שאלה האם ניתן לבוא לאתר בנייה לראות אם יש חלל?

artline

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
רכשנו דירה במסגרת מחיר למשתכן ברמות (בקומה -5)
לפי התרשימים היה נראה שיש שם חלל גדול שנוכל לנצל אבל אדריכלית שדיברתי איתה אמרה שכדאי מאוד לראות את המקום בשלב החפירות והשלד כדי לדעת בפני מה אנחנו עומדים אחרי שזה היהיה בנוי
כלומר לדעת אם אכן כל החלל חפור ועד כמה וכו'
אז שאלתי היא:
באיזה שלב לבוא - עכשיו זה שלב היציקה של הקומה הזו
אם יש כאן מישהו שיכול להחכים אותי אם יש מה לבוא עכשיו
ועוד יותר אם יש כאן בעל/ת מקצוע שתדע לבדוק לי את השטח בתשלום כמובן
מייל: 5816393l✨gmail.com

S

משתמש פעיל
מניסיון שלי בפרויקטים של מחיר למשתכן- מומלץ לדבר עם מנהל העבודה באתר,
קשה לי להאמין שיתנו לכם להכניס משהו ע"מ לבדוק את המקום, בטח לא בשלב יציקות.
יתכן שעכשיו תראו חלל- אבל הקבלן ישתמש בזה לאחסון פסולת בניה
והריקון של המקום אח"כ יגרור עלויות גבוהות ויכול להיות שבשרטוט מופיע חלל רק כי בתוכנית מכר השמיטו את הסימון של האדמה האחורית.

משפחה מאושרת

משתמש רשום
גם אם יש חלל הוא לא מוצמד לדירה הזו כך שסביר להניח שיש לקבל את רשות כלל הדיירים כדי לספח אותו
מלבד זאת שפעמים רבות הקבלנים מוכרים את החללים הללו במחיר מלא - אך בפרויקטים של מחיר למשתכן מניח שפחות יש גמישות לאפשר את זה.

artline

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מניסיון שלי בפרויקטים של מחיר למשתכן- מומלץ לדבר עם מנהל העבודה באתר,
קשה לי להאמין שיתנו לכם להכניס משהו ע"מ לבדוק את המקום, בטח לא בשלב יציקות.
יתכן שעכשיו תראו חלל- אבל הקבלן ישתמש בזה לאחסון פסולת בניה
והריקון של המקום אח"כ יגרור עלויות גבוהות ויכול להיות שבשרטוט מופיע חלל רק כי בתוכנית מכר השמיטו את הסימון של האדמה האחורית.
תודה על המענה!
איך מדברים עם מנהל העבודה באתר - פשוט לבוא לשם?
גם אם יש חלל הוא לא מוצמד לדירה הזו כך שסביר להניח שיש לקבל את רשות כלל הדיירים כדי לספח אותו
מלבד זאת שפעמים רבות הקבלנים מוכרים את החללים הללו במחיר מלא - אך בפרויקטים של מחיר למשתכן מניח שפחות יש גמישות לאפשר את זה.
מי אמר שהחלל לא מוצמד לדירה הזו?
לפי התכניות שראינו האדריכלית אמרה לי שהוא מוצמד.

S

משתמש פעיל
יצירת קשר עם מנהל העבודה- אולי דרך משרד הקבלן יתנו לכם פרטים, להגיע מקום- אפשרי- אבל לא בטוח שיתנו לכם להיכנס ולפגוש אותו.
מוצמד לדירה= קיים כחלק מהדירה- הקבלן מכר לכם דירה+ חלל, במקרים כאלו החלל יחסית מסודר
עם יציקה של רצפה ותקרה וקירות היקפיים- בלי גימורים של טיח/חשמל/ריצוף
במקרה שלכם החלל כנראה לא מוצמד.

משפחה מאושרת

משתמש רשום
בכל מקרה עדיף לכם לא לספר לו ברחל בתך הקטנה למה אתם רוצים לבוא לראות, הם יכולים לעשות לך בעיות גם במידה והשכנים יסכימו שתספחו חלל שקיים אליכם. מומלץ מאוד לקחת מישהו שמבין ויודע לראות את הדברים כי חבל שתלכו לחינם. בכל מקרה לא הייתי בונה על חלל גם אם הוא בטוח קיים כעיצוב בלעדי של הדירה אלא כאופציית סיפוח לעתיד הקרוב או הרחוק בגלל שלא בהכרח שהשכנים יסכימו שתספחו אותו אליכם, או שתדרשו לשלם עליו לשכנים וכו'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה