משנת יוסף האשכול המרכזי של "משנת יוסף"

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

hugh

משתמש חדש
מה קורה אם לא הגעתי אתמול לקחת המוצרים שהזמנתי עד אחד וחצי בבוקר ואז לא נשאר כלום
הלך הכסף?

שיפי בר

משתמש צעיר
תלוי איפה אתם גרים:
* בעיר שמנהל האזור לוקח את הדברים ביום המכירה - אין מה לעשות מול מנהל התחנה , אלא להתקשר לשרות הלקוחות ולהזדכות על חלק מהמוצרים (בניקוי מס)
*בעיר שמנהל האזור לא לוקח את הדברים שנשארו בסוף המכירה - אפשר בהחלט לדבר עם מנהל התחנה ולשאול היכן הוא מאחסן את הברים וללכת לחפש את המוצרים שלכם
(מנהלי התחנה לא מחויבים לתתשירות לאחר יום המכירה , אך יש הרבה מהם עם לב טוב ורצון לעזור והם יעשו זאת בשמחה)
חשוב לדעת:
ניתן תמיד לברר אצל מנהל התחנה לגביי מוצרים שממילט נגמרו בשעת המכירה , כי במידה ויש כאלו - הזיכוי מתבצע באופן מלא - 100%
בהצלחה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים

שיפי בר

משתמש צעיר
ניסיתי להעביר כאן בקובץ אך הוא לא נותן ורושם שזה קובץ גדול מידי להעברת סרטון בפרוג
אם יש משהו שמצליח לעקוף את זה ולפתוח בצורה אחרת למען המתוכתבים כאן - זה יהיה נפלא
לגביי השאלה מה רואים בסרטון? מגיעה מישהי חילוניה מערוץ 13 לאחת התחנות תוך כדי מכירה , מסריטים את השטח בזמן אמת ומראים איך אנשים באים ובעזרת הדף אוספים את המוצרים שלהם
היא לוקחת מאנשים מוצרים שהזמינו , בודקת בדף מה המחיר שהם שילמו וסורקת את ברקוד המוצר - מיד עולה לה באייפון המוצר עם הברקוד במגוון רחב של סופרים שונים
כל המוצרים שהיא בדקה - משנת יוסףזולים וחלקם אפילו בפער גדול
היא מסכמת שם שהחילונים צריכים ללמוד מהחרדים איך עושים קניות בזול וחוסכים את בשירות , הארנונה והמיזוג

שבת

משתמש פעיל
אתמול הגעתי בסוף המכירה וחלק מהדברים לא היו, מנהל התחנה כבר הלך עוד לפני שהסתיים זמן החלוקה ולא היה לי למי לפנות כתבתי למשנת יוסף במייל ואז הם מחזירים מייל אוטומטי שרק דרך מנהל התחנה ועו, מה אני צריכה לעשות?

דוד פרידמן השני

משתמש מקצוען
אתמול הגעתי בסוף המכירה וחלק מהדברים לא היו, מנהל התחנה כבר הלך עוד לפני שהסתיים זמן החלוקה ולא היה לי למי לפנות כתבתי למשנת יוסף במייל ואז הם מחזירים מייל אוטומטי שרק דרך מנהל התחנה ועו, מה אני צריכה לעשות?
לדבר עם מנהל התחנה בשבוע הבא.

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לא יודע אבל ממש לאחרונה התחלתי לקחת במשנת יוסף
בשבוע הראשון מוצר אחד היה חסר
בשבוע השני מוצר אחד היה עם עובש
בשבוע השלישי שני מוצרים היו חסרים
זה תמיד ככה?

שבת

משתמש פעיל
כן אבל ככל הנראה שבוע הבא אני לא יזמין ואח"כ טבע האדם לשכוח וממש חבל לי

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
ניסיתי להעביר כאן בקובץ אך הוא לא נותן ורושם שזה קובץ גדול מידי להעברת סרטון בפרוג
אם יש משהו שמצליח לעקוף את זה ולפתוח בצורה אחרת למען המתוכתבים כאן - זה יהיה נפלא
לגביי השאלה מה רואים בסרטון? מגיעה מישהי חילוניה מערוץ 13 לאחת התחנות תוך כדי מכירה , מסריטים את השטח בזמן אמת ומראים איך אנשים באים ובעזרת הדף אוספים את המוצרים שלהם
היא לוקחת מאנשים מוצרים שהזמינו , בודקת בדף מה המחיר שהם שילמו וסורקת את ברקוד המוצר - מיד עולה לה באייפון המוצר עם הברקוד במגוון רחב של סופרים שונים
כל המוצרים שהיא בדקה - משנת יוסףזולים וחלקם אפילו בפער גדול
היא מסכמת שם שהחילונים צריכים ללמוד מהחרדים איך עושים קניות בזול וחוסכים את בשירות , הארנונה והמיזוג
לדעתי פחות רלוונטי לציבור החרדי כי צריך להשוות בין הצורכניות החרדיות כמו יש חסד שערי רווחה וכו'

mirih

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
משהו כאן הזמין מצעים??
הם נוחים? מתקמטים? צבע יורד?

אשמח לדעה.
תודה!

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
איך הסחורה של ארבעת המינים ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה