מרקים האם מתאים היום לאכול מרק אפונה, או שזה רק ליום חורפי?

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
מרק אפונה היה יכול להיות נהדר עם שאריות קורנדביף, בשביל לא לזרוק שאריות מהחג הכנתי נזיד/מרק ירקות עשיר ובתוכו כל אחד מכניס קוביות קורנדביף שנשאר מהחג.
IMG_20231002_131914~2.jpg

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
אנחנו אוכלים מרקים כל השנה, כולל מרק אפונה

חברים

משתמש פעיל
ממש לא איכפת לי מה כל אחד אוכל/עושה! פשוט יש לי כמה סוגים של מרקי ירקות. רציתי לגוון לכבוד האורחים והיות שאצלנו אפונה יותר בחורף אוכלים.
מובן?!

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מעולם לא הצלחתי להבין את סוג השאלות הללו....
מתאים לך לאכול מרק- תאכלי! לבריאות , מה מענין אותך מה אני / היא / הוא חושב על מרק היום?
מה מפריע לך שהוא שואל?
את רוצה תעני לא אז לא אל תקטלי אחרים על מה שהם בחרו לשאול!!

גינצלה

משתמש פעיל
שאלה לאלופות במרק אפונה:
למה לא מתרככים לי האפונים.? זה אמור להסמיך ולהתרכך...
בישלתי שעתיים.
מה הסיבה?

שפעל'ה - קייטרינג

קייטרינג בוטיק לאירועים ומוסדות
מנוי פרימיום
שאלה לאלופות במרק אפונה:
למה לא מתרככים לי האפונים.? זה אמור להסמיך ולהתרכך...
בישלתי שעתיים.
מה הסיבה?
אפונה יבשה חייבת השריה של לפחות 12 שעות ואפילו יותר במים שמכסים לגמרי והאפונה גדלה פי 3 בערך ממה שהיתה בחבילה , שמעתי פעם שגם הערך התזונתי שלה מועשר יותר אחרי השריה
והבישול? היא יוצאת רכה נימוחה ונמסה למרק סמיך ומשובח .. כמובן אפשר עם עוד ירקות רגילים ועליים..
לפי טעמכם האישי

saralulu

משתמש מקצוען
אני מאד אוהבת מרקים עם שקדי מרק כמובן, ואם צריך בשביל זה מזגן אז למה לא?
זה מרגיע ונעים וגם טעים :)

מיגו דאי בעי שתיק

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
גם אני הכנתי אתמול
אם זה טעים אז למה לא...
זה שיש סיבה לאכול את זה בקיץ לא אומר שזה סיבה לא לאכול את זה בחורף!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה