התייעצות הבו עצה!! סוכות כבר כאן

בוחר בעילום שם

משתמש פעיל
אשמח מאוד לקבל את חכמת ההמונים
לנו יש סוכה במרפסת הבית הפתוחה ל3 כיווני אויר עם סורגים, עדיין לא מצאנו פתרון איך לכסות את המעקים מפני הרוח והשמש [בעיקר שמש! ב4 בבוקר מתחיל האור ובעלי והילדים עושים השכמה.. צריך שיהיה אטום ממש].
בנוסף, חשוב לי מאוד שתהיה לי אפשרות לפחות בא' מהכיוונים לפתוח מידי פעם את ה???... להנות מהנוף והאויר
בבקשה תנו עצות מנסיון!
תודה מראש

לא מאוחר

משתמש מקצוען
לנו יש סוכה במרפסת הבית הפתוחה ל3 כיווני אויר עם סורגים, עדיין לא מצאנו פתרון איך לכסות את המעקים מפני הרוח והשמש [בעיקר שמש! ב4 בבוקר מתחיל האור ובעלי והילדים עושים השכמה.. צריך שיהיה אטום ממש].
בנוסף, חשוב לי מאוד שתהיה לי אפשרות לפחות בא' מהכיוונים לפתוח מידי פעם את ה???... להנות מהנוף והאויר
בבקשה תנו עצות מנסיון!
תודה מראש
אתם לא מקיפים עם דפנות מעץ?

נעזר1000

משתמש רשום
חשוב לי מאוד שתהיה לי אפשרות לפחות בא' מהכיוונים לפתוח מידי פעם את ה???... להנות מהנוף והאויר
בבקשה תנו עצות מנסיון!
מכיר מישהו עם מרפסת סורגים בקומה גבוהה שבאחד הקירות הוא שם וילון נפתח וכך יש גם את האפשרות של פרטיות (לילה) וגם את האפשרות לפתוח ולראות את הנוף,
כמובן זה תלוי כמה שכנים יכולים להסתכל פנימה כי בסוף זה משאיר קיר שלם פתוח, אבל אפשר לשלב ולעשות וילון רק לחלק העליון / תחתון / חצי קיר.

מ.מ.א.א

משתמש צעיר
אנחנו עושים סוכה במרפסת כולה דפנות ו 2 דפנות שלה נפתחים עם צירים כמו 2 דלתות
זה מכניס ממש אויר כשפותחים
מצד השמש אפשר אולי להוסיף איזה וילון אטום מאוד מאיקאה -נקרא וילון האפלה

בוחר בעילום שם

משתמש פעיל
מכיר מישהו עם מרפסת סורגים בקומה גבוהה שבאחד הקירות הוא שם וילון נפתח וכך יש גם את האפשרות של פרטיות (לילה) וגם את האפשרות לפתוח ולראות את הנוף,
כמובן זה תלוי כמה שכנים יכולים להסתכל פנימה כי בסוף זה משאיר קיר שלם פתוח, אבל אפשר לשלב ולעשות וילון רק לחלק העליון / תחתון / חצי קיר.
יש לנו רוחות מטורפות מכל הכיוונים כך שוילון לא נראה לי יעמוד בזה, אין אף אחד שרואה אבל לא פתרנו את בעיית השמש
אנחנו עושים סוכה במרפסת כולה דפנות ו 2 דפנות שלה נפתחים עם צירים כמו 2 דלתות
זה מכניס ממש אויר כשפותחים
מצד השמש אפשר אולי להוסיף איזה וילון אטום מאוד מאיקאה -נקרא וילון האפלה
אין דפנות בגובה המדובר, אנחנו מחפשים משהו שגם יעמוד ברוח וגם יאטום, שנה שעברה קנינו ברזנטים לפי מידה אבל א. העבודה לא מצדיקה את זה ב. כל הלילה הברזנטים התנופפו ברוח ג. הסוכה הייתה מידי סגורה לנוף

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
יש לנו רוחות מטורפות מכל הכיוונים כך שוילון לא נראה לי יעמוד בזה, אין אף אחד שרואה אבל לא פתרנו את בעיית השמש

אין דפנות בגובה המדובר, אנחנו מחפשים משהו שגם יעמוד ברוח וגם יאטום, שנה שעברה קנינו ברזנטים לפי מידה אבל א. העבודה לא מצדיקה את זה ב. כל הלילה הברזנטים התנופפו ברוח ג. הסוכה הייתה מידי סגורה לנוף
איזה גובה הסוכה?
אפשר לשים דפנות לרוחב?

מ.מ.א.א

משתמש צעיר
מה הכוונה אין דפנות בגובה המדובר?
דפנות זה הדבר הכי מגן שיש בסוכה -בהשוואה לבד /ברזנט
וילון האפלה אפשר לשים כתוספת לדפנות וכך יש בחירה לסגור את הוילון בהתאם לשמש /ללילה

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
האפלה לא תהיה כל עוד יש סכך בסוכה.
אלא אם כן הוא ממש צפוף.

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
סוכך מסך למרפסת
או סגירת פרגולה בשמשונית

דרור יקרא

משתמש פעיל
בבקשה תנו עצות מנסיון!
תודה מראש
לנו יש סוכה עם חלונות + פלסטיק במקום זכוכית על מסילות +ווילון בשביל השמש(לא ישנים בסוכה הזאת)
והנוף.... אי אפשר אפילו להסביר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה