משנת יוסף האשכול המרכזי של "משנת יוסף"

זהבית87

משתמש מקצוען
בשבוע של סוכות אין מכירה?

ציטוט:
לתשומת ליבכם שתי מכירות פתוחות במקביל לשבועיים הקרובים ויסגרו להזמנות השבוע. במכירה הזו הזמנת הפירות וירקות היא לערב יום הכיפורים. בכדי להזמין פירות וירקות לראש השנה עליכם להיכנס למכירה השניה ולהזמין זאת. המערכת תפתח להזמנות פעם נוספת לשבוע ערב סוכות ב ח' תשרי

ללדת אחרת

משתמש פעיל
ציטוט:
לתשומת ליבכם שתי מכירות פתוחות במקביל לשבועיים הקרובים ויסגרו להזמנות השבוע. במכירה הזו הזמנת הפירות וירקות היא לערב יום הכיפורים. בכדי להזמין פירות וירקות לראש השנה עליכם להיכנס למכירה השניה ולהזמין זאת. המערכת תפתח להזמנות פעם נוספת לשבוע ערב סוכות ב ח' תשרי
מכאן לומדים להסתכל על מה מסמנים וי גם כשממהרים להזמין חזה עוף לפני שייגמר.... :)

אסתיס

משתמש מקצוען
ציטוט:
איפה הציטוטים האלה? אני אף פעם לא רואה הודעות מסודרות באתר.

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איפה הציטוטים האלה? אני אף פעם לא רואה הודעות מסודרות באתר.
כשאת נכנסת למכירה הם מבקשים לסמן וי על כל מיני הודעות- ושם כתוב את הדברים האלה

stk

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהו יודע האם מכנסי אלגנט כחולים לילדים זהים למכנסי החליפה הכחולים שלהם?

ruth smile

משתמש רשום
D I G I T A L
מי שמתכנן לקנות סיר נינג'ה גריל חשמלי מהמכירה של משנת יוסף, יש לי למכירה את אותו דגם עם אחריות חדש מהאריזה
אני ימכור אותו ב 720 במקום 795

ruttynext שטרודל גימיל..

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פעם ראשונה שלי
יש לי 2 שאלות
  1. שמתי כמה פריטים בעגלה - איך אני משלמת? אני רוצה למחוק את פרטי האשראי שלי מהאתר
  2. הזמנתי כמה דברים דל "המכירה לבית ולסוכה" אם אני מזמינה ירקות אני צריכה לשלם שוב 5 ש"ח על השרות? זה כבר לא שווה....

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
פעם ראשונה שלי
יש לי 2 שאלות
  1. שמתי כמה פריטים בעגלה - איך אני משלמת? אני רוצה למחוק את פרטי האשראי שלי מהאתר
אין אפשרות להזמין ללא פרטי אשראי
  1. הזמנתי כמה דברים דל "המכירה לבית ולסוכה" אם אני מזמינה ירקות אני צריכה לשלם שוב 5 ש"ח על השרות? זה כבר לא שווה....
כל מכירה זה 5 שח (גם אם הזמנתם מוצר אחד)
אם לא שווה לכם אל תזמינו

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה