (כי גם בנואדה זה פער שא"א לצמצם)
משהוא יכול ללומר לי למה אני טועה?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה