האם משרד החינוך מחייב אותכם וואטסאפ?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

האם המנהלת רשאית לפטר/לא לקבל עובדת - מסיבה: "שאין לה וואטסאפ"?

• סה"כ מצביעים
    90

טלמון

משתמש רשום
תודה על כל הדיון לפחות מעודד שהרבה באותה סירה :)
ספציפית אלי אני מחנכת ובכיתה קטנה כבר הרבה שנים בממד, היחס מול ההנהלה בסדר לגמרי .. אני עובדת ללא הפסקה להתעדכן כל הזמן מה הודיעו ומה צריך כדי לא לפספס , וזמינה על המייל בבית במשך כל היום דווקא כדי לפצות ..
אני המורה החרדית היחידה ללא ווצאפ (מלבד סייעות)
אבל כל תחילת שנה מאוד מאוד קשה עם ההורים למרות ההבנה שלהם והערכה , זה הכלי הנוח והזמין שלהם. (לחלקם בכלל אין מייל) וכן שילמתי מחירים נול מורות/הורים בהיעדר נראות תמונות ועשייה בכיתה..
לכן לא תמיד יהיה נכון לומר שאפשר להיות חזקים וכאלה ולשבות ..זה לא אומר שההנהלה רוצה בדווקא /מכריחה , לפעמים אין ברירה כי מבחינתם זה אמצעי הקשר היחיד והמקובל בשוטף ומייל פותחים אחת ל.. וכבר ההודעות לא רלוונטיות .
ממש הזדהיתי והערכתי עם הטאבלט לצורך העבודה מול הילדים ואפילו לא להצטרף לקבוצות במשפחה ..
בתפילה לסייעתא דשמיא בכל החלטה..
תודה

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
תודה על כל הדיון לפחות מעודד שהרבה באותה סירה :)
ספציפית אלי אני מחנכת ובכיתה קטנה כבר הרבה שנים בממד, היחס מול ההנהלה בסדר לגמרי .. אני עובדת ללא הפסקה להתעדכן כל הזמן מה הודיעו ומה צריך כדי לא לפספס , וזמינה על המייל בבית במשך כל היום דווקא כדי לפצות ..
אני המורה החרדית היחידה ללא ווצאפ (מלבד סייעות)
אבל כל תחילת שנה מאוד מאוד קשה עם ההורים למרות ההבנה שלהם והערכה , זה הכלי הנוח והזמין שלהם. (לחלקם בכלל אין מייל) וכן שילמתי מחירים נול מורות/הורים בהיעדר נראות תמונות ועשייה בכיתה..
לכן לא תמיד יהיה נכון לומר שאפשר להיות חזקים וכאלה ולשבות ..זה לא אומר שההנהלה רוצה בדווקא /מכריחה , לפעמים אין ברירה כי מבחינתם זה אמצעי הקשר היחיד והמקובל בשוטף ומייל פותחים אחת ל.. וכבר ההודעות לא רלוונטיות .
ממש הזדהיתי והערכתי עם הטאבלט לצורך העבודה מול הילדים ואפילו לא להצטרף לקבוצות במשפחה ..
בתפילה לסייעתא דשמיא בכל החלטה..
תודה
מציעה רעיון לעדכון ההורים שלא פותחים מייל:
אם יש לכם משוב בבי"ס, יש אפשרות לשלוח הודעות דרך המשוב, ואם ההורים מתקינים את האפליקציה של משוב זה קופץ להם במכשיר.
זה לא יפתור את זה שלהורים נוח יותר לפנות אלייך בוואטסאפ, אבל לפחות את זה שהורים טוענים שלא ראו את המיילים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה