midjourney האתר הרשמי של מידג'רני נפתח! אין צורך בחשבון דיסקורד

תיקון קוראים

משתמש פעיל
מידג'רני הפכה את ממשק האינטרנט שלה לזמין לכל המשתמשים
בנוסף, האפשרות ליצירת תמונות ניסיון בחינם חזרה!

ניתן להיכנס לאתר כאן:

אין צורך בחשבון דיסקורד, ניתן להתחבר מחשבון גוגל, ולעבוד באופן מלא דרך האתר!

1724289588570.png

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
בשורה טובה
יישר כח על המידע

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אצלי כתוב לא ניתן לגשת לאתר זה
עוד מישהו?
(לי יש נתיב)

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
הבשורה היא:
ההסבר פשוט מדי - עד היום זה היה זמין תחילה רק למי שיצר מעל 1000 תמונות בשרת הדיסקורד, שחסום בכל הסינונים. האפשרות הזאת היתה כרוכה בתשלום.
אח"כ הורידו את הרף ואיפשרו ליצור באתר גם לאלו שיצרו לפחות 100 תמונות בדיסקורד, אשר חסום כאמור במרבית הסינונים, ועדיין האפשרות הזו הייתה זמינה רק בתשלום.
לפני מספר ימים הורידו את הרף ואיפשרו ליצור באתר גם לאלו שיצרו לפחות 10 תמונות בדיסקורד, אשר חסום כאמור במרבית הסינונים, ועדיין האפשרות הזו הייתה זמינה רק בתשלום.
הבשורה כעת שניתן ליצור בממשק שלהם ללא צורך להיכנס לדיסקורד, וזה פתוח לכולם להתנסות (25 תמונות בחינם) - גם ללא תשלום.

תיקון קוראים

משתמש פעיל
ההסבר פשוט מדי - עד היום זה היה זמין תחילה רק למי שיצר מעל 1000 תמונות בשרת הדיסקורד, שחסום בכל הסינונים. האפשרות הזאת היתה כרוכה בתשלום.
אח"כ הורידו את הרף ואיפשרו ליצור באתר גם לאלו שיצרו לפחות 10 תמונות בדיסקורד, אשר חסום כאמור במרבית הסינונים, ועדיין האפשרות הזו הייתה זמינה רק בתשלום.
הבשורה כעת שניתן ליצור בממשק שלהם ללא צורך להיכנס לדיסקורד, וזה פתוח לכולם להתנסות (25 תמונות בחינם) - גם ללא תשלום.
רק שכחת שלב אחד בציר הזמן:
אח"כ הם הורידו את הרף למי שיצר 100 תמונות, ורק בשבועות האחרונים הם הורידו את הרף ל-10 באופן רשמי (למרות שבפועל זה לא עבד)

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
כמה שחיכינו לזה, בפועל זה מאכזב מאוד במה שקשור ליהדות. המודל החדש של גוגל אותנטי הרבה יותר
ואולי התחרות שנוצרה בשוק היא מה שהלחיצה את מידג'רני...

תיקון קוראים

משתמש פעיל
כמה שחיכינו לזה, בפועל זה מאכזב מאוד במה שקשור ליהדות. המודל החדש של גוגל אותנטי הרבה יותר
ואולי התחרות שנוצרה בשוק היא מה שהלחיצה את מידג'רני...
אכן. אתמול גם הוצג מודל ideogram 2.0 שמציג ביצועים טובים יותר משאר המודלים במספר מדדים.
בנוסף, בחודש האחרון שוחרר מודל קוד פתוח חדש בשם flux עם ביצועים פנטסטיים.

למידג'רני בהחלט יש ממה להילחץ. למעשה, לראשונה מזה שנה וחצי - היא איבדה את ההובלה בלי שום ספק

שרה X

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בנוסף, בחודש האחרון שוחרר מודל קוד פתוח חדש בשם flux עם ביצועים פנטסטיים.
אני לא התרשמתי בינתיים מפלאקס, ניסיתי ליצור איתו תמונה לאתגר של היום, הביא לי ביצוע הכי גרוע:
1724361020612.png

ובgetimg, הימני flux השמאלי מודל Essential v2, אומנם לא ביצוע גרוע, אבל ברור שיש להם עוד הרבה מה להשתפר בשביל להקרא פנטסטיים
1724361375335.png

שרה X

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני לא התרשמתי בינתיים מפלאקס, ניסיתי ליצור איתו תמונה לאתגר של היום, הביא לי ביצוע הכי גרוע:
צפה בקובץ המצורף 1749109
ובgetimg, הימני flux השמאלי מודל Essential v2, אומנם לא ביצוע גרוע, אבל ברור שיש להם עוד הרבה מה להשתפר בשביל להקרא פנטסטיים
צפה בקובץ המצורף 1749119
עוד השוואה flux pro מול dalle3:
1724361909966.png

1724361953030.png

תיקון קוראים

משתמש פעיל
כשכתבתי שהביצועים של flux פנסטסטיים, כתבתי את זה אחרי התנסות אישית של עשרות תמונות ופרומפטים שונים, וצפייה במאות תמונות שנוצרו על ידי אחרים. לאחר כל זאת, אני יכול להגיד כמעט ללא ספק שמדובר במודל הכי טוב היום מבחינת דבקות בהנחיות ויצירת תמונות ריאליסטיות.

חשוב גם לשים לב שיש למודל 3 גדלים pro, dev ו-schnell. את השתמשת בגרסה הקטנה ביותר והפחות איכותית כמובן.
כמו כל מודל אחר, צריך לדעת איך לכתוב הנחייה בשבילו!

מצורפות כמה דוגמאות קטנות כדי שיהיה ברור כמה הוא "פנטסטי"...
image.png
cat-riding-dog-v0-qh3eatfq4fid1.png

flux-is-a-playground-for-wild-ideas-v0-495gtccl3tid1.png

cantankerous-prompts-v0-ujgwi5fvtvid1.png
egged-worlds-made-with-flux-1-dev-v0-hx5u9kzzn1id1.png
my-best-works-in-flux-dev-all-photos-are-high-quality-and-v0-gox3bk5a6hid1.png
1724362553858.png

נערך לאחרונה ב:

תיקון קוראים

משתמש פעיל

ספריית

משתמש חדש
אצלי כתוב לא ניתן לגשת לאתר זה
עוד מישהו?
(לי יש נתיב)
לי יש נתיב ופתוח לי מידג'רני גם בדיסקורד אני עליו שנה וחצי ואפילו יותר,
בתמונות יהודיות צריך להתאמץ כדי שיוציא משהו טוב מה שבשאטרסטוק ובDALL E בקלות ותוצאות טובות בהרבה

נערך לאחרונה ב:

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
תודה ענקית!!!
באמת בשורה טובה :)
רק שאלה, למה אני לא רואה יצירות שנעשו במידג'רני, כאן בפרוג? הרי לא כולם כאן בנטפרי...?

שרה X

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני שם לב שההנחייה שלך מורכבת מקטעי משפטים - זה לא מומלץ בכלל! כל המודלים החדשים כיום, כולל מידג'רני, תומכים בכתיבה בשפה טבעית ולא ברשימה של דברים מופרדת בפסיקים
במבחן המציאות, הפרומפט אותו פרומפט, והתמונה הזו יוצרה במודל flux pro

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צו

א שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ שִׁירוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב שִׁירוּ לַיי בָּרְכוּ שְׁמוֹ בַּשְּׂרוּ מִיּוֹם לְיוֹם יְשׁוּעָתוֹ:ג סַפְּרוּ בַגּוֹיִם כְּבוֹדוֹ בְּכָל הָעַמִּים נִפְלְאוֹתָיו:ד כִּי גָדוֹל יי וּמְהֻלָּל מְאֹד נוֹרָא הוּא עַל כָּל אֱלֹהִים:ה כִּי כָּל אֱלֹהֵי הָעַמִּים אֱלִילִים וַיהוָה שָׁמַיִם עָשָׂה:ו הוֹד וְהָדָר לְפָנָיו עֹז וְתִפְאֶרֶת בְּמִקְדָּשׁוֹ:ז הָבוּ לַיי מִשְׁפְּחוֹת עַמִּים הָבוּ לַיי כָּבוֹד וָעֹז:ח הָבוּ לַיי כְּבוֹד שְׁמוֹ שְׂאוּ מִנְחָה וּבֹאוּ לְחַצְרוֹתָיו:ט הִשְׁתַּחֲווּ לַיי בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ חִילוּ מִפָּנָיו כָּל הָאָרֶץ:י אִמְרוּ בַגּוֹיִם יי מָלָךְ אַף תִּכּוֹן תֵּבֵל בַּל תִּמּוֹט יָדִין עַמִּים בְּמֵישָׁרִים:יא יִשְׂמְחוּ הַשָּׁמַיִם וְתָגֵל הָאָרֶץ יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ:יב יַעֲלֹז שָׂדַי וְכָל אֲשֶׁר בּוֹ אָז יְרַנְּנוּ כָּל עֲצֵי יָעַר:יג לִפְנֵי יי כִּי בָא כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בֶּאֱמוּנָתוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

צור את הרגע • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה