האם קיים קורס מומלץ בנושא עריכה תורנית: עימוד, תחביר, חיפוש במאגרים תורניים, וכו'.

יהודי טוב לב

משתמש חדש
עריכה תורנית
אני מאוד מתעניין בתחום העריכה תורנית השאלה במה צריך להתמקצע והאם קיים קורס לנעדרי השכלה ובגרויות שמשלבים את כל התחומים שצריך להתמקצע בהם בעריכה תורנית. הסגנון שלי בסדר גמור בכתיבה תורנית הייתי מאוד מעוניין להתמקצע השאלה אם זה אפשרי והאם יש אפשרות ללמוד את התחום בצורה מקצועית בקורס מסודר למתחילים אודה מאוד למי שייתן לי מידע בנושא.

המחבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ועריכה תורנית לא קשורים זה לזה, קורס עימוד בפרוג הוא מקצועי ומומלץ אבל תצא משם מעמד לא עורך

יהודי טוב לב

משתמש חדש
עריכה תורנית
נכון אבל הבנתי שמומלץ לעורך תורני להתמקצע גם בתחומי המחשב השאלה היא אם קיים קורס שמתמקד בעיקר בעריכה תורנית ושאפשר לרכוש בו מיומנות במקצועות המחשב.
מה שבעיקר חשוב לי זה לקבל מידע על קורס מומלץ המשלב טיפים מעשיים וכללים חשובים בעריכה תורנית מאוד יעזור לי
לקבל הכוונה בנושא מי שיודע על קורס מקצועי בנושא עריכה תורנית אודה לו מאוד אם ישאיר כן פרטים להרשמה.

נערך לאחרונה ב:

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
@יהודי טוב לב לי לא ידוע על קורס מהסוג שאתה מחפש.

הנושא נידון בעבר בארוכה כאן בפורום. תנסה לחפש באשכולות הישנים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה