רכבים האם מומלץ לקנות רכב שחור

לווים

משתמש מקצוען
מכלול הנתונים שלו טוב
קילומטרז נמוך .שנה רצויה
עומד בתקציב

אבל הצבע כהה
האם זה ממש נורא?
להעדיף לבן בנתונים קצת פחות טובים?

ניק 27551

משתמש פעיל
הצבע מצד עצמו זה ענין של טעם וסדרי עדיפויות, אבל כדאי לדעת שצבע כהה תופס הרבה יותר שמש כך שאם החניה בד"כ בשמש זה בהחלט עלול להפריע.

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
רכב שחור מתחמם הרבה יותר בשמש.
אבל אם כל הנתונים טובים לא הייתי פוסלת על זה.
(אולי לא הייתי משאירה דברים יותר רגישים שלא יתנמסו לי שם... אבל בכללי רכב זה דבר שתופס חום, הצבע השחור מוסיף לו עוד כמה מעלות חום...)

בעל ניסיון

משתמש פעיל
נסעתי פעם עם דרייבר שמסך המולטימדיה שלו לא עבד במשך כל הנסיעה.
שאלתי אותו מדוע המסך לא עובד, הוא אמר שבגלל שהרכב הוא שחור והוא 'מושך' יותר חום - המסך הלך בגלל זה.
וכן שימו לב שברכב שחור כל שריטה ישימו לב אליה יותר מאשר רכב בצבע יותר ניטרלי, וגם בלילה יהיה יותר קשה למצוא את הרכב...
בקיצור, שיקול.

נערך לאחרונה ב:

tzach

משתמש רשום
אני חושב שרכב בצבע שחור קולט יותר קרני שמש ומתחמם יותר (היתה לי מאזדה צבע זהב ולא התחממה כך)
ודבר נוסף-ליכלוך ואבק בולטים בצורה משמעותית לעומת לבן

מצד שני,ברוב הדגמים השחור נראה יותר טוב(אם כי זה עניין של טעם)

פורים בפתח

משתמש צעיר
יש פה תגובות ממש מגוונות ואנסה לענות מנסיוני (היה לי רכב שחור ורכבים יותר בהירים)

זה אגדות השנויות במחלוקת
יש שיאמרו שהוא תופס יותר חום (כך הדעה הרווחת) ויש שממש יחלקו על זה.

מבחינת יופי, יש דגמים שהשחור הוא ממש מושלם ויש כאלו שהוא ל אמתאים בכלל. כל אחד לפי מה שהוא מתחבר.

אין כזה דבר לא למצוא אותו בלילה, זה פשוט לא נכון.

ולגבי הדרייבר שאמר שהלך לו המערכת בגלל השחור, אז אמר.... בגלל שהוא דרייבר אז הוא יודע הכל? (איך אומרים הגששים, "אמר לי פעם איזה נהג שמבין") מסתבר מאד שהוא טועה. יעידו על זה אלפי הרכבים שמסתובבים בארצינו הקטנה והמערכת שלהם עובדת בשיא המרץ.

tzach

משתמש רשום
דבר ראשון השחור הוא אחלה צבע,
ועניין של השמש, לא ניראה לי שאתה צריך להפסיד רכב טוב בשביל זה
מחזק.
הרי אם זה שוק יד 2 אי אפשר 'לברור' יותר מידי, ברגע שיש עסקה משתלמת אז אנחנו עושים לעצמנו רשימה בצד מה קריטי ומה מותרות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה