עזרה האם מומלץ לעבור מחברת החשמל

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

חרישאי

משתמש מקצוען
בגדול יש שם מסלולים של הנחות מינוריות יחסית, כגון 5 אחוז הנחה קבועה, או למי שעובד מהבית יש אפשרות לבחור מסלול הייטק שהוא הנחה יותר גדולה בשעות היום, והנחה יותר קטנה בשעות הצהריים והלילה.
עצם הניוד עובד כמו בחברת סלולר, החשבון משולם לאלקטרה או לכל ספק אחר אבל התשתית בפועל שייכת עדיין לחברת חשמל, תקלות מטופלות מולם ולא מול המשולם.
צריך לקחת בחשבון שזה רלוונטי רק למי שיש מונה חכם שמשדר ישר לחברה, כמו כן ההתנהלות שלי עם אלקטרה הייתה מאד מציקה וחובבנית בשלב הרישום, הנציגה הייתה להוטה לסגור את המעבר באופן טורדני, טופס הרישום האלקטרוני היה מלווה בכשלים וקומבינות, כיום חודש אחרי שחתמתי עוד לא נויידתי אבל הם טענו מראש שזה לוקח זמן.

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
חברת חשמל כיום מחולקת לשתי חברות נפרדות, חברת הובלה, שהיא אחידה בכל הארץ ותפקידה להוביל את החשמל מהיצרן לצרכן, וחברת יצור חשמל.
כל אזרח זכאי לבקש לקנות חשמל מכל חברה שהיא, רק את ההובלה תעשה לו רק חברת חשמל, היא גם אחראית על כל התקלות בהובלת החשמל.
את התשלום על ההובלה ימשיכו לשלם לחברת החשמל, אבל את התשלום על היצור, ישלם כל אחד לחברה שממנה הוא רוצה לקנות את החשמל.
כמובן שאין אפשרות להוביל חשמל בנפרד לכל חברה וחברה, החברות מזרימות את החשמל לרשת המרכזית של חברת ההובלה, וכל חברה מייצרת חשמל לפי מספר הלקוחות שלה ברשת (כך שבעיית חשמל בשבת לא נפתרת).
אמנם כיום החברות מציעות הנחה מינורית של 5%, אבל בעתיד שיהיו יותר חברות, הם יציעו כל מיני סלי אנרגיה, כגון גז וטריפל תקשורת וכדומה, ואז יתכן ויהיה משתלם לעבור לחברה אחת שנניח תספק את כל שרותי החשמל, הגז, הסוללר ורשת האינטרנט של לקוח פלוני, באיזה הנחה על הסל.

אברמל

משתמש פעיל
המונה החכם אם אין לכם עדיין ואתם לא בתוכנית פריסת המונים הקרובה של חברת החשמל, הוא בתשלום חד פעמי של 260.91 ₪ כולל מע"מ
וזה הוצאה היחידה שיש, חוץ מזה זה רק חיסכון

פסגות

משתמש מקצוען
חברת אמישראגז הודיעה על כניסתה לשוק החשמל הביתי, והיא תציע הנחה קבועה של 6.5% בכל שעות היממה. אמישראגז מצי טרפת לשלוש חברות נוספות שכבר נכנסו לתחום מכירת החשמל - סוי פרגזיאלקטרה פאוור, פזגז וסלקום.

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
חברת אמישראגז הודיעה על כניסתה לשוק החשמל הביתי, והיא תציע הנחה קבועה של 6.5% בכל שעות היממה. אמישראגז מצי טרפת לשלוש חברות נוספות שכבר נכנסו לתחום מכירת החשמל - סוי פרגזיאלקטרה פאוור, פזגז וסלקום.
מי החברה המומלצת?

יוני החכם

משתמש צעיר
עברתי לאמישראגז זה לוקח חודש וחצי לאחר התקנת מונה חכם - ואז תהליך של עוד שבוע ואז המתנה של כחודש וחצי עד למעבר בפועל - מאז המזגן דולק ללא הפסקה .... צוחק - הנחה קבועה של 6.5 אחוז בחשבון כל חודש - ממש משתלם

ידיד מ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
האם משהו יודע לעבור מכריים גז לאינדוקציה- חיסכוני בכסף או מייקר משמעותי?

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ניתן כבר להעביר כל מונה גם מונה לא חכם לחברות חיצוניות לגבי השאלה עד כמה זה משתלם..

אני עובד עם בזק שנותנים7% הנחה קבועה מניסיון שלי המון לקוחות משלמים חשבונית דו חודשית של אלף ש"ח כך שמדובר בהנחה משעותית של מעל 100 ש"ח בחודשיים וגם המעבר ללא עלות וללא התחייבות כך שאני לא רואה שום סיבה למה לא לעשות את זה

הסיבה היחידה שהתרגלנו פה במדינה עשרות שנים שרק חברת חשמל נותנת את השירות והגביה ועכשיו קשה לאנשים להאמין שזה משתנה אבל יש כבר עשרות אלפי לקוחות שפשוט חוסכים כל חודש !!

והקטע הכי נחמד ברפורמה שבעיות התפעול של החשמל במקרה תקלה זה עדין מול חברת חשמל ללא שום שינוי.

אילה גולי

משתמש חדש
אני עובד עם בזק שנותנים7% הנחה קבועה מניסיון שלי המון לקוחות משלמים חשבונית דו חודשית של אלף ש"ח כך שמדובר בהנחה משעותית של מעל 100 ש"ח בחודשיים וגם המעבר ללא עלות וללא התחייבות כך שאני לא רואה שום סיבה למה לא לעשות את זה
כמה התשלום הקבוע לבזק?

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה