האם מחשיבים זווית בארונות המטבח כפעמיים?

תמר כהן

משתמש פעיל
שלום אנו עומדים לשפץ את הבית!

עד היום ידענו שרק על זווית השיש משלמים כפול [למה אגב? ]
אבל נגרנו הנחמד טוען בתוקף שכלל זה תקף אף בארונות עצמם ומתמחר לנו מטראז' של ארונות לפי זה.
שאלתי היא האם הוא צודק וכך זה תמיד, או שמישהו מנסה לרכב עלינו ולעשות קופה...

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שלום אנו עומדים לשפץ את הבית!

עד היום ידענו שרק על זווית השיש משלמים כפול [למה אגב? ]
אבל נגרנו הנחמד טוען בתוקף שכלל זה תקף אף בארונות עצמם ומתמחר לנו מטראז' של ארונות לפי זה.
שאלתי היא האם הוא צודק וכך זה תמיד, או שמישהו מנסה לרכב עלינו ולעשות קופה...
המנהג הזה מתבטא בכל סוג זווית אלומיניום שיש עץ וכו'

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מכרים שלי עשו מטבח חדש, ובזוית השאירו רווח כמה עשרות ס"מ (שם הכניסו מגירות שהגישה אליהם מהצד) וכך הרויחו שלא שלמו פעמיים.

שירה ב

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אם את רוצה לבנות ארון בפינה ולנצל את השטח שלו, כמובן שזה עולה במטרים של הנגרות (כפול)
אבל אם עושים פינה מתה, הוא לא אמור לקחת על זה כלום. אז את משלמת רק בשיש

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הנגר שלי לא חישב. גם לא את המקום של המדיח (ומשלמים בנפרד על הדלת האינטגרלית )

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
השאלה בכמה הוא מתמחר מטר...
משווקים משחקים עם זה הרבה.
למשל מחיר גבוה למטר, ואח"כ הנחה, או מחיר נמוך למטר ולא כולל כלום, לפעמים מטר כולל מגירות עד מספר מסויים, ולפעמים לא, ויש עוד שיטות שיווק.
אני אישית מעדיף לרוב לתת מחיר סופי גלובלי לאחר חישוב העלויות שלי, במקום להצמד למחירון למטר וכו', ואז לעשות הנחה, ואח"כ לבקש בנפרד על הובלה וכו'.

ד.ב.

משתמש מקצוען
אני אישית מעדיף לרוב לתת מחיר סופי גלובלי לאחר חישוב העלויות שלי, במקום להצמד למחירון למטר וכו', ואז לעשות הנחה, ואח"כ לבקש בנפרד על הובלה וכו'.
מכיר עוד נגר באזור ביתר שעושה את זה, זה נראה לי הכי טוב לשני הצדדים כך שהעליות ברורות וסופיות ולא מטר++++

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה